Dětský psycholog

zobrazeno 1494×

Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 1. 2017 20.31

Holky, máte některá zkusenost s dětským psychologem? S jak starým dítětem se tam dá jit? Dá se pracovat i s nemluvícim dítětem nebo prostě musí mluvit? Nějaká osobní zkušenost? Děkuji za odpověďi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.19

osobní zkušenost nemám, ale neumím si představit, co by se dozvěděl od nemluvícího dítěte, to by bylo jen čiré hádání z karet

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.24

zkušenost mám takovou, že se špatně shání a než jsem ho sehnala, tak se problém vyřešil

Fuga

Fuga, 4. 1. 2017, 19.08

my byli cca ve 2.5 letech, ale syn skoro nemluvil. Tak se bavila s námi a pak ho pozorovala v kolektivu dětí.

Lusesita25, 3. 1. 2017, 1.52

Ja sama jsem chodila k detskemu psychologovi. Zacla jsem tam chodit cca v 15 nebo 16 letech. Na prvni navsteve jsem namalovala strom a pak sme si vzdycky na navsteve povidaly. Bud sem tam byla jen ja a ona a nebo i mamka. Nejlepsi je si asi nejakeho najit a vylozene se zeptat.

Pavla H., 2. 1. 2017, 19.24

Byli jsme s dcerou v necelých třech.Jí snad jen pozorovala- jak si hraje nebo nehraje a tak.Bavila se s námi

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 1. 2017, 16.26

Si tam zavolejte, oni vam povi, kazdy psycholog je jiny nekdo veme nekdo ne

Čertice, 2. 1. 2017, 9.57

Já bych to klidně zkusila, vždyť za zkoušku nic nedáte já chodila s dcerou, ale to už ji byli 3roky. Když vám to nesedne tak tam víckrát nemusíte

dasza, 2. 1. 2017, 7.30

Dabse tam chodit klidne od roku..ale pozor..ne vsichni psChologove jsou soudni a dokazou toho bavykladat tolik.ze z toho matka pak dela ruzny zavrry predcasne a zbytecne;)))nevim proc tam chcete.zkusite to.klidne i kineziologii.ale necekejte zazraky;)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 1. 2017, 22.57

Já dělala v pedagogicko psychologické poradně sociální pracovnici a byl tam případ i ročního dítěte, ale psycholog prostě mluví s maminkou

Lenča Pešková, 1. 1. 2017, 21.45

Děkuji. Tak snad nám to pomůže. Už nevím co zkusit víc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů