děti a nehračky

zobrazeno 428×

Vložil(a): Zlata1, 6. 1. 2017 11.02

poslední dobou, mám pocit, že hračky, které se tu jen tak válí a nikdo si jich nevšímá, asi půjdou buď do sklepa nebo, že bychom je dali dětem co nemají na hračky??? Zjistila jsem, že děti zajímají nehračky, to je například všechno co není určeno na hraní pro malé děti. Všechno je zajímá, všude strkají hlavu, do všeho vlezou, a když se z něčeho náhodou doma objeví větší krabice tak je nezajímá nic jiného než krabice papírová. Pořád do ní lezou a schovávají se. Nedávno jsme koupili novou sestavovací skříň do pokojíčku a zůstalo po tom spoustu kartonu a krabic velkých, to jste měli vidět jak se začaly o to prát kdo tam bude první. Tak mám pocit, že je úplně zbytečné dětem cokoliv kupovat když si krásně vystačí s krabicí ....... A jak je to u Vás???

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.22

Dcera má taky nejradši krabice a kelímky od jogurtů.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.29

krabice ano, to funguje a funguje este schovavat hracky na 2 tyzdne napr a ked ich vytiahnes tak ako keby dostali nove, ked maju vsetko na ociach sa im to zovsednie takze ich takto rotuj

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 6.06

alespoň se u šetří, no ne .-))

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 14.26

u nás jsou v oblibě domácí pořeby typu cedník, hrnce a poklice

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.49

U nas hracky ted nevedou,zajimave jsou knihy a vareni,kos,varecka a forma na babovku😉

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.42

Taky mám někdy ten pocit

vivianr, 10. 1. 2017, 15.42

To tak mají všechny děti. Malého u tchýně nejvíc zajímá odpadkový koš, koště a pro mě nepochopitelná hromádka smetí pod koštětem. Přeci když zametu, tak rovnou vezmu lopatku případně vysavač a hotovo. U nás je zas nej šuplík s kořením a pytel s granulemi pro psa. Vyhrál si i s ořechy, když je házel do lahve od aviváže.

Pávinka, 9. 1. 2017, 9.49

jj taky krabice je nej hlavně od mega pack plinek tahá to po bytě celý den, super je krabice od skleniček, kde je mřížka z papíru dávám do každého prostoru balonek a je to super vkládací hra:-)

Jana82

Jana82, 7. 1. 2017, 14.01

Jsme na tom stejně, dceru nejvíc fascinuje mobil, plastové lahve, smeták s lopatkou, hrnce atd. Musela jsem se smát, když ze skleniček z příkrmů stavěla věž a to má kostky. Dětem opravdu stačí málo hraček, nic se nemá přehánět.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 1. 2017, 16.51

protože ze skleniček je to přece hezčí

Jana82

Jana82, 7. 1. 2017, 19.44

Právě, i líp to padá

Petra Schoberová, 7. 1. 2017, 13.46

Máme to podobné, malý má spoustu hraček ale raději si hraje se vším ostatním

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů