Školkový / školní výlet

zobrazeno 213×

Vložil(a): Minnie, 24. 5. 2016 13.14

Kam letos pojedou vaše děti na výlet? Naše dcerka jede se školkou na Perníkovou chaloupku u Kunětické hory. Moc se těší, já jí to přeju ale samozřejmě mám i trochu strach a zároveň dojetí, je to její první výlet :-) teď zbývá doufat že neonemocní a że zabere Kinedril, protože je to od nás asi 60 km, jedou autobusem a jí bývá špatně :-\ A jak jste to mívaly vy? Za nás se ve skolce nikam nejezdilo, až na základce. První roky jen po okolí, první škola v přírodě na 5 dní byla v šesté třídě. Zato jsme ale v devítce jeli na týden do Chorvatska ;-) na střední se nejelo nikam, jelikož s učiteli ani vedením nebyla domluva a na té škole se výlety prostě nedělali. Tak jsme si jednou udělali samostatný výlet na víkend ke spolužákovi do penzionu, dokonce i s učitelem :-) bylo to fajn. Když chodila do školky moje mladší ségra tak už na výlet jeli, ale jen asi 8 km odsud tak mě docela překvapuje ta vzdálenost s mrňatama co pojedou teď :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana N., 26. 5. 2016, 13.23

Syn pojede se školkou příští týden do Prahy do ZOO. (4,5 roku). Ani by mě nenapadlo, že by nejel, když by výslovně sám nechtěl. Myslím, že s kolektivem dětí ze školky si výlet užije zase jinak než s rodiči a mladším sourozencem. Jinak u nás ve školce jezdí každý rok předškoláci i na školku v přírodě a na konci školního roku mají přespání ve školce. Neznám dítě, které by nejezdilo. Učitelky si poradí, nebojte se

Minnie, 26. 5. 2016, 13.25

Přespávání u nás naštěstí není ale na výlet pojede, když je to jen na jeden den

LenickaB, 25. 5. 2016, 22.50

Nenáročný výlet do blízkého okolí nemůže škodit. Je zapotřebí pestrost, aby děti měly zábavu. A pamatovat úplně na všechno - důležitý je dostatečný, kvalifikovaný, zkušený a trpělivý doprovod.

LindaM, 25. 5. 2016, 22.45

Podle mého názoru jezdit opravdu velice opatrně - někam hodně blízko, výlety jenom opravdu nenáročné. Ale za to hodně zábavné - dbát na to, aby se děti nehonily, všechno v maximálním klidu. Zajistit potřebný doprovod a pořádně se na takový výlet připravit.

Minnie, 26. 5. 2016, 9.44

Učitelky mají moji plnou důvěru, přece jen už spoustu dětí ,,vychovaly", řidiče autobusu bohužel neovlivním...

snany, 25. 5. 2016, 21.16

Letos jsme jeli se školkou na Bílou v Beskydech ( cca 32 km), kde byl pro děti připravený indiánský den. Starali se o ně místní instruktoři. Děti nadšené, zvládli i nejmenší. V autobuse zvracelo jen jedno dítě, předškolák.

kamca80, 25. 5. 2016, 14.08

Naše Karolínka by měla jet příští týden do Ratibořic na Kozí farmu, ale s dětma musí jet i jeden z rodičů, tak že jedu s ní já a už se na to těším, i když absolutně ano já ani další maminky nechápeme, proč musíme jet taky

Minnie, 25. 5. 2016, 17.39

Tak to je od nás kousek

Zuzka Čtvrtečková, 25. 5. 2016, 11.29

Perníková chaloupka je super, byli jsme tam minulý týden. My, jakožto pražáci, jsme vždycky jezdili na Moravu a pak když jsem byla na střední (Ústí nad orlicí), tak jsme paradoxně jeli do Prahy

dáša, 24. 5. 2016, 23.58

Možná mohli jet na výlet někam blíž, přece jen jsou to mrňousové. ale tak třeba si to všichni užijí. Já pamatuji na nejlepší zážitek, poslední den školky jsme šli do restaurace a pak přespali ve školce. )

Minnie, 25. 5. 2016, 11.09

Prý tam byla vloni jiná třída z té školky a děti byly nadšené . Spousta z nich ukecávala rodiče, aby se tam o prázdninách jelo znovu tak snad se to bude líbit.

JanaH, 24. 5. 2016, 21.57

Syn je první rok ve školce a minulý týden byli na jednodenním výletě do Kovozoo ve Starém městě a do expozice Živá voda - Modrá (cca 30 km od nás). Byli jsme s manželem zvědaví, jak to zvládne, ale super, moc se mu tam líbilo.

benca, 24. 5. 2016, 19.58

zatial zo skolky neboli na vylete

Katka, 24. 5. 2016, 14.13

Tak se školkou bych asi dítě nikam nepustila...měla jsem strach, když dcera jela poprvé v první třídě na 1 noc, 5 km od našeho města ;o))

Minnie, 24. 5. 2016, 14.31

To mi říkal chlap jestli na to není ještě malá. Ale byla by nejspíš jediná kdo by nejel. To by nám neodpustila. Hrozně se těší a je mi jasné že další minimálně týden budou děti mezi sebou řešit výlet a ona by byla smutná.

Katka, 24. 5. 2016, 17.37

A kolik je dceři?

snany, 25. 5. 2016, 21.20

Dcera to s přehledem zvládne, nemusíte mít strach, učitelky se postarají.

Minnie, 24. 5. 2016, 18.24

Dcera má 4,5 roku, ale jsou smíšená třída jak s předškoláky, jak tříletí takže nejmladší tam nebude.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight