Kontejnéry pro charitu

zobrazeno 1009×

Vložil(a): Leňulka, 6. 1. 2018 12.50

Maminky nevíte některá, kam přesně jdou věci z těch kontejnerů na charitu? Jestli do dětských a jiných domovů, azylových domů, nebo třeba i do ciziny typu Afrika apod.?? Neví někdo? Vyřazuji oblečení po dceři, takže bych to tam hodila, prodávat na netu je podle mě zbytečný zkoušet, při tom množství co tam každý nabízí

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 14.08

humana z toho urobi second hand. nam do sekaca idu veci z humany v anglicku, a nase sa posuvaju napr do rumunska never velmi tomu ze je to charita, ale ak to mas hodit do smeti tak radsej tam a krizove centrum nemas poruke? tam to zaniest alebo dat inzerat

vivianr, 9. 1. 2018, 18.03

Broumov má bazar myslím v Náchodě. Některé věci dám do kontejneru a už neřeším, co s tím udělají. Když mi je to líto vyhodit, tak se snažím dát třeba na mimibazar za poštovné, vyměnit. Ve Václavicích dělají na faře dobročinný bazárek, ale ten jsem bohužel na podzim propásla. Donesete oblečení, oni prodají za 10,- a výtěžek jde třeba na pohádkovou cestu nebo dětem do místní školky na skříň,.... Co neprodají, to pošlou do Broumova a některé hezčí věci myslím nechají zas na další Bazar. Tam alespoň člověk vidí, že se výtěžek dá na potřebnou věc.

vendy.z, 8. 1. 2018, 19.05

Třídí se v Diakonii ČCe Broumov - ty pěkné věci jdou do bazaru, to horší na recyklaci. Přičemž do bazaru mohou přijít sociálně slabší a vybrat si zadarmo co potřebují.

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 11.45

to musím říct neřeším, ale dávám buď do klokánkovských nebo právě na charitu, nepodporuji žádného podnikatele, který věci pak zpeněží

Fuga

Fuga, 8. 1. 2018, 9.31

u nás vím, že je dávají lidem z uřadu práce apod. na veřejně prospěšné práce a také do rodin, které mají hluboko do kapsy

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 7.43

u nás to jde do místní charity, kde to buď prodávají nebo dávají sociálně slabším

jitkamety

jitkamety, 7. 1. 2018, 13.16

Taky máme jeden blizko ale netuším kam to jde

Lenourecek, 6. 1. 2018, 23.29

U nás na kontejnerech píší do Klokánků, moc tomu ale nevěřím. Zatím jsem se oblečení po dětech nezbavoval, i když bych ráda něco zkusila prodat. Pro úplná miminka zkusím darovat do porodnice

Leňulka, 8. 1. 2018, 13.19

Tak na kontejneru přímo nic psáno není ale našla jsem si na netu tu společnost a přesně co je pěkné prodávají dál a co ne tak rozcupují na topení apod. takže na ně prdím to to radši pošlu nějaké mamince v nouzi co bude ráda za každý kousek i když nebude úplně in

Lenourecek, 9. 1. 2018, 12.52

Takže na tom vlastně jen vydělávají ...

pouzarovaj

pouzarovaj, 6. 1. 2018, 20.22

Nevím, u nás se o ně stará Charita. Jsem ráda, že se to někde využije.

Cherrynka, 6. 1. 2018, 20.09

No mě jednou naštvalo, když jsem dala hodně věcí do kontejneru a za měsíc jsem viděla 2 kousky v sekáči na prodej!!! Už to raději vyhazuju do koše nebo dávám příbuzným, známým...

Leňulka, 8. 1. 2018, 13.21

no právě mám toho hodně že to jedno dítě ani unosit nemůže a navíc převážně holčičí a holky mají všichni koho znám velký a čekají kluky takže z toho nic nebude, že bych to rozdala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů