Proč ??

zobrazeno 813×

Vložil(a): Zlata1, 1. 2. 2017 18.34

Já už nevím jak mám dál se synem mluvit a jednat. Jsem nešťastná z toho, že neustále rvea to i bez důvodu, nejhorší je že neposlouchá a dělá si co chce a když se jo na něco zeptat tak místo toho aby mi odpověděl tak začne strašně řvát a vztekat se přitom ve skoro pěti letech by snad už mohl odpovědět na to na co se ho ptám. Nebo snad po něm chci moc? Někdy za mnou přijde a řekne, že nemůže, ale já nevím co nemůže a když s ho zeptám co nemůže tak na mě kouká a pak začne řvát. A nedostanu z něj nic. Asi po něm chci moc aby řekl, co vlastně nemůže...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zlata1, 4. 5. 2018, 16.33

Obdobi, ktere jsme meli uz pomalu odezniva, syn zacina vice jomunikovat, taky chodime k psycholozce s nim a lepsi se vsechno, snad cas vsechno napravi. Vzhledem k tomu, ze je trikrat vic hyperaktivni nez normalni hyperaktivni deti, tak nedokaze svou energii usmernit, tim je obcas s nim slozitejsi komunikace a zvladatelnost. Snad se to vekem zmeni a zlepsi.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.24

vyriesilo sa to casom? presla ta faza? riesime to akurat aj my doma

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 13.26

zajímavé postřehy od všech

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.26

To bude vekemnádhera,bude lip

Jooky, 21. 2. 2017, 11.09

je to tím věkem taky to tak občas doma máme... já se malého zeptám a když mi neodpoví tak ho nechám a už se ho neptám on pak příjde sám a začne o tom mluvit a vypadne to z něho... zkuste na něho prostě netlačit a nevyptávat se...

Zlata1, 8. 2. 2017, 13.48

Možná je chyba ve mě, možná není, ale myslím si, že neustaly hluk, vrtání, bouchání a demolice taky na psychice nepřidá. Nám tu už víc jak rok neustále vrtaji, bourají a demolují byty, že jsme z toho všichni na prášky a co pak musí být pro děti když v tom hluku jsme celý den, když jsme nemocní, nemůžeme ani ven...

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 11.58

zkuste být více trpělivější, je opravdu možné, že něco ze sebe přenášíte na syna

vendy.z, 8. 2. 2017, 7.16

Asi to chce odborníka, kamarádka šla takto k dětskému psychologovi a jsou spokojení...

Lusesita25, 3. 2. 2017, 1.32

Pokud myslite ze je ten problem ve vas, tak bych zkusila nejdriv najit odbornika. Treba by se vam ulevilo a vsem to pomohlo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 23.05

Také si z těch úryvků co paní píše říkám, že by to možná měla převyprávět odborníkovi a vzít manžela na kterého útočí věci sebou

skřítek, 2. 2. 2017, 14.05

Pořídila jsem si knížku AHA!rodičovství.... Možná by Vám mohlo pomoci si něco o tom přečíst a začít pracovat nejdříve sama na sobě a pak postupně se synem. Chápu, že to je o nervy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů