Výzdoba zdí v pokojíčku

zobrazeno 1311×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 28. 12. 2016 10.59

Maminky, jakou výzdobu máte v dětském pokojíčku? Přemýšlím, jaký druh obrázku zvolit.. Máte samolepicí obrázky (klasické nebo plastické), nebo jste třeba malovali nějaké obrázky sami? Manžel by je klidně namaloval, ale nejspíš by to vyšlo dost draho, kupovat spoustu odstínů, nebo ne? ;)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 31. 5. 2022, 20.38

Já jsem koupila synovi do pokojíčku malou tapetu s rybičkami. Rybičky miluje, tak byl nadšený. Nic velkého jsem do pokojíčku nechtěla, protože má všude poličky, regál, skříň, takže na velkou tapetu není prostor. To v obýváku je to něco jinýho. Tam jsem si koupila obkladový kámen z https://www.biro-d.cz/kamen-pro-obklady a manžel s ním obložil celou zeď za televizí .

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.40

ziadnu nexcem aby lepili po stenach

Žofinka

Žofinka, 29. 12. 2017, 7.02

teprve se na to chystáme, ale budeme mít návrhy od architekta, tak uvidím, s cím přijde

tenda.ry, 23. 5. 2017, 13.36

Já bych byl za ty nálepky spíše (třeba tyto: https://www.isamolepkynazed.cz/clanky/top-10-detskych-samolepek-na-zed-pro-rok-2017 ). Poněvadž nadání na kreslení nemám Přijde mi to cenově poměrně zanedbatelné a libí se mi jak vůbec vypadá

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 6.55

v obyváku mám své "obrazy" a barvy a plátna byly docela drahé, v dětském máme klasické zarámované obrázky s krtkem, Rumcajsem apod. a pár klasických nálepek

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.22

Kreslila jsem obyčejnými temperami a vypadalo to dobře. Dají se z 6 barev namichat různé odstíny-asi tolik k ceně, a bagr je stejně v základní barvě žlutá zelená ☺

Leňulka, 4. 1. 2017, 7.34

Naše malá ještě pokoj nemá zatím, až časem. Ale v bytě kde jsme dřív bydleli jsem si malovala obrázky i do obýváku, chodby apod. a normálně temperkama takže to drahé nebylo a bylo to také pěkné

Fuga

Fuga, 3. 1. 2017, 11.56

sestřenice má klasické nalepovací obrázky a my máme zarámované obrázky s krtečkem

nikolava, 30. 12. 2016, 20.55

Máme toto

Mikulenka, 29. 12. 2016, 19.51

Máme vymalováno dvoubarevně a do toho máme nalepené dekorační samolepky sloníků, vypadá to moc hezky, hlavně barvu máme omyvatelnou, což se u dětí opravdu hodí.

Kamila Pecharová, 29. 12. 2016, 23.59

No vidíte, omyvatelnou barvu neznám, to je fajn nápad!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů