Pokojíček

zobrazeno 1395×

Vložil(a): dadinkamaminka, 11. 9. 2017 18.32

Maminky,jakou barvu máte na zdech v dětském pokojíku ? Uvažuju o malování.Ted tam má syn takovou béžovou společně se zelenou a nevypadá to moc dobře,chtěla bych změnu. A ještě mě zajímá nábytek? Jaký nábytek máte v pokoji a jak řešíte hračky ? My máme dvě velké skříně,tam dávám všechno od bund až po oblečení,které je synovi malé a upřímně řečeno mě to už štve,je to tam jako takový malý odkládací koutek. No a syn má svojí skřín a to je všechno.Máte i nějkaou skřínku na hračky? Nebo to máte všechno v nějakých boxech? Budu ráda za inspiraci,když tak hodte i fotečku pro inspiraci,pokud to bude možné.Díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 30. 9. 2022, 14.36

Já dětem do pokojíčku hned pořídila psací stůl i když jsem věděla, že se k němu dostanou nejdříve za tři roky.Prostě uvažuji dopředu. TO třeba zase mám známou, která má dvouleté dítě a úplně v baráčku zapomněla na dětské zábrany, Já, která kupovala na https://www.luceda.cz/detske-zabrany-pupyhou/ a mám starší děti, jsem jí je nakonec darovala.

novaklen, 29. 1. 2022, 14.58

Přesně tohle jsem řešila minulý rok na podzim. Nakonec jsem to ale vyřešila dost jednoduše. Celý pokoj jsem vymalovala bílou barvou (pokoj dcerky je celkem malý, takže díky bílé vypadá větší) a co se barviček týče, tak jsem koupila různé barevné doplňky a dekorace v jejích oblíbených barvách. Třeba na https://www.vesna.cz/detske-povleceni se mi povedlo sehnat super dětské povlečení přesně v barvách, které se do jejího pokojíčku hodí.

koliaska105, 14. 8. 2020, 20.42

A nebylo by nejlepší se o tom poradit třeba s nějakým profesionálem? Mám na mysli třeba nějakého bytového designéra nebo něco podobného. Co jsem slyšela, tak velmi dobří jsou prý například ti z http://www.pwinterier.cz/

Isonic@seznam.cz, 23. 10. 2017, 16.51

My jsme to vyřešili zakoupením kompletní sestavy pokoje Point z internetového obchodu ketyban.cz . Můžeš si tam prvky různě nakombinovat a vybrat barevné provedení, které se ti hodí. My zvolili pro chlapečka modrozelený pokojíček a jsme velice spokojení s nákupem přes tyto stránky !!

Isonic@seznam.cz, 9. 10. 2017, 15.05

My jsme to vyřešili zakoupením kompletní sestavy pokoje Point z internetového obchodu ketyban.cz . Můžeš si tam prvky různě nakombinovat a vybrat barevné provedení, které se ti hodí. My zvolili pro chlapečka modrozelený pokojíček a jsme velice spokojení s nákupem přes tyto stránky.

nikolava, 17. 9. 2017, 6.46

V te s cernyma boxikama zatim nic nema

nikolava, 17. 9. 2017, 6.44

Na zdech mame bilou a takovou svezi zelenou. Skrin na obleceni ma jednu malou, ale ted cekame na lamino a pritel bude delat dve velike. Na hracky a knihy jsem si nechala udelat takove dve mensi skrinky + ma box na hracky

annahb, 14. 9. 2017, 12.11

v pokojíku mají děti žlutou a zelenou stěnu a nábytek světlí

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 13.52

zatím jsou hračky všude a dětský pokojíček není zařízený , zatím je malá a spí s námi, takže je to spíše taková herna a vymalované je bíle

Mygara

Mygara, 13. 9. 2017, 6.00

my máme světlounce oranžovou, skoro to není poznat a dokonce na pár místech kombinovanou tapetu (děti jsou velké .-))) a hračky už neřeším, ale mají je v 1 skříni a různé hry v šuplíku pod postelí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů