Zápis na ZŠ

zobrazeno 835×

Vložil(a): Katka, 2. 4. 2018 8.49

Maminky, šly jste/půjdete s dítětem k zápisu do 1. třídy samy nebo s manželem/partnerem? My jsme byli vždy oba a přijde mi to jako vhodná společenská událost pro celou rodinu (samozřejmě když to okolnosti dovolí).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nellys, 3. 4. 2018, 13.28

Jdem zítra a půjdu se synem jen já, manžel bude v práci, ale i kdyby nebyl tak by s námi nešel i s nejstarším jsem byla jen já,nepřijde mi to zas taková událost. Ale chápu, že někdo to má jinak. U nás je momentálně téma č.1 aktovka - furt se ptá, kdy už ji konečně bude mít

Katka

Katka, 3. 4. 2018, 14.02

Tak u nás zase ani jedno dítě neřešilo aktovku

nellys, 3. 4. 2018, 14.04

Nejstarší taky ne, tomu to bylo jedno. Prostřední je holt trochu materialista

Katka

Katka, 3. 4. 2018, 14.07

Aktovky jsem kupovala já, rok dopředu a v akci, takže do toho děti neměly co kecat. Určitě bych jim nekoupila na cokoliv si ukážou. Chtěla jsem konkrétní značku a určité parametry, s mým výběrem byly děti spokojené. Obrázky na aktovce jsou jim šumák.

nellys, 3. 4. 2018, 14.11

A já snad někde psala, že jim kupuju cokoliv si ukážou??? Vybrala jsem já podle parametrů, které já považovala za důležité, on si jen vybral ze 2 motivů ten který se mu líbil víc. Ale i kdybych mu vybrala i obrázek nebyl by problém

Cinderella

Cinderella, 3. 4. 2018, 11.18

půjdu s dcerou sama, manžel bude v práci a neuvolní ho kvůli zápisu, ale ráda bych, abychom šli oba 1. září poprvé s dcerou do školy...

Fuga

Fuga, 3. 4. 2018, 8.36

půjdeme oba, ale jestli 2 mladší budou vřískat, tak půjde raději jen jeden

Mygara

Mygara, 3. 4. 2018, 7.02

my jsme byli oba dva a dokonce u dcery jsme byli i vevnitř u syna už nás nechali čekat venku

Cinderella

Cinderella, 3. 4. 2018, 11.19

jak vás mohli nechat venku??? máte právo tam být a navíc, dítě fyzicky nemusí být u zápisu ani přítomno, když už by na to došlo...

Lenourecek, 2. 4. 2018, 22.48

Nás bude čekat zápis do školky a asi půjdeme oba

slavuska

slavuska, 2. 4. 2018, 21.47

přítel bývá v práci. poprvý, syn měl teda odklad, jsem byla jen s ním, dva menší s neštovicema mi doma hlídala babička, podruhý jsem byla já sama se všema dětma. letos uvidíme..teď je předškolák prostřední, ale taky bude mít odklad, takže to máme každej rok, takže už to pro nás ani není "svátost"

vaniilla, 2. 4. 2018, 21.46

Sice nás to čeká až za hodně dlouho, ale pokud to půjde, určitě půjdeme oba.

Žofinka

Žofinka, 2. 4. 2018, 21.10

Záleží na okolnostech, ale pokud budeme moct oba, tak půjdeme oba

nocken, 2. 4. 2018, 20.30

Jdeme ve středu a půjdeme oba.

Aliisha

Aliisha, 2. 4. 2018, 19.44

Nás to čeká za pár let, ale určitě chceme jít společně. Je potřeba vše omrknout

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů