Proč dítě doma neji?????

zobrazeno 667×

Vložil(a): Zlata1, 7. 1. 2017 21.24

Tak nevím, proč, ale pokaždé když dám jakékoliv jídlo na stůl staršímu synovi, tak odmítá jíst. Tohle jíst nebudu, to mi nechutná, nebo teď nemám hlad. Ale jakmile je u babiček tak tam se vyloženě cpe a pořádně ji, dokonce i ve školce si přidává a to jídlo, které doma neji, že mu prý nechutná. Tak opravdu nevím v čem je ten zakopaný pes......

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.18

Dcera zatím sní vše,co dostane.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 5.32

podle mě má doma dost jídla, že nestihne ani vyhládnout....

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 10.09

ví, že doma polevíte a i když jídlo nesní, tak dostane neco jiného?

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.48

Asi maji nejake dobroty...zkuste nabidnout to,co jich u babicek chutna a uvidite

vivianr, 15. 1. 2017, 14.48

Holka taky vymrzuje, že jí víc chutná ve školní jídelně a u babičky, což mi hlava nebere. U sousedky něco snědla, druhý den jsem jí to udělala taky a nechutnalo jí to. Nedostanu do ní ani mrkev nastrouhanou s jablkem a my se po tom jako děti mohli utlouct. Dokud nezačala chodit do školky a školy, tak snědla všechno.

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.24

Teda

nikolava, 10. 1. 2017, 14.21

Mě taky víc chutnalo u jiných... Ted když syn odmítá jíst, tak prostě nic nedostane.. Pak na něj přijde hlad, tak si jídlo dojí

Lusesita25, 9. 1. 2017, 14.47

Tak jako to delala tchyne s manzelem. Nechces jist nemusis, ale nic nikde nedostanes.

Pávinka, 9. 1. 2017, 9.41

možná ví, že vy se s ním budete více "párat" mám dvouletého tak vím, že někdy ty prckové umí být vyčuraný, mohl by pomoci striktní stravovací režim snídaně svačina oběd svačina večere, aby mel trochu hlad a věděl, že když nebude jít tak bude mít hlad. Samozřejmě pokud víte, že u babičky rajskou baští, tak by neměl dělat fóry doma nebo zkuste doma ohřát jídlo od babičky, ať víte, jestli to je jídlem nebo ne

Aliisha

Aliisha, 8. 1. 2017, 21.07

Tak mu řeknete, že to vařila babička a že mu to posílá

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů