Opakovaný zánět močových cest

zobrazeno 1406×

Vložil(a): Nikoll, 12. 1. 2017 8.08

Maminky, jdu si pro radu. Dcera, 10 měsíců už podruhé během měsíce má zánět močových cest a ATB :( Přitom na nastydnutí si dávám pozor, oblékám jí, celý obývák je obložený pěnovými puzzle a dekou aby nenastydla, skoro po každém čůrání ihned přebaluji a stejně se jí to vrátilo. Co proti tomu, nějaká prevence osvědčená? Nechci aby takto trpěla a neustále se do ní cpala ATB :/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 13.59

pokud je to možné, ať více pije a ten brusinkvý sirup také není špatný

terezicka00, 13. 9. 2017, 10.04

Na zánět močových cest mám osvědčený šípek http://biolekar.cz/zanety-mocovych-cest-jedine-sipek/ Mohu potvrdit, že opravdu funguje, tak hurá, běžte si ho nasbírat. Sbírá se v období září a říjnu

koliaska105, 17. 12. 2019, 20.36

Jojo, toto můžu potvrdit. Šípkový čaj umí dělat divy. Jen je dobré si dávat pozor na to, aby byl opravdu teplý. Úplně nejlepší je podle mě si ho udělat třeba do termosky nebo do nějakého termohrnku. Ten se dá sehnat například tady: https://www.emako.cz/lahve-na-vodu--termosky-a-termohrnky/

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 21.16

častěji pít a zkusit brusinkový sirup

Nikoll, 31. 3. 2017, 20.01

Tak jsme zkusili sirup UROVAL, pro dětičky od 6 měsíců a za nás super. ťukťuk teď jsem zánět pro změnu chytila já, jako blázen, nasadila jsem si sirup na týden a po zánětu není ani stopa a prolejvat se brusinkama co to jde

Kikinka30, 29. 3. 2017, 8.15

Chudak mala,my s tim problem nemame,co na to na detskem?

benca, 14. 1. 2017, 13.49

ja to mavam zabrali mi lieky od lekara, ale teraz citim znova, ale ja mam aj drazdivy mechur, tak u mna je to ine, ja nemozem caje , ktore by mi na zapal pomohli lebo su mocopudne, jedine brusinky, a vela pit, moja mala pije a malo cika,

klarike1

klarike1, 13. 1. 2017, 6.49

Dceři se to letos taky stalo už 2x...dostala sumetrolim a lékařka říkala, že jediná možná prevence je brusinkový sirup. Ale nevím, zda to mohou tak malé děti, jak to Vaše.

Aliisha

Aliisha, 12. 1. 2017, 20.54

Chudinka malinká. A nemá to už nějaké chronické? Nejsem doktor, tak netuším. Asi bych zkusila brusinky a nějaké čajíky.

Adrianita, 12. 1. 2017, 19.43

Musí to být hrozné pro takovou malinkou holčičku. Já na to jednu dobu trpěla hodně, pořád se mi to vracelo. Brala jsem brusinky a pila urologický čaj. Celkově je důležité hodně pít. Kámoška má skoro 2,5 letou dceru a má teď taky zánět. Ona celkem pije, ale skoro nechodí čůrat, tak se jí tam usazují bakterie..

vendy.z, 12. 1. 2017, 18.44

Chudinka, také jsem na to trpěla, občas trpí i dcerka, ale jí to většinou do druhého dne přejde, nemá to tak zánětlivé.... Dávám jí brusinky a čaj.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů