Doma vyrobené hry do tomboly

zobrazeno 1065×

Vložil(a): snany, 14. 1. 2018 21.38

Rozhodla jsem se, že letos k dceři do tombolyi na školní a školkový karneval (chodí do malé školy, kde je i jedna školková třída, tak pořádají většinu akcí dohromady) vyrobím i nějaké stolní hry jenž u nás mají úspěch. Samozřejmě jsem koupila i nějaké hračky. A teď otázka, oceňujete jako rodič takové vyrobené hry nebo raději dáváte přednost kupovaným?Celkově se mi koncept, jenž každý rodič něčím přispěje a pak se losuje, příliš nezamlouvá, protože některé děti vyhrají hodně, jiné třeba nic a mohou být pak smutné. U nás v práci vedoucí učitelka nakoupila pro všechny děti stejnou věc a pak se jim to rozdalo (nikdo nezáviděl a všichni spokojení)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 18. 1. 2018, 10.07

Asi záleží jak to ten člověk umí vyrobit. V mém podání by to stálo asi za prd

vendy.z, 16. 1. 2018, 21.03

Měli jsme nějaké hry na tvoření v jednom balíku pro dětské tvoření a děti to mají rády. Nedělám v tom rozdíl....

Janako

Janako, 15. 1. 2018, 18.36

Podle toho, co to bude 😊 ale proc ne.

Fuga

Fuga, 15. 1. 2018, 12.44

nevím, jak je to očima dítěte, každé je jinak náročné,ale nejsem proti podomácku vyrobené hře

Aliisha

Aliisha, 15. 1. 2018, 12.34

Tyhle akce moc nemusím. Ta druhá varianta mi přijde lepší.

Mygara

Mygara, 15. 1. 2018, 10.07

každé dítě by mělo dostat stejně, to je pak opravdu dobré tak akorát k závidění

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 9.02

já mám ráda oboje, ať doma vyrobené nebo koupené, nic neupřednostňuji

Jarka mmm, 15. 1. 2018, 8.59

Zatím s tím zkušenost nemám,jen si pamatuju,že třeba ve družine ve škole dostali k vánocům všichni stejnej dárek a všichni byli spokojení. Nejde zařídit,aby v tombole vyhrál každý lístek a bylo stanoveno finanční rozmezí? Jinak mě by podomácku vyrobená hra vůbec nevadila. Hry (deskovky atd) bejvaj děsně predrazeny. Taky jsme si někdy vyrobili kopii.

snany, 15. 1. 2018, 9.53

Já vůbec netuším jakým způsobem se bude losování, zda tradičním nebo jiným více spravedlivým. Jako rodič bych dala třeba 150Kč a ať koupí každému stejný dárek a za tu cenu už se něco koupit dá a nemusí to být úplná blbinka

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.04

To by bylo fajn, ale třeba mají z předešlých let problém, že to někdo zaplatit nechtěl ..

NiFee

NiFee, 15. 1. 2018, 8.16

Neviem no...Ja by som asi vyrobene hry do tomboly nedávala. ked si doma vyrobíš tak ok ale do tomboly asi nie.

snany, 15. 1. 2018, 9.48

V bývalém zaměstnání by to ocenili, ve škole u dcery nevím (kdybych neotěhotněla tak bych tam pracovala a doufám, že po rodičovské tam pro mě budou mít místo), třeba si tímto "zavřu" dveře nebo naopak

Nikoll, 15. 1. 2018, 7.49

Pokud je to udělané pečlivě a pěkně tak proč ne, domácí výrobky jsou kolikrát lepší jak kupované, nebo když se tam rodiče snaží nacpat vše, co už doma nepotřebují ale to je prostě systém tomboly, bohužel/bohudík. I když Vy jako dospělá to pochopíte, dítě vidí prostě jen to, že nemá nic ...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů