Školkový / školní výlet

zobrazeno 1664×

Vložil(a): Minnie, 24. 5. 2016 13.14

Kam letos pojedou vaše děti na výlet? Naše dcerka jede se školkou na Perníkovou chaloupku u Kunětické hory. Moc se těší, já jí to přeju ale samozřejmě mám i trochu strach a zároveň dojetí, je to její první výlet :-) teď zbývá doufat že neonemocní a że zabere Kinedril, protože je to od nás asi 60 km, jedou autobusem a jí bývá špatně :-\ A jak jste to mívaly vy? Za nás se ve skolce nikam nejezdilo, až na základce. První roky jen po okolí, první škola v přírodě na 5 dní byla v šesté třídě. Zato jsme ale v devítce jeli na týden do Chorvatska ;-) na střední se nejelo nikam, jelikož s učiteli ani vedením nebyla domluva a na té škole se výlety prostě nedělali. Tak jsme si jednou udělali samostatný výlet na víkend ke spolužákovi do penzionu, dokonce i s učitelem :-) bylo to fajn. Když chodila do školky moje mladší ségra tak už na výlet jeli, ale jen asi 8 km odsud tak mě docela překvapuje ta vzdálenost s mrňatama co pojedou teď :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Černá Petra, 3. 1. 2024, 16.41

Výlety pro školy a školky organizuje spousta firem. Záleží odkud jste. U nás v Brně a okolí třeba https://www.veselyamos.cz/vylety tak buď s nimi jet, nebo se inspirovat nabídkou.

Marie007, 22. 3. 2022, 17.23

Dobrý den, má dcerka letos jede se svou školkovou třídou do Liberecké Zoo a syn, který je ve druhé třídě jede na celodenní výlet do Prahy. Prý se projdou po Petříně, vyšlápnou si nahoru na Petřínskou rozhlednu, projdou si zrcadlové bludiště a oběd si dají v restauraci někde na Malé straně. Musím se přiznat, že mu tento výlet závidím. Asi si budeme muset taky vyrazit do Prahy. Dokonce jsem jim oběma koupila kvalitní boty odsud: http://armik.cz/.

Minnie, 24. 3. 2022, 21.36

To je pecka, chodit do diskuzí a dávat odkazy a dělat reklamu.

naseivanka, 30. 7. 2021, 13.01

Na školní výlet vyrazilo moje dítě na Bílinsko https://bilinsko.cz. Supí vrch jsem si prošla už asi týden předtím, než tam mé dítě se školou vyrazilo. Nechtěla jsem totiž, aby se mojí malé Adélce něco přihodilo. Znám ty učitelky, které si nic nepřipraví a vezmou děti klidně na stezku smrti..

beruna, 28. 9. 2020, 10.22

Děkuji za odpověď, už se těšíme.

kamika, 26. 9. 2020, 18.09

Jeden přívěs stojí u tobogánu a druhý u vleku na vodní lyže.

beruna, 25. 9. 2020, 17.48

My se tam chystáme na lodě, tak se po ní podíváme. Kde ji tam mají?

kamika, 23. 9. 2020, 17.55

Tuto zmrzlinu jsme objevili taky v Pasohlávkách, když jsme tam v létě dovolenkovali.

vilina, 20. 9. 2020, 21.13

Jejich přívěs je na parkovišti u brány do zámku.

zinka, 17. 9. 2020, 18.11

Koukala jsem na jejich www.svetzmrzliny.cz, mají v nabídce taky ledovou tříšť. Kde tam jejich stánek najdu?

vilina, 13. 9. 2020, 13.18

Do Lednice taky rádi jezdíme. Na kole se v jejím okolí jezdí skvěle. A vyzkoušeli jste tsky suúer zmrzlinu od světa zmrzliny?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů