Ježíšek

zobrazeno 1060×

Vložil(a): Minnie, 10. 11. 2015 8.48

Máme 4letou dceru a samozřejmě věří na Ježíška. Ve školce už si začínají povídat o Vánocích a protože mají věkově smíšené třídy, kam chodí i 6ti letí předškoláci, mám trochu strach, aby jí tam někdo neprozradil, že Ježíšek není. Možná má někdo z vás tuto zkušenost za sebou. Jak v takové chvíli reagovat? Je malá, byla bych ráda kdyby ještě věřila, protože ty Vánoce mají takové zvláštní kouzlo.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 12. 2018, 20.20

podla mna aj keby jej niekto povedal akoze pravdu, tak bude chciet tomu verit dalej, takze by som nestresovala, pripadne povies ze ked Jezisko nestiha tak to deleguje rodicom

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.29

tak někdo má přeci to privilegium, že mu dárky nosí Ježíšek, chudáci děti, co jim je musí kupovat rodiče )

Minnie, 22. 1. 2018, 12.31

Přesně moje řeč

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.50

Manžela bratranec je v druhé třídě a pořád věří

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 11.13

u nás se pořád věří... a proč zrovna k Vám by nemohl nosit Ježíšek. Předškoláci holt ostrouhají, když jim dárky kupují rodiče

Topik2, 16. 8. 2016, 11.21

Starší syn 8 let také stále veri....o mladším ani Nemluvím ten jen říká že chodí Ježíšek a Santa klaus....doufám že ještě dlouho věřit budou...vím že pak starší sourozenci to schválně těm mladším prasknou

Zuzi, 21. 11. 2015, 20.24

Mame doma 7leteho a zatim veri....od 5.roku byl na pochybach, my mu s manzelem vysvetlili, ze Jezisek je a darky detem nosi, ale dospelaci mu pomahaji, napr.i tim, ze si mezi sebou darky davaji....navic dopis piseme za celou rodinu a on da dopis na okno a pak je cely prekvapeny, kdyz tam neni a vite, co? Ja na nej take porad verim....vzdyt to ma o vanocich sve kouzlo...nase tradice Letos se k fantazii pridala zoubkova vila, s kterou prisel ze skoly

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.18

Dlouho jsem na Ježíška věřila a pak jsem věřila, že část dárků nosí on a část rodiče

Zuzi, 21. 11. 2015, 20.30

Ja na Jeziska verim porad kdyz se synem koukam z okna a tajne doufame, ze zahledneme jak vlastne vypada, uplne me mrazi tim tajemnem a desne si to se synem uzivam loni to bylo uzasne v tom, ze ten vecer se poradne rozchumelilo nadhera A kdo to zaridil? Jezisek ! :)

mckvak, 18. 11. 2015, 11.37

Souhlasim s Katkou, jemne ji to vysvetlit, muze byt smutna ale verize to bude chvilkova zalezitost

ivka1981, 16. 11. 2015, 15.31

Také si myslím, že děti by na Ježíška měly věřit co nejdéle. A pokud chtějí věřit, tak věřit budou. Já sama na něj věřila asi do deseti let, až když jsme si pak v náboženství říkali, kdo má co za dárky, pochopila jsem, že to je všechno jinak. A prozradila jsem to i sourozencům, bráchovi bylo tenkrát pět. Honem jsem mu to musela pak rozmluvit, že jsem to tak nemyslela a věřil také ještě nějaký rok. Tak si myslím, že ve čtyřech letech to těm dětem nemá cenu kazit.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 9.21

Malý je ještě malý, ale pamatuju si na sebe, věřila jsem strašně dlouho, pár teorií o neexistenci jsem slyšela, ale jednoduše jsem věřit chtěla Dokonce jsem to pak mamce vymlouvala, když mi vysvětlovala, jak to je

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.51

Také jsem tomu nechtěla věřit, líbila se mi představa ježíška

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů