AliExpress

zobrazeno 2310×

Vložil(a): snany, 19. 6. 2016 7.49

Často čtu v diskuzních fórech, že maminky nakupuji hračky a potřeby nejen pro děti v zahraničí, konkrétně přes Aliexpress. Mohu se zeptat na vaše zkušenosti? Hodně se také řeší originalita výrobků a zdravotní nezávadnost.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 19.00

já tam kupuji třeba oblečení, ale vyperu ho, beru to jako vietnamce a originalitu neřeším, je to určitě cinklé

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 9.44

osobně tam čas od času něco koupím, ale beru to jako vietnamce. Kupovala jsem tam třeba semena na zahradu

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2016, 13.14

Asijským eshopům nevěřím a o padělky nestojím. Nevím, zda dětské zboží splňuje určité parametry. Raději kupuji v běžných obchodech a přes takovéto internetové portály nenakupuji.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.55

Já k tomuhle obchodu nějak nemám důvěru. Jednou jsem si nechala poslat látku a byla to katastrofa

V007A, 22. 8. 2016, 7.46

Vůbec jsem tyto stránky ještě nenavštívila.

Melinda90, 14. 7. 2016, 14.53

Ahojte, já bych se bála koupit hračky na Aliexprese. Raději si vezmu půjčku a kupuji dražší věci, než ohrozit život malého dítěte.

vendy.z, 10. 7. 2016, 18.04

Já aliexpres nepreferuji, vždy když to srovnám, vyjde mě to lépe na e-bay. Tam mám výborné zkušenosti, jen ta dodací lhůta

Petra Schoberová, 2. 7. 2016, 9.56

také nakupuji, držím se zatím spíše u levnějších věcí ale hodinky jsou opravdu super, za 30kaček máte perfektní dárek .. jinak oblečení pro malého nějaké také něco je velice příjemné něco je jak silon, hračky jsme také objednávali, většinou vše cca do 2dolaru, a super už mám vyzkoušené i panské trenýrky a perfektní nějaké látky na šití, dekorace které tady koupíte za 500 máte na ali za 50 .. za m doporučuji

Pavla H., 27. 6. 2016, 13.46

Já jsme tam kdysi nakoupila oblečení na zkoušku,no prostě přišli klasický čííňani.Něco lepší,něco horší.Jako pro dítě bych tam asi nekoupila,hračky určitě ne.Ty nekupuji ani v tom Kiku,Pepcu apd. obchodech.Kdoví odkud to mají.Ale doplňky do bytu třeba jo Slyšela jsem,že na Ali ženský kupují i kočáry,ale to bych teda měla vážně strach

snany, 27. 6. 2016, 15.05

Pepco má věci z Polska. Vždy mi příjde podezřelé příliš nízká cena.

Pavla H., 28. 6. 2016, 12.33

přesně tak

Zuzule, 20. 6. 2016, 21.53

Osobne bych asi obleceni, kt je primo na tele-dotyka se pokozky, bez certifikatu nezavadnosti pro dite nekupovala. Velka cast chemikalii odejde pranim a u suseni na vzduchu by mel odejit i formaldehyd, kterym jsou casto textilie napoustene (zpusobuje spatny vyvoj kosti a zubu), ale neni tady zaruka, ze skodlive latky uz v textilii opravdu nejsou. Mozna az po nekolika vyprani.... Bohuzel, netyka se to jen veci z aliexpresu, dle clanku, kt. jsem nedavno cetla, obsahuji toxicke latky i veci/obleceni z obchodu jako je h&m apod. To same u hracek. A kdyz uz to nekdo koupi, tak rozhodne alespon vyprat...jinak zustava asi se jen pidit po certifikatu...overit si nezavadnost...ani cista bavlna uz neni co byvala...osetruje se vsim moznym... Myslim si ale, ze i v cine maji take luxusni veci...ale jak kde nakupovat v azii s jistotou nezavadnosti netusim...

snany, 27. 6. 2016, 15.03

Já peru vždy vše co jde a suším ještě v sušičce, člověk nemá ani jistotu když zboží koupí v kamenné prodejně v ČR. Nakupovat přes Ali nebudu, nemám z toho dobrý pocit, ale chtěla jsem si diskuzí ověřit zda nejsrm příliš přecitlivěla, dle reakcí ne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů