Chodíte s dětmi ven za každého počasí?

zobrazeno 2675×

Vložil(a): Estrela113, 23. 5. 2015 15.52

Jsem zastáncem toho, že by se s dětmi mělo chodit co nejvíce ven. Déšť ani mráz nás neodradí. Ale i přesto mívám syna častěji nemocného, tak někdy přemýšlím ... zda i toho jeho nemocnost nepodporuje. Chodíte také v dešti a větru ven?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

novaklen, 7. 3. 2023, 19.39

Tyo, tak to já teda vůbec. Jakmile venku prší, tak s dětmi nikam nechodím. Vlastně například ani do obchodu si nedojdu pěšky, to raději jedu ten kousek autem. A to řízení v dešti moc ráda nemám. Na druhou stranu od té doby, co máme tekuté stěrače z https://nasucho.cz/kategorie/tekute-nano-sterace/ tak je to řízení v dešti o něco pohodlnější.

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 10.29

vyloženě v dešti ne, pokud nemusím, ale jinak mě také skoro nic neodradí ještě kromě inverze

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.17

jak se říká, není nevhodné počasí, je jen nevhodné oblečení

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 23.00

Já chodím se synem za každého počasi, pobyt venku je fajn

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 11.01

když není uragán, tak chodíme, ale do deště tedy dobrovolně ne.

Mahdalka, 18. 4. 2016, 14.28

Taky chodíme ven za každýho počasí.Samozřejmně pokud není -15 nebo nějaká průtrž,ale deštík nám nevadí,syn miluje kaluže a má svůj deštník.My chodíme ven každý dopol.na dvě hodiny a odpol.taktéž,od jara přes léto jsme venku skoro pořád a somů se chodíme jen najíst nebo abych dala syna po obědě spát,ale i tak kolikrát jíme a spíme venku.Nedokážu si představit nejít ven,malej by zbořil byt,musí se vylítat a unavit

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.25

Chodíme, malej má krásnej deštník, tak to baví i jeho

Itany, 16. 10. 2015, 9.34

Ano u nás se chodí za každého počasí..jen když je silný liják nebo silný vítr tak procházku oželíme...

Tereza Janoušková, 24. 8. 2015, 12.33

nevidim duvod, proc nechodit...

annulka2, 4. 7. 2015, 10.54

Já teda s dětmi chodím pořád na procházku, synovy jsem nedávno koupila pláštěnku ( http://www.modadeti.cz/detske-obleceni/plastenky/detska-plastenka-angry-birds-modra.html), protože u nás často prší. Co vyděl ty Angry Birds tak tu pláštěnku z něho nemůžu dostat ))) samozřejmě když je nemocný tak moc nechodíme a sleduje radši Auta ))

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů