Doma vyrobené hry do tomboly

zobrazeno 871×

Vložil(a): snany, 14. 1. 2018 21.38

Rozhodla jsem se, že letos k dceři do tombolyi na školní a školkový karneval (chodí do malé školy, kde je i jedna školková třída, tak pořádají většinu akcí dohromady) vyrobím i nějaké stolní hry jenž u nás mají úspěch. Samozřejmě jsem koupila i nějaké hračky. A teď otázka, oceňujete jako rodič takové vyrobené hry nebo raději dáváte přednost kupovaným?Celkově se mi koncept, jenž každý rodič něčím přispěje a pak se losuje, příliš nezamlouvá, protože některé děti vyhrají hodně, jiné třeba nic a mohou být pak smutné. U nás v práci vedoucí učitelka nakoupila pro všechny děti stejnou věc a pak se jim to rozdalo (nikdo nezáviděl a všichni spokojení)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 16. 1. 2018, 21.13

krásný nápad!

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 1. 2018, 10.31

Zalezi na kvalite te vyrobene hry, protoze treba namalovana policka na obycejnym parpiru moc nevydrzi... jinak bych ji uprednostnila je to originalni a nikdo jiny stejnou mit nebude. Kdyz uz losovat ty lepsi vyhry tak aspon kazdemu diteti koupit treba lizatko, nebo bonbonek. Je fakt, ze mensi deti jsou na to citlive, ze nic nemaji

snany, 15. 1. 2018, 10.59

Vytisknuté na tiskárně a zalaminováno, takže vydrží věky a kostka ze dřeva...Stejně jako nemám ráda vyhlašování nejlepší masky..., celkově mi vadí soupeření. Děti se mají naučit pomáhat a ne soupeřit mezi sebou. No jo profesní deformace Program Začít spolu

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 1. 2018, 16.28

To ja taky nemam rada, kordvkdyz vim ze u nas vzdy vyhrala kupovana ja bych to dala doma vyrabene masce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.00

Program začít spolu je fajn, máme ho ve školce, kterou zakládala organizace, kde pracuji

Lenička, 15. 1. 2018, 7.55

Ňáká pěkná hra potěší i když bude doma dělaná. Chudáci děti budou zklamané, když nevyhrajou.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.01

Také to nemám ráda, ale na druhou stranu je to fajn příprava na život

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 1. 2018, 6.41

Také mi to přijde divné a doma vyrobená hra je fajn nápad

dasza, 15. 1. 2018, 6.10

Hold i deti se musi naucit prohravat;))) Jinak hry vyrobene sou fajn;)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů