Taky vám to vadí?

zobrazeno 432×

Vložil(a): Lenča Pešková, 15. 1. 2017 14.04

Nevím proč ale co malá chodí tak se mi na ni vrhají cizí lidi, hlavně paní postaršího věku. Pořád ji hladí, chtějí ji objimat atd. A mě to prostě strašně vadí. Co si to vlastně dovolují? Vždyť i když si chci pohladit cizího psa tak se zeptám ne? Nejlepší byla paní která za náma došla když malá zrovna kopala do sněhu a já ji přemlouvala aby šla, že si ji vezme když neposlouchá maminku. No já myslela že ji jednu svihnu. Malá okamžitě záchvat protože ji ženská vzala za ruku. Slušně jsem ji řekla že to mi teda vůbec nepomohla a ať nás nechá být a ona se zatvarila uraženě. Bohužel jsme s ní jely i vlakem a ty kecy co měla. Ze to jsou ty dnešní matky, kterým vadí úplně všechno, malá ze je mamanek a rozmazlenec. Díky bohu s náma neměla daleko. Nějak jsem ji nedokázala nic říct... vlastně mě ani nepustila ke slovu. Jako to si vážně ty paní myslí že každé dítě s nima půjde? A bude na ně reagovat úsměvem na rtech?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.28

tiez mi vadi ked mi babatko kazdy hladka po hlave, alebo chyta za ruku alebo pusinkuje, des des de

Žofinka

Žofinka, 2. 12. 2017, 2.50

mně to až tak nevadí, protože mi to zatím nedělají )

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 19.37

některé ženské chtějí být důležité, mě zase upozorňovali s očima navrch hlavy, že nemá v čepičce schované ouško

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.46

Dala bych jim co pro to

louskacek2, 4. 2. 2017, 15.14

No pokud mi dite neolizuji a neberou tak me to tedy nevadi... Ja se kolikrat opravdu z duse pobavim a nasmeju. Naposledy maly oplacal celou ordinaci duchodcu (byla jsem na kontrole cukru po tehu cukrovce s nim) - vsem dal placaka a cau . Ke starsim lidem mam uctu a tak dokazu pochopit, ze kdejaka babca rada zavzpomina na ty sve chvilky kdyz ona mela dite takto male a ne ted toho rostaka co si ji ani nevsima . No je to hodne o situaci to proste nejde rict vseobecne

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.29

Tohle mi přesně také vždy vadilo, nechápu ty postarší ženy...

Lusesita25, 22. 1. 2017, 7.49

Ty jo, jestli takovouhle jedubabu nekdy potkam tak ta si vyslechne!

Leňulka, 19. 1. 2017, 18.39

bych jim dala, by nestačili utíkat a vícekrát by si to nedovolili

jkubeso, 18. 1. 2017, 16.41

Zatím vozím jen v kočáru, zastavují mě i úplně cizí lidi, kteří mě ani nemůžou znát. Dokud se jen chtějí podívat, tak prosím, ale sahat do kočáru to neee

nikolava, 16. 1. 2017, 14.11

Naštěstí jsem nic takového nezažila, ale úplně vás chápu. Také by se mi to nelíbilo!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů