Herní prvky do dětského pokojíku...?

zobrazeno 1406×

Vložil(a): petra.prostejov, 12. 5. 2017 18.31

Milé ženy, narazila jsem na tento projekt. Jedná se o „dětské hřiště do pokojíčku.“ Co si o tom myslíte? Nedávno jsem viděla u kohosi (byl to příspěvek na internetu), že má doma pro dítě na cvičení gymnastické kruhy. Velice si to dotyčná chválila, že se děti vyřádí. Vím, že někdo má doma mezi dveřmi houpačku. Já ji měla jako dítě taky, bylo to super, ale byla pověšená za háčky do děr, vyvrtaných přímo do futer. Teď máme dveře dělané jinak, díry tam nenavrtáme, rozhodně ne tak, jak jsem to mívala, takže mi leží houpačka doma a kluci mají smůlu. Ta hrazda, co mají v nabídce, vypadá jako zajímavé řešení, na tu by se houpačka zavěsit dala. Odkaz na to „dětské hřiště do pokojíčku“ je tady – myslíte, že byste něco z toho využili…? http://www.gabigym.eu/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.38

My máme houpačku mezi dveřmi na posilovací tyči - taková co se tam jen dotočením přichytí....

Kikinka30, 15. 5. 2017, 0.44

Nam chybi tramy,mame postýlku na kilecksch a to je velka legrace😉

Mygara

Mygara, 14. 5. 2017, 20.29

jsem raději, když se děti vyblbnou venku, ale máme žebřinu s hrazdou

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2017, 19.43

my máme houpačku zavěšenou na trámu na uspávaní malé a plánujeme pak dát klasickou

petra.prostejov, 14. 5. 2017, 20.54

No, trám v paneláku postrádáme

Katka

Katka, 15. 5. 2017, 7.05

My jsme taky v bytovce a manžel připevnil na překlad mezi zdmi železnou tyč a tam se zavěšují lana, kruhy, houpačky apod.

Fuga

Fuga, 13. 5. 2017, 17.13

nemáme nic takového, ale hrazda na houbačku by se hodila, ale i tak, nejlepší je skákat po postelích

petra.prostejov, 14. 5. 2017, 20.54

A co na to péra postele?

nikolava, 13. 5. 2017, 15.18

My máme naproti baráku hřiště a velkou zahradu, takže doma už takové věci nepotřebujeme. Rádi chodíme ven

BonnieParker, 13. 5. 2017, 15.00

My jsme teď synovi pořídili duhovou houpačku a muž vyrábí picklerův trojúhelník. Až bude syn větší, plánujeme vyrobit žebřiny a určitě vymyslíme spousty dalších věcí. Zatím si docela obstojně zvládá dělat hřiště z běžného vybavení.

Janako

Janako, 12. 5. 2017, 23.26

Já osobně to považuji za zbytečné dávat takové věci dovnitř. Zastávam ten názor, že děti patří ven a tam se mají vyblbnout a trávit tam co nejvíc času. Takže pokud by se něco z toho dalo použít venku na zahradě, tak proč ne.

Katka

Katka, 13. 5. 2017, 8.51

Přes zimu se to hodí, naše děti se tam vyblbly i když přišly z venku, mají rády hodně pohybu, lepší než sedět večer u tv.

Janako

Janako, 13. 5. 2017, 9.11

Tak přes zimu asi jo, to je pravda. I když syn teda u tv nesedí a vždy si najde nějakou svoji zábavu jako lego nebo si něco vyrábí.

Zdeňka S., 12. 5. 2017, 22.24

My màme taky houpačku i hrazdu mezi dveřmi

pouzarovaj

pouzarovaj, 12. 5. 2017, 22.17

Máme hrazdu na houpačku ve futrech a výborně drží...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů