Co s tím?

zobrazeno 442×

Vložil(a): Lenča Pešková, 4. 12. 2016 12.47

Mám takový problém. Chlap mluví ze spaní jenže poslední dobou je to vážně otřesný, je snad i náměsíčný, nebo já nevím. Dnešní noc byla díky němu naprosto příšerná. Celou noc vykládal, mluvil na Káju. Pořád Karolínko hají, Karolínko podáš mi hračku, Karolínko, Karolínko... Malá se pořád budila, nevěděla co se děje, samozřejmě začala hnedka plakat, že chce spinkat a nemůže. Když jsem si ji brala tak mi ji pořád bral, nechtěl mi ji dát, malá vrestela jak šílená, musela jsem mu ji vyloženě vyrvat, uspala jsem ji a třeba za hodinu to bylo znovu. Myslela jsem si že si ze mě dělá srandu a kdyz jsem mu to ráno vykládala, chtěla jsem mu vynadat, tak si nic nepamatuje, že prý si vymýšlím. Nesetkala jste se některá co bych s tím mohla udělat? Nějaký bylinky aby spal? Nebo ho rovnou majznout paličkou na maso?😃. Děkuji

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 11.08

když to čtu, tak se směju, ale co by na to zabralo nevím, podle mě nic

Kikinka30, 30. 3. 2017, 14.48

To je sranda😉

nikolava, 6. 12. 2016, 8.41

Přítel teda mluví ze spaní párkrát do roka A ráno se diví co to mlel... Jednou povídal, že chce marmeládu

BonnieParker, 5. 12. 2016, 15.14

Necetla jsem, jestli někdo už radil, ale je možné se objednat do spánkové laboratoře a zjistí, co se děje

Fuga

Fuga, 5. 12. 2016, 8.46

u nás je to taky, ale ne tedy s takovou mírou, já byla jednou takto náměsíčná, když jsem se učila na zkoušky ( není manžel třeba v nějakém stresu) Já si tenkrát normálně povídala s mamkou, akorát jsem jí odpovídala na otázky ty naučené odborné věci. Mohla se potrhat smíchy.

Čertice, 5. 12. 2016, 7.57

U nás mluvím ze spaní já Taky se kolikrát probudím třeba tím, že se směju, tak taky tu paličku nedoporučuji

skřítek, 5. 12. 2016, 5.05

Manžel taky mluví ze spaní a do toho chrápe a pořád se mele. Šel na gauč. Věčně nás budil. Sice to našemu vztahu zrovna neprospívá, ale to jde teď prostě stranou. Když není schopen mi skoro s ničím pomoct, musím se alespoň trochu vyspat abych mohla fungovat. Doufám, že se to časem srovná, také nevím co s tím...

Lenča Pešková, 5. 12. 2016, 7.18

Jejda mane, to je jak u nás. Sice s s malou snaží ale nějak ho nebere😞 držím pěsti ať se to u vás zlepší😃

skřítek, 5. 12. 2016, 9.04

Díky, ono se to poddá časem. Až bude malá třeba ve svém pokojicku. Ale jak to tak sleduji, tak to bude tak za pět let.😂 Taky se držte.

Sooňaa, 4. 12. 2016, 22.59

Ja tohle nastesti.neznam,manzel chrape,jen kdyz je pripity... ale.namesicnost muze byt i nebezpecna..aby vam neutekl..

Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.32

A nepřestěhovali jste třeba postel nebo neudělali nějakou změnu? Já takhle byla dvakrát náměsíčná,jednou ještě když jsem bydlela s našima a přestěhovali nám postele. Podruhé doma, když jsme předělali ložnici - to jsem servala ze zdi přivrtané zrcadlo a položila ho vedle postele. Manžel se probudil a ptal se, co dělám a já ho ještě prý sprdla ať se nezajímá a nechá mě napokoji Ráno jsem si to pamatovala jen matně, jako sen PS: Ještěže manžel neví,kde máme paličku na maso:-D

Lenča Pešková, 5. 12. 2016, 7.20

Dělá to od té doby co se známe 😃

Petra Schoberová, 4. 12. 2016, 19.58

Manžel chrápe a ja mluvím ze spaní :D netrápí ho třeba něco?? nebojí se moc o malou o vás?? .. To muže byt cokoliv

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů