Dcera má divné řeči

sledováno 1× zobrazeno 1329×

Vložil(a): Minnie, 21. 1. 2016 9.31

Včera Natálka navečer zlobila. Koupala jsem malou Denisku a Naty koukala. Pak povídá, že Denisce se koupání líbí a je u toho hodná. Tak jsme jí vyprávěla jak byla ona sama miminko a pak jsem dodala, že jako malá byla moc hodná tak jakto, že z ní vyrostla takhle zlobivá holčička. Naty mi řekla, že nevadí že teď zlobí, protože pak bude zase miminko. Říkala jsem, že to už nebude a vysvětlila jí jak to je, jak člověk roste, dospívá, má svoje děti atd. Ona mi na to řekla, že už byla babičkou. To jsem se zarazila a ptala se jí kdy. Prý přece předtím než se narodila. Že prý když lidi umřou tak se pak zase narodí jako miminka. Ptala jsem se jak to ví a řekla že jí to řekl táty bratranec. Vysvětlovala jsem jí, že táta bratrance nemá a nikdy neměl. Naty mi řekla, že ten, jak jsme mu na hřbitově zapalovali svíčku. Tak mi došlo, že myslí našeho kamaráda který zemřel při autonehodě 2 roky před tím než se Natálka narodila. Vysvětlila jsem jí že s ním mluvit nemohla protože umřel dřív než se narodila a ona mi řekla jo jo mluvila jsem s ním ve městě. Tak jí říkám a kde ve městě, tady v Náchodě? ,,Ne, tam ve městě nahoře v nebíčku. Prý umřel v autě když jel do práce a někdo do nich narazil. Ale on prý nedělal nic, ani nekouřil, ani neposlouchal hudbu, on dával pozor, ale to druhý auto jelo tak rychle a pak se smeklo a narazilo.''

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jajulaš, 15. 3. 2017, 16.44

děti vidí a cití víc než my

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.36

Tak to je síla, ale mě třeba občas přijde že si syn s někým povídá a pak se směje, tak třeba fakt vidí víc jak rodiče

Minnie, 16. 1. 2017, 11.43

Když byl starší dceři rok a kousek, tak vždycky navečer seděla na gauči a koukala do rohu ke stropu, ukazovala a smála se. Přítel se jí jednou už zeptal co tam je a ona odpověděla BÁBA. Tak jsme si říkali jestli se na ni nekouká přítele babička, která se jí nedožila.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 1. 2017, 14.29

Také si říkám, že třeba mluví s mým tátou, on byl pro každou srandu A syn se fakt tlemí a nikdo neví čemu

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.23

děti smotají spostu informací dohromady, ale je to tedy síla

ppetaa27, 25. 1. 2016, 21.03

Ty jo, fakt mi behal mraz po zadech. Ale je to o cloveku, jestli verite, nebo ne. Cloveka, ktery neveri, ani nenapadne nad tim premyslet a priklada do detske fantazii. A clovek, kteri veri v tom hleda ledasco. Ja treba na reinkarnaci a duchy verim. Takze dle meho, proc by to vsechno nemohla vedet primo od Vaseho pritele? Ale urcite to neni nic spatneho a neni se ceho bat.

Minnie, 26. 1. 2016, 8.42

Mě docela věci mezi nebem a zemí přitahují. Přítel tomu moc nevěří a raději hledá racionální vysvětlení. Ale o tom kamarádovi jí opravdu nic neříkal, těžko říct, jak na to přišla...

ppetaa27, 26. 1. 2016, 10.22

spatne jsem to napsala, myslela jsem pritele jako toho kamarada

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.37

J8 tomu věřím, když jí to nikdo neřekl, tak na to jinak přijít nemohla

kamca80, 25. 1. 2016, 16.25

Hodně zajímavé, taky mám s dcerou pár takových rovných zážitků. Na který hodně často myslím jsou dva. Poprvé se to stalo pritelovi. V noci šel na záchod a vidí že před ním jde malá, tak ji šel rozsvítit, aby někam nevrazila a došla si na záchod, ale jak rozsvitil, tak mala nikde, tak ji hledal a ona normalne spinkala ve své posteli. Je si sto pro jistý, že ji viděl jak jde před ním. A pak co se stalo jeste, seděli jsme s malou ráno u televize na pohovce a ona mi říká posun se kousek, nějak sem tomu nevěnovala pozornost, pak začala říkat, pojď si sednout, neboj se, maminka se posune, pojď... Říkám Kaji kdo si má kam sednout? Prý, tamhle ten pan a ukazovala směrem k oknu na topením. Říkám, ale tam nikdo není, ale je tam, ale nemá si kam sednout, chce mezi nás. V té době nedávno zemřel můj exmanzel, tak jestli ti byl on, nevím ale do dnešního dne mi z tohonjde mráz po zádech. S malým 18 měsíčku zatím nic podobného neznám.

Petra Schoberová, 24. 1. 2016, 7.09

Brrr jde mi mráz po zádech, je fakt že ty děti ví více než my.. ...

snany, 22. 1. 2016, 14.31

Jde mi mráz po zádech, říká se, že děti do 3 let jsou tak moc senzitivní, že mohou komunikovat s mrtvými. Netuším co je na tom pravdy, ale vše je možné.

Minnie, 22. 1. 2016, 19.24

Ona Natálka byla zvláštní už asi v 10 měsících, seděla na gauči a pořád koukala nahoru do jednoho rohu a u toho se hrozně smála až se jí přítel zeptal co tam je a Natálka ukázala prstíkem do toho rohu a řekla BÁBA. Tak jsme si říkali jestli se na ni ,,nepřišla" podívat přítele babička, která se jeho dětí bohužel nedožila. Po pár dnech s tím najednou přestala a nikdy se to pak už neopakovalo. Teď jsme už v jiném bytě a mladší dcera taky občas začíná koukat do stropu jako by ji tam něco zaujalo, vždycky v ložnici, ale ne na jedno místo.

snany, 23. 1. 2016, 10.31

Vše mezi nebem a zemí je zahajeno tajemnem. Je možné, že babičku opravdu viděla. Spím v pokoji, kde před lety spávala i moje prababička a jednou v noci jsem ve dveřích zahlédla obrys těla a řekla bych, že to byl duch prababičky.

Kamila Pecharová, 21. 1. 2016, 22.56

Zajímavé.. Zkusila bych ještě zapátrat u babiček, kamarádů a lidí, se kterými se malá stýká, jestli jí někdy něco nevyprávěli víc než vy...

Itany, 21. 1. 2016, 13.43

Takove strasidelne ale myslim ze jste se jen nekdy prorekly a deti si toho pamatuji dost...

dasza, 21. 1. 2016, 9.45

Je to dite..to je uplne normalni.nechapou smysl dospivani atd...nas kluk vyklada ze ho tatka simra sulinkem na zadku ve skolce;)) . Toakovy veci neresim.neustale rika ze az bude maly mimino pujde do hrobu atd..ale to ke jejich fantazie a jejich svet..to je uplne normalni..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů