Nějak to nezvládám

zobrazeno 507×

Vložil(a): dadinkamaminka, 6. 4. 2017 22.22

Mamči,potřebuju se asi trochu vypovídat. Syn začal hrozně zlobit,třeba,když mu něco spadne na zem,začne s ehrozně vztekat a brečet.Když mu řeknu at se zvedne a podá si tu věc,tak mi na to odpoví,že chce zrovna sedět :( Nebo myju nádobí a on na mě začne hulákat a zvyšovat hlas,at za nim jdu.Když mu řeknu,že mám mokré ruce,že přijdu hned,jakmile to dodělám a utřu si ruce,tak začne opět brečet,že to chce hned abych přišla.Mám pocit,že to dělá naschvál.Vím,asi se mu úplně dostatečně nevěnuju,já to prostě nestíhám,nezvládám.Pořád uklízim,vařim... A to je pořád dokola,chci,aby měl teplé jídlo atd... Jenže já to prostě nestíhám,od rána do večera jsem jak na kolotoči.Pořád domácnost,malej,domácnost,malej.... připadám si už jako blázen.Chvíli se nezastavim a když se stane,že mám chvilku čas si konečně sednout,tak zase malý začne... Nechci,aby se malý cítil špatně,kvůli tomu,že nic nestíhám.Jsem špatná máma? Dnes jsem mu už dala i trochu na zadek a mrzí mě to,ale já mám taky nervy jenom jedny :( Stokrát mu řeknu jednu věc a on mě stejně neposlechne a ještě se mi směje do obličeje... Co dělám špatně? Máte nějaký rady,jak to přežít ve zdraví? Jak to všechno zvládáte vy? Omlouvám se za sloh,ale už prostě nemůžu avěřím,že mi tady poradíte. Díky.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.22

a tipujem ze mal okolo 4-5 rokov ze? to je asi taka faza co tak naokolo sledujem a preslo to casom? ako ste to nakoniec zvladli? lebo presne toto teraz riesime my

Žofinka

Žofinka, 14. 8. 2017, 17.08

myslím si, že to tady každá známe a každá máme pocit, že něco někdy děláme špatně

martinazab, 1. 6. 2017, 16.56

My doma to iste. Ma 4 roky a tiez uz neviem co a tym.

vendy.z, 7. 4. 2017, 22.26

Kolik mu je?

Aliisha

Aliisha, 7. 4. 2017, 20.54

Úklid dělejte večer. Přes den buďte se synem

Fuga

Fuga, 7. 4. 2017, 20.16

nastavit pravidla, syn je už dost velký, aby pochopil a zkusit se více věnovat synovi i na úkor domácnosti

Adelinka, 7. 4. 2017, 17.16

Hold děti potřebují naši pozornost a tu získávají i zlobením. Taky se může nudit, s dětmi by se mělo chodit ven, aby měli dost podnětů, doma nic moc nového neuvidí, tak mohou hledat vzrůšo i zlobením, lepší než nuda. Asi bych trochu zanedbala domácnost nebo si řekla o pomoc manželovi a věnovala se o trochu více dítěti a sobě, abych byla v pohodě a nebyla na nervy.

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 13.17

Já už na dceru taky zvyšuji hlas pak mě je to líto, ale někdy musím být tvrdá, taky děsně zvlčila a pořád něco vymýšlí a vzteká se a prosazuje své názory a já nebudu furt ustupovat a když to nejde po dobrém, ono totiž 10x něco řeknete až ztratíme hlas i trpělivost že

Jarka mmm, 7. 4. 2017, 16.31

Občas je potřeba bejt nesmlouvavej, a to děcko musí cítit,že to rodič myslí vážně. Jinak mě teď občas tečou nervy a na dcerku občas nepřiměřeně zařvu,to se jí pak normálně omlouvám...musí vědět,že mě to mrzí. Už abych porodila .

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 16.50

U vas se to da pochopit ale po porodu to nebude lepsi ja teddve hod uspavala deti az dcera prastila lahvi piti syna do cela tak jsemse vytocila a dala ji facku pres ruku no snad poprve ale fakt uz mi tekly nervy to byl rev

Jarka mmm, 7. 4. 2017, 17.31

Ono není zdravé to v sobě moc držet a chodit kolem.nich po špičkách. Rozhodně nejsem proto,dávat na zadek,ale musej vědět,když nás něco fakt vytočí a že to není dobře. Nemůžeme se na ně pořád jen usmívat. Akorát když vím,že jsem na dcerku zarvala opravdu přehnaně,tak se omluvím a vysvětlím jí to...Ale někdy to je samozřejmě oprávněné,to jí to vysvětlím,ale neomlouvám se. A ona navíc ví,že mám pravdu...

dadinkamaminka, 14. 8. 2017, 18.19

S tím s vámi souhlasím...

Lenča Pešková, 7. 4. 2017, 12.39

Mala ma teplé jidlo 1x denne obcas na veceri tousty a to neni moc teplé 🙂uklid se snazim udelat ve chvili kdy si mala hraje nebo kdyz ji bavi mi pomahat. Jinak proste nemám šanci. At je chlap jakykoliv tak by si v životě nedovolil mi říct ze na mateřské nic nedelam. To bych vylitla jak čert z krabičky. Zkuste se s nim na tom domluvit. Hele, potrebuju tohle udelat a hned jak to udelam tak jsem tady potom jen pro tebe. Udelam to co nejrychleji. Porad mu to opakovat a opravdu to dodržet.

Cherrynka, 7. 4. 2017, 11.59

No, takový případ byl můj bratr, dnes je mu 11 a je to tak o cca 50% lepší. Podle mě on byl zmetek a všeho využíval. Když se kolem něho skákalo a byl tzv na prvním místě, tak toho čím dál víc využíval. Chce to říct podle mě rázné NE! Nikoho to nezabilo a nezabije, když se NE řekne rázně. Bude klid na obou stranách

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů