Přírodní opalovací krém

zobrazeno 208×

Vložil(a): Jarka mmm, 8. 6. 2016 13.14

Máte někdo dobrou zkušenost s některým přírodním opalovacim kremem? Nebo olejem? Máme doba Cien,který je sice dobrý a vyhrává testy,ale to složení je plné chemie a ma nanocastice. Zatím jím mažu,ale ráda bych přešla na něco bez chemie,po čem se mi ale dcerka nespali...Moc děkuji za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kamila.336, 12. 7. 2016, 13.10

Mohu take doporucit, mam vyzkouseno a jsme spokojeni!

petrao, 10. 6. 2016, 16.59

mám vyzkoušený čistý kokosový olej, vystačila jsem si s ním i celý měsíc v Turecku. Musím tedy ale přiznat, že jsem si základ udělala v solárku a mám tmavší pigment, pro světlejší pleť bych to nedoporučovala....

Jarka mmm, 10. 6. 2016, 17.53

Já bych to potřebovala pro batole...

snany, 9. 6. 2016, 14.26

Také jsem nedávno začala řešit otázku chemie v kosmetice. Takže se ráda nechám poučit.

Katka, 10. 6. 2016, 10.25

My jsme přešli na značku Urtekram a weleda.

benca, 8. 6. 2016, 21.06

chemiu moc neuznavam, skuste nieco v dm z alverde

ppetaa27, 8. 6. 2016, 19.19

Nebo se zkuste zeptat v lekarne Tam Vam urcite poradi

Jarka mmm, 8. 6. 2016, 22.36

Jde o to, jak v které . Ptala jsem se v dr. Maxovi a capali mi tam ty jejich...

Minnie, 8. 6. 2016, 18.13

Já souhlasím s Katkou... Několikrát jsem viděla až puchýře ze spálení, olupovala se kůže a podle mě je menší zlo opalovací krém, než rakovina. Jinak my používáme buď ten Cien nebo Astrid.

Jarka mmm, 8. 6. 2016, 19.01

Tak puchyrum nebo vubec jakemukoliv spaleni se chci rozhodne vyhnout... Proto by mě jen zajimalo,jestli existuje skutečně ucinna alternativa bezne prodavanym produktum nebo ne... Ty oleje me prijdou take risk,zejmena k mori nebo na hory.

Katka, 8. 6. 2016, 21.20

K moři bych to opravdu neriskovala. I bych dítěti koupila plavky (co má třeba Tchibo), dlouhé kraťase a horní díl tričko se stojáčkem a polodlouhé rukávy. Je bezva, že pak není potřeba tím krémem mazat celé tělo. My tyhle plavky používáme i v ČR.

Katka, 8. 6. 2016, 17.30

V Nivei je chemie mnohem víc ;o) Jak často a jak dlouho se krémem budete mazat - párkrát. Za mě lepší trochu chemie, než se zcela spálit, jakože jsem už několik takových experimentátorů s malinovými a mrkovými oleji viděla na FB. Nepřála bych nikomu vidět zcela spálenou a loupající se paní u moře v Chorvatsku. Šla a normálně jí vlály kusy kůže, ale do stínu nepůjde ani náhodou...Na můj vkus je těch rakovin kůže dost, proč tomu jít ještě naproti. U dítěte stačí jediné spálení a na problém do budoucna je zaděláno.

Jarka mmm, 8. 6. 2016, 18.58

Děkuji za příspěvek,ráda si přečtu konkrétní zkušenosti...

dáša, 10. 6. 2016, 0.15

Katko mě jen zajímá...jste si jistá, že těch rakovin kůže není tolik díky tomu jaké s*ajdy na sebe většina lidí dnes a denně patlá? Deodoranty, antiperspiranty, krémy na suchou kůži, krémy na vrásky, na celulitidu, na strie, na zpevnění, holící pěny, podklady pod makeup, makeup a další..a ještě mě zajímá, ty dětské kombinézy u moře nestudí, když to dítě prakticky hned namočí, svlékat ho nebudete, když to má proti slunci, takže je v mokrém? Nebo jak to funguje?

Katka, 10. 6. 2016, 7.08

Dermatologové říkají, že je to ze spálení z dětství a ze solárii. Z antiperspirantů je rakovina prsu. Mokré plavky se sundají, dítě se převleče, sedí pod slunečníkem a než jde znovu k/do vody jsou plavky suché.

dáša, 10. 6. 2016, 9.14

Jo mě právě zajímalo, když děti nejsou schopné posedět jak to děláte..že by jako hodinu čekal než to na sebe bude moct natáhnout. Dermatologové toho říkají, dle mého taky to, co se jim hodí do krámu. Jasný, nadměrné spalování rozhodně není dobré a dnešní způsob života tomu jen nahrává. Lidi věčně zalezlí a pak vyjedou na 14 dní k moři a tam se spálí. Ale pokožka je hrozně velký a tenký orgán, chemie z přípravků do ní proniká do půl minuty a to co se na děti dává od dětství až pak do dospělosti je hrůza.

Katka, 10. 6. 2016, 10.23

Pokud chtějí zase do vody tak posedí, dcera nemá problém si lehnout a ležet. My žádnou chemii na tělo nedáváme, šampony, kamenec a měsíčkový krém je přírodní. Make-up nepoužívám už dávno. Děti sprchuju převážně jen vodou. Když jdeme k vodě tak na 2 hodiny a domů, dýl nás to tam ani nebaví.

dasza, 8. 6. 2016, 14.04

Olej malinovy.ma az 48faktor...a olej z mrkvovych seminek..ten ma 30.

dáša, 8. 6. 2016, 13.44

Z těch přírodnějších jsou dobré třeba Lavera nebo Alverde. Nanočástice má, ale snad většina, aby to mohlo nějak fungovat, když to nemá chemii. Bohužel se neví, co to v těle dělá..Oleje jako malinový atd., jsou fajn, ale není záruka, že chrání proti špatnému záření. My používáme nic nebo kokosák (ten má spf kolem 5ky), jak je syn od jara nahatý tak se nespaluje. Přikládám Vám dobré hodnocení, co jsem nedávno našla http://www.codecheck.info/m/kosmetik_koerperpflege/babypflege/sonnenschutz.kat Jinak k moři bych po něčem sáhla, asi po té Laveře.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight