Stříhání vlásků v prvním roce života

zobrazeno 1469×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 7. 2016 23.21

Maminky, stříhaly jste dětem vlásky před dovršením prvního roku? Já jsem pověrčivá (stříhání vlasů dětem do roka jim zkracuje život ;)) a stříhat nechci. Teď ale přemýšlím, jak synovi (je mu téměř půl roku) vlasy upravit resp. česat, protože už mu začínají růst do očí.. Asi bude nosit sponečku :-D

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 9.12

já jsem ostříhala, ale jen ofinku, aby nelezlo do očí .-))

Kikinka30, 1. 4. 2017, 21.06

Striham take okolo ousek,male ti vadilo...

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.59

Stříhal a jsem našeho harose pred 1.narozeninami okolo ousek, protože ho to lechtalo..

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 17.52

ještě že jsem to nečetla dřív, já ty naše zastříhla. ale jen okolo uší a trochu ofinku.

vivianr, 4. 9. 2016, 17.30

Dávali jsme gumičku. nevím, jak to budu řešit u kluka, ale rok mu bude už brzy, tak snad vlásky až tak moc nevyrostou.

Topik2, 23. 8. 2016, 23.33

Nechali jsme ostříhat ještě před prvním rokem...a to na doporučení kadeřnice aby právě vlásky zesilily

Nikoll, 3. 8. 2016, 9.08

Taky řešíme stejné dilema, sice pověrčivý nejsme ale nač to riskovat akorát dcerce bude 5 měsíců a má háro, že jí to leze do očiček, sponečku si tahá, tak přemýšlím už nad culíčkem, má s tím nějaká maminka zkušenosti, jak Vaše mimčo snášelo palmičku??

Pávinka, 21. 7. 2016, 8.47

my stříhali na první narozeniny měl to dlouhé jako Ezop a stříháme celkem často, synovi rostou rychle ale řve u toho šíleně, jak je hodné dítě tak vezmu nůžky a je z něj tygr. snad se to časem zlepší, ale zpocená jsem já i manžel ke kadeřnici ho už nebereme jsou to zbytečné nervy i pro ni řev je stejný doma i u kadeřníka

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.03

Nebo třeba uvazovat šátek místo čelenky, jestli snese....Já tedy stříhala ofinku oběma dětem do roka....

Kamila Pecharová, 19. 7. 2016, 23.23

Zkusit to můžu, ale ruku ve vlasech má pořád. Hlavu plnou stroupků od podrápání nehty, takže to nejspíš neprojde a sundá ho velice brzy

Itany, 18. 7. 2016, 19.52

Dceru jsem nechala ostrihat az v sedmi letech na mikado A maleho poprve po roce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů