Dárky pro holčičku k prvním narozeninám

zobrazeno 1026×

Vložil(a): Jana N., 12. 8. 2015 19.13

Maminky holčiček, co dostaly vaše holčičky k prvním narozeninám? Mám doma staršího chlapečka, tak pro holčičku nevím? Dává se třeba k prvním narozeninám už kuchyňka? Dcera bude mít rok sice až za čtvrt roku, ale už hledám inspiraci, bude mít narozky a Vánoce u sebe, tak jí to musíme pěkně rozdělit. :-)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 23. 11. 2016, 14.31

známé jsem kupovala růžové odrážedlo, ale to máte asi po synovi. ale zkuste třeba plastové nádobí

jitka46

jitka46, 23. 9. 2015, 22.04

dort a nějakou hračku

neyki, 23. 9. 2015, 10.24

O hračky od příbuzných většinou nebývá nouze. Co takhle pořídit malé princezničce náušničky? Pokud plánujete náušničky pořídit, první narozeniny jsou dobrou příležitostí pro ty úplně první náušnice. Podívejte se pro inspiraci na naše stránky - www.cutie.cz.

mckvak, 19. 8. 2015, 20.44

Na kuchynku mi take prijde docela brzo - spis nejake kreativni ci motoriku rozvijejici hracky

LenčaPar, 15. 8. 2015, 22.35

Houpací koník, vede u nás stále

benca, 14. 8. 2015, 17.44

moze byt aj babika nejaka s anglictinou a pesnickami, popripade taky lahsi kociarik

dasza, 13. 8. 2015, 12.40

Este ta kuchynka.dcera si s ni hraje i v roce..ale jen proto ze tam vari st.bracha a vidi to...tak chce varit taky..maji tam spoustu krajeciho jidla..a to ji bavi maximalne nejvic..takze doporucuji.je to dobre i na motoriku;)

dasza, 13. 8. 2015, 12.40

Este ta kuchynka.dcera si s ni hraje i v roce..ale jen proto ze tam vari st.bracha a vidi to...tak chce varit taky..maji tam spoustu krajeciho jidla..a to ji bavi maximalne nejvic..takze doporucuji.je to dobre i na motoriku;)

Katka, 13. 8. 2015, 8.16

Na kočárek je ještě brzy. Dcera dostala hračky do vody, balón, ozvučené pohádky s puzzle, klavírek, dřevěnou houpačku...

dasza, 13. 8. 2015, 12.39

Brzy??proc brzy??ptam se ze zvedavosti;)) pac dcera ho dostala v pul roce na vanoce..a co zacla chodit jej miluje.dava tam panenky a ruzne hracky a ted ma 14m a uz loouho si bere na vychazky kocarek.a vozi...a kdyz nevozi nosi v satku...

Katka, 13. 8. 2015, 20.07

Některé děti v roce ještě ani nechodí, tak nevím, na co velký krám, kočárek ;o) Samozřejmě se to dá schovat na později, ale na ten věk je spousta jiných užitečnějších hraček. Toť můj názor. Nevím, co pak budou kupovat v dalších letech, když kočárek dají v roce, to už pak leda ke 2. narozeninám aktovku do školy ;o))

dasza, 14. 8. 2015, 6.39

No to jo.kazde dite je jine...ale nezahazovala bych to jako moznost..druhy narozky idealni na frist bike;)). Ale je toho na trhu tolik. Ze je lehky vybrat darky...;)spis mam problem nekoupit vse co by se nam hodilo a libilo;))

vivianr, 13. 8. 2015, 7.42

První kočárek takový ten nizoučký nebo odrážedlo. Upřímně už moc nevím. Co jsem měla v plánu já, tak koupila tchýně nebo švagrová aniž by se zeptali nebo řekli. Kočárek kupovali oni, takže jsem byla vytočená, že musím vymýšlet dál a nakonec se sešla myslím dvě odrážedla a ten kočárek.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight