Jak se dělají děti? Viz nejdrsnější dětská kniha

zobrazeno 1307×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 12. 4. 2017 12.12

Dostala jsem se na odkaz na dětskou knihu o sexu a názornější jsem tedy fakt neviděla ... http://www.topmagazine.cz/jak-se-delaji-deti-viz-nejdrsnejsi-detska-kniha/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 28. 7. 2017, 11.18

já když se poprvé dozvěděla, jak se dělají děti, tak jsem si říkala, jak to mohli rodiče vůbec dělat ))

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.10

no myslím, že jsou vhodnější formy...

jajulaš, 22. 4. 2017, 5.56

Nic špatného nevidím, děti ví co jsou vraždy a podobně už v předškolkovém věku, proc by nemohli vědět i tu pěknější čast života, my měli pro dcera knížku, kterou kdybych sem asi vyfotila, některé by možná omdlely ,už je to teda let, dcera je dospělá ale tam tyto obrazky byly focene ne ilustrované a osvěta ohledne HIV byla asi na každé strance, nebyla jsem machr, dceri jsem s rudým lícem knihu ukazala až v osmnácti

veru.veru, 13. 4. 2017, 17.48

A co přesně se vám nelíbí? Ty ilustrace jako takové nebo kvůli tématu? Já teda anglicky neumím, takže text nemůžu zhodnotit, ale podle mě ok, já bych do toho klidně šla, knížka Petr, Ida a miminko má teda hezčí ilustrace, ale v podstatě to samé. Nevidím na tom nic špatného. Jsem ročník 78, naši mi vysvětlili cca v mých pěti letech, jak to chodí, maminka uměla moc hezky kreslit, takže mi to načrtla, bylo to podobné tomuhle a já to pak kreslila venku na chodníky Nemyslím, že bych utrpěla nějakou újmu, moje děti jsou na tom podobně, jíme, spíme, milujeme se, rodíme děti, umíráme...nic není tabu.

Veruška, 13. 4. 2017, 12.48

toto bych asi pro dítě nekoupila...

Adrianita, 13. 4. 2017, 9.37

Je to reálné, ale nevím jak moc vhodné..

jitkamety

jitkamety, 13. 4. 2017, 9.04

Uprimne bych tohle diteti nekoupila max. Az bude tak v puberte

pouzarovaj

pouzarovaj, 13. 4. 2017, 21.21

Mám stejný názor:)

nikolava, 13. 4. 2017, 8.19

Tak si myslim, ze my to zvladneme bez teto knihy.. Vubec se mi nelibi

Fuga

Fuga, 13. 4. 2017, 7.35

osobně mě to odpudilo

snany, 12. 4. 2017, 21.24

Moje děti základní věci vědí a jak budou dospívat na všechno budou přicházet intuitivně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů