Říkáte dětem, že chodí Ježíšek nebo, že jim dávají dárky rodiče?

zobrazeno 1615×

Vložil(a): Baruška07, 9. 12. 2018 7.42

Menší anketa, chodí k Vám Ježíšek nebo říkáte, dětem pravdu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 21. 12. 2019, 20.26

U nás dárky ještě pořád nosí Ježíšek. Třeba letos si pro našeho syna přichystal docela pěkný dárek. Konkrétně mu koupil takový malý dron z https://www.naovladani.cz/ Syn má RC modely hrozně rád, takže si myslím, že mu udělá radost.

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 12. 2018, 16.37

len ako to zlucit ze na jednej strane nosi darceky Jezisko a na druhej ked chcem aby tiez nieco niekomu vyrobili a darovali? nech to nie je len o tom ze dostavat ale nech sa naucia aj davat a robit inym radost?

Fuga

Fuga, 18. 12. 2018, 18.34

Ježíšek je super, až zjistí, že je to jinak, tak začnou vydírat rodiče, aby dostaly to, co chtějí

OtaB, 14. 12. 2018, 11.03

Dokud děti věří na Ježíška jsou to pro ně ty nejúžasnější vánoce, plné očekávání něčeho tajuplného. Když už vědí, že Ježíšek neexistuje, tak to není už ono. Ono se řekne, že záleží na pohodě, jakou si rodina vytvoří, ale to tajemno a čekání na Ježíška ve kterého opravdu věříte to už se pak nikdy nevrátí a ještě takovou malou poznámku, i když už děti nejsou nejmenší a dostávají plno praktických dárků nezapomeňte aspoň docela na malinkou hračku (pokud mu zrovna nedávat věc kterou si vysloveně přeje) mluvím z vlastní zkušenosti, když mi bylo tak 13, dostala jsem plno užitečných a krásných věci ale hračka mezi nima nebyla, probrečela jsem celé vánoce a přála si i takovou docela malinkatou hračku. Aleto už je skoro půl století ale pořád si to pamatuj. To pro ty maminky co by raději chtěli po prarodičích aby dávali vnoučatům k Ježíšku jen peníze. Peníze do obálky jako druhý dárek ano, ale nechte jim možnost jim dát i tu hračku nebo co si výslovně to vnoučáko přeje. Rozzářené a šťastné vnouče nad darečkem od nich je i ten nejkrásnější dárek pro babičku a dědečka

Veselinda, 12. 12. 2018, 19.16

Náš malý má 9 let a věří na Ježíška a já jsem jen ráda. Čím déle to bude trvat, tím to je dle mě lepší.

vendy.z, 11. 12. 2018, 6.18

zatím Ježíšek....ale jak jsou chytré - maminko, my si napsali Ježíškovi samé drahé dárky, protože víme, že vy na to nemáte nemůžete nám to koupit

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 12. 2018, 16.36

ojojojojoj a co teraz? hahaha mile len co teraz rodicia urobia?

dasza, 11. 12. 2018, 5.46

Vi ze jezisek je..vi ze my darky kupujeme...vyrabime atd..prebrali si to po svem.ale na jeziska nezapominaji.a verime ze je;)a protoze vsichni sedime u stolu kdyz zvoni zvoneceka darky se tam objevi zahadne...kouzlo to ma velike.i pres to ze vi.ze sme s jezuchem darky vybirali a hlavne my platily...pac nase deti maji desne drahy darky.a jelikoz jeden je mega drahej.dalsich nemuzou ocekavat moc..a nez aby byli nasr.ze jezisek nic neprinesl.kdyzbsi toho napsali vic..vedeme lazdy rok s nimi rec co ocekavat a co ne pod stromem...

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 10. 12. 2018, 22.24

Mám malé, takže Ježíšek. Rozum z toho ještě nemají, takže mám ještě dost času a navíc i mě přece nosí dárky Ježíšek

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 12. 2018, 15.46

Rikam mu, ze mu jezisek prinese darecky, ale on si vede svoji, ze darecky budou od dedy. Dokonce i v adventnim kalendari, mu deda nechava darecek jak povidal takze ho asi neokecam, jen se mi nelibi, ze spouste detem ve skolce rikaji, ze chodi santa

patricia077

patricia077, 17. 12. 2018, 20.49

To říkají ve školce? V naší snad ne

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 12. 2018, 20.56

Ja uz o tom slysela od nekolika maminek, ze s tim dite prislo

patricia077

patricia077, 17. 12. 2018, 20.57

vaniilla, 10. 12. 2018, 14.00

Ja na te Jeziskovske tradici nevyrostla a libilo se mi, ze jsem vedela, od koho darky mam. Navic jsem zaroven od malicka vyrabela darky pro rodice, babicku... takze takhle to budu delat i s nasi malou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů