Společné spaní

zobrazeno 1515×

Vložil(a): skřítek, 16. 8. 2016 10.57

Maminky, zajímají mě vaše zkušenosti se společným spaním s vašimi nejmenšími. Také spíte na třiceti centimetrech a ráno přemýšlíte, jestli vás někdo v noci zmlátil, ale přesto si to nemůžete odpustit a nebo má vaše maličké striktně svojí postýlku? A jak se na společné spaní tváří tatínkové?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 18. 11. 2017, 6.36

většinou děti spaly ve své postýlce, takže toto pošťuchování odpadlo

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.54

Odmalicka davam malou do jeji postylky,znam od kamaradky ze spala na 20 cm nebo na zemi....

Fuga

Fuga, 20. 12. 2016, 6.10

snažíme se, aby spali ve vlastních postelích, ale někdy u nás stejně skončí. a oba jsou to tuliči

Minnie, 21. 10. 2016, 11.14

Když se narodila starší dcera, partner se bál že ii zalehne. Tak zezačátku spala ve své postýlce ve stejné místnosti s námi a na kojení jsem k ní vstávala. Když měl partner ranní, tak jsem si ji po kojení v 5 hodin už nechala na dospání u sebe, když měl odpolední, tak jsem s ní usínala a on ji oak přenášel bavilo ho to asi 4 měsíce pak to vzdal a dcera s námi zůstala na celou noc. A spala s námi až asi do 3,5 let. Jak jsem byla znovu těhotná a rostlo mi bříško, bála jsem se, aby mě do něj v noci ze spaní nekopla. Tak jsme zavedli velkou postel, měla ji v ložnici aby si kvůli miminku nepřipadala úplně odstrčená. Dostala povlečení s Krtečkem tak přesun prošel úplně v pohodě a po porodu mladší dcery jsem ji večer dala do postýlky, ale uprostřed noci už jsem si ji nechala u sebe a ve dne spala v naší posteli. Přítel se opět bál aby ji nezalehl, tak jsem já spala uprostřed a dcera na kraji, kde jsem k posteli pro jistotu přisunula židle. V asi 3 měsících se po položení do postýlky vzbudila a mohla jsem uspávat nanovo. Po dvou večerech jsem to vzdala a byla s námi celou noc. Když se začala vrtět a převalovat dali jsme ji doprostřed. A zhruba každou druhou noc se k nám nakvartýruje i starší dcera takže spíme stylem partner - Naty - Denča - já. A jsme rádi, vyspíme se v pohodě a za pár let budeme vzpomínat

nikolava, 17. 10. 2016, 17.10

Spí s nami jen při nemoci občas... A je fakt že spím na krajíčku postele a bojím se pohnout, natož otočit na druhej bok

vivianr, 29. 8. 2016, 15.05

Tak moje děti do šesti měsíců spali v postýlce a pak šlus. Teď spím v ložnici s dětma a chlap na gauči u televize.

skřítek, 20. 12. 2016, 7.06

Stejný model jako u nás😉

skřítek, 22. 8. 2016, 22.58

Tak vidím, když to tak pročítám, že tatínkové se celkem ochotně zabydlují na gaučích...

Mahdalka, 22. 8. 2016, 22.29

Synovi budou na podzim 3 roky a zhruba od roka spí se mnou na velký posteli.Tatínek spí v obýváku,protože v noci chrápe,ráno mu zvoní budík do práce a hlavně by jsme se tam všichni nevešli,postel má jen 140 cm.Syn má v posteli svůj polštářek a peřinku,přisunutou postýlku aby nespad z postele a zvenku navázanej mantinel,aby se neuhodil o šprušle.Už jsem uvažovala,že mu uděláme pokojíček s vlastní postelí,ale malej nechce a musím přiznat,že mě to taky vyhovuje a vyloženě si to užívám a pokud bude syn chtít,budeme pát spolu dokud ho to neomrzí

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.46

Když jsem kojila, často jsem si malého nechávala u sebe. Manžel se bál a tak raději s námi nespal Jinak jsem se snažila, aby spal ve svém.. víceméně.

dáša, 18. 8. 2016, 17.26

Někdy jsem spávala i tak na 15 cm a zbytek těla ve vzduchu. A ráno často bez hnutí, jen aby se nevzbudil a já mohla ještě chvíli ležet. tatínek byl asi rád, že se sám vyspí líp.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů