Vhodný dárek na křtiny

zobrazeno 598×

Vložil(a): Estrela113, 26. 9. 2015 20.12

Máte nápad na nějaký dárek pro dítko ke křtinám? Já si nevybavuju, co dostali moji malí lumpové. Jen dcerka dostala od kmotry náušnice, což se u nás dává. Zítra jdeme na křtiny chlapci, tak jsem si lámala hlavu co mu jako památku dát, a za 14 dní jdeme ještě jednou. Nakonec mám pro něj knížku s darováním od kmotry a přáníčko. Druhému nevím, třeba mě inspirujete.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 24. 11. 2016, 10.16

s klukama je to težší, my dostali knížku můj první rok s věnováním, do které se zapisuje a lepí fotky

klárka, 19. 9. 2016, 11.10

Já jsem šla jako kmotra obou sestřiným dětem a je fakt, že u holčičky jsem měla jasno hned. Kupovala jsem krásné náušnice z bílého zlata u Rýdla. Nebrala jsem teda takové ty dětské, které časem nebude moct nosit, ale už pro velkou slečnu a začala je nosit když nastoupila do školy. Myslím, že je to tak lepší než je mít v dětství a pak muset kupovat jiné. A synovci jsem si dlouho lámala hlavu a nakonec jsem pořídila stříbrnou památeční minci - časem by měla nabývat na hodnotě a taky to bude mít na památku. Je to v takové hezké prosklené krabičce a je na ní symbol štěstí. Peníze bych v tomto případě asi nedávala, ale to je jen můj osobní názor

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.56

Za mě mince

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.06

Já jsem dostala naušnice a brácha takovou památeční minci.

mckvak, 6. 10. 2015, 14.17

U chlapecka je to tezsi jak u holcicky to je pravda, takze bych venovala asi penize - rodice uz mu za to koupi neco potrebne

Pavla H., 28. 9. 2015, 7.19

My jsme tedy dostali po většinou peníze a ,krom naušniček od kmotry, na památku asi jen jednu věc.Nám to tak i vcelku vyhovovalo,ptž člověk si alespoň koupí co potřebuje či dle svého vkusu.

dasza, 27. 9. 2015, 8.05

Kmotra dava vzdy nausnice bo retizek atd...a jinak jen pamatecni pranicka. A k tomu naka drobnost

vivianr, 27. 9. 2015, 5.57

Podle mě se dává něco na památku. Mince, medailonek, knížku.... Co se zeptat rodičů? Třeba poradí a už to neberou tak tradičně a uvítají něco k potřebě.

Jana V., 26. 9. 2015, 21.04

nevim, jak dlouho po narození se křtiny dělají, ale co třeba takové ty odlitkové sady? My jsme dostali od sestřenice takovou krásnou sadu po narození našich dvojčat, odlili jsme nožičky a doteď z toho mám strašnou radost ... navíc úžasná památka ....

benca, 26. 9. 2015, 20.58

asi peniazky a nejake detske oblecko

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight