Školka

zobrazeno 1112×

Vložil(a): Leňulka, 11. 9. 2017 8.06

Tak už je to tu, už je na netu vášnivá diskuze na šikanu ve školce ten poslední povinný rok. Rodičům se nelíbí dávat písemně omluvenky apod. Já teda nevím, ale já na tom nic špatného nevidím, pak ve škole je to stejný tak je jedno jestli je to o rok dřív nebo později ne? Vaše názory?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 6. 12. 2017, 9.42

Mě na tom nepřijde nic divného. Je to prostě povinnost rodičů.

nikolava, 17. 9. 2017, 6.48

Taky jsem si myslela, ze je normalni, ze te skolce musim hlasit zda syn prijde, neprijde, zda jde k lekari apod

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 13.47

já na tom nevidím taky nic špatného, pokud půjde doložit zpětně a ne abychhned s omluvenkou klusala do školky

benca, 12. 9. 2017, 21.17

v skolke ich nechcu pustat na zachod , ze len vsetci naraz, kvoli bezpecnosti aby po schodoch nespadli , tak sa deti aj pocikali

vendy.z, 12. 9. 2017, 7.28

S šikanou jsme se ve školce nesetkali....kamarádka řeší šikanu ve škole u své dcery, začala s ní chodit k psycholožce, která jí s tím pomohla a je po šikaně.

Leňulka, 12. 9. 2017, 9.22

Ale tohle je tak nazvali rodiče, že prý je to šikana od školky když musí dávat písemně omluvenky

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 9. 2017, 19.12

Zatim neresim, ale myslim ze je to hloupost. U nas ve skolce jak zjisti, ze diteti trochu tece z nosu, poslou domu. To jako budou rodice porad chodit k doktoru nebo jak to bude. Kdyby spise zajistili navyseni kapacit skolek, je spousta deticek co se do skolky nedostane a musi si platit ruzne skupinky, soukrome skolky ..., a na ty deti pro ktere to je, je to zbytecne vsak nechodí ani do skol.

Fuga

Fuga, 11. 9. 2017, 18.20

já nejsem proti písemné formě, ale u nás chtějí po 3 dnech potvrzení od doktora, a to semi nechce s pitomou rýmou jít k doktorovi, když nepotřebuji neschopenku. akorát chytne ještě něco jiného nebo jeho mladší brácha a ve výsledku bude ve školce ještě méně.

nellys, 11. 9. 2017, 18.54

No a tady pravě začíná ta buzerace. Jako proč po 3 dnech od doktora, fakt nejsem zvědavá kvůli každé rýmě a kašli běhat k dr. A že je těch školek,které tu omluvenku od dr vyžadují docela dost,aspoň v mém okolí

Aliisha

Aliisha, 11. 9. 2017, 16.48

Zatím to neřeším. Ani mi to až tak nevadí. Je jasné, že někdo s tím mít problém bude.

Petra Schoberová, 11. 9. 2017, 16.40

Já na tom taky nic špatného nevidím, dle mého je to celkem dobrý nápad proc ne alespoň si děti zvykaji, i třeba na to že ne vždy když řeknou maminko já nechci do školky to jde..

Leňulka, 11. 9. 2017, 16.58

no přesně

annahb, 14. 9. 2017, 12.14

přesně tak

dadinkamaminka, 11. 9. 2017, 14.06

Myslím si,že vymysleli zase pěknou hloupost.Už se tak nudí,že neví,co by vymýšleli.Do školy omluvenky ano,ale do školky? Připadá mi to trochu moc už.Školka má být od toho,aby rodiče mohli jít pracovat a měli kam dítě dát.Škola je povinná,aby s edítě něco naučilo,v tom je sakra rozdíl. Takže už není povinná školní docházka 9 let,ale 10. Takhle to vidím já.

Leňulka, 11. 9. 2017, 16.59

poslední rok školky se připravují na školu, rozhodně si tam jen nehrají

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů