Nošení miminka

zobrazeno 1723×

Vložil(a): Pavla H., 5. 12. 2016 10.28

Zajímalo by mě,jak to máte s nošením dětí :) První dcera byla v tomto ohledu v pohodě,spala sama v postýlce,přes den ležela a čučela :D Moc pozornosti nepotřebovala.Za to druhá :D Pořád chce být u mě,nejraději se nosí,nespí přes den a já skoro nic neudělám :/ Takže se chystám na nějaký šátek,nosítko.... S čím máte zkušenost a co doporučíte :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 18. 6. 2022, 14.32

Nosila jsem obě děti od narození. Dcerka kočárek odmítala, takže to byla jasná volba. U syna už jsem nosila automaticky. Mela jsem hodně šatků i nosítek. Nejvíc jsem byla spokojená s nosítky od Rischino. Kvalitní, pohodlné a za skvělou cenu.

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 8.58

osobně mám nosítko, neměla bych nervy na to, abych dítě do šátku uvázala, ale je pravdou, že dítě v šátku je jakoby více přicucnuté na vás a lépe se přizpůsobí

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 8.58

osobně mám nosítko, neměla bych nervy na to, abych dítě do šátku uvázala, ale je pravdou, že dítě v šátku je jakoby více přicucnuté na vás a lépe se přizpůsobí

Kikinka30, 29. 3. 2017, 8.22

My si hrajeme a mala je nazemi,kdyz varim,prijde za mnou a varime spolu,dam ji varecku a kelimek a je spokojena

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.54

Když už je dítě starší, do nositka si hůř zvyká. Spíš si zapujcit a zkusit, jestlu vezme nisitko na milost..ja používala Vabyvak a teď Manducu.

Sabaha, 23. 1. 2017, 13.53

Můj malý do šátku nechtěl,což mě moc mrzelo. Od 2. měsíce máme manducu. Ze začátku si zvykal a teď v pohodě. Už vlastně chodíme ven skoro jen s ní a doma tak spolu uklízíme, nebo když má horší období, tak uklidňujeme a uspáváme:-)

Aliisha

Aliisha, 7. 12. 2016, 10.01

Já nenosila a malý to pak ani nevyžadoval

Pavla H., 7. 12. 2016, 11.43

To u nás tedy malá vyžaduje a jinak tedy řev pomalu do bezvědomí Vím,že bych jí mohla nechat vyřvat,ona by buď usnula nebo omdlela,ale nějak na to nemám sílu a ani chuť. ani nevím zda by to vůbec pomohlo

darzanka, 6. 12. 2016, 17.22

Dceru jsem nosila od narození asi do čtyř měsíců denně. Koupila jsem šátek Didymos a byla jsem naprosto nadšená. Později jsme koupili nosítko Manducu, hlavně kvůli tomu, aby jjí mohl na nějakých výletech nosit i tatínek. Ale já sama dávám rozhodně přednost šátku. Uvážu si jí tam mnohem pohodlněni. Než bych si přenastavila přezky na nosítku, tak bych se z toho asi zbláznila a stejně by to nebylo ono:)

Pavla H., 6. 12. 2016, 9.27

Včera mi kamarádka půjčila Babyvak od Haipa-daipa. A teda jsme z něj zoufalá Malá mi tam nejde dát,jednou si i ublinkla a přijde mi,že je tam hrozně napresovaná a jakoby špatně.Bojím se,že se tam přidusí A to je vak,kam se jen "vloží".Představa,že jí uvazuju mě tedy děsí Jo a dceři je měsíc

BonnieParker, 6. 12. 2016, 9.55

Babyvak na nošení dětí není vhodný, není to dobré pro kyčle, jak jste sama poznala, tak se jí tam může špatně dýchat. Miminko při nošení by mělo být ve vertikální poloze, u tak malého miminka by byl nejlepší šátek nebo nositko Storchenwiege nebo Caboo. Šátek kde pořídit levně, pro začátečníka je dobré pořídit už zanošený šátek z druhé ruky. Pro začátek se můžete koukat po značkách Šanami, Vatanai, Little Frog (jsou super na novorozence). Pokud chcete šátek na delší období je dobrá např. LoktuShe. Na YouTube je kanál Vonzino, kde má paní natočené vázání do šátku. Pro začátek je nejlepší začít s křížem s kapsou uvnitř (viz YouTube). Zkuste tu facebookovou skupinku, co jsem psala níž, holky tam určitě napíšou víc, třeba se najde zkušenější maminka, která by k vám přijela a vázat vás naučila.

Eliška Kozlova, 6. 12. 2016, 10.41

Vycerpavajici, také děkuji

BonnieParker, 6. 12. 2016, 22.39

Kdyby cokoliv, tak klidně napište zprávu

Pavla H., 7. 12. 2016, 11.41

Děkuji

Pavla H., 6. 12. 2016, 20.29

Děkuji opravdu moc,to mi pomůže Poohlédnu se tedy ještě po šátku

BonnieParker, 6. 12. 2016, 22.41

Klidně mi napište potom zprávu, až se budete rozhodovat, jestli budete ještě potřebovat nějakou radu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.58

Já nezkušená měla jako první také babyvak a hrůza

BonnieParker, 6. 12. 2016, 22.44

Každý nějak začínal. Já jsem měla koupený šátek už před narozením syna a poprvé jsem se ho odvazila navazat až ve dvou měsících a více nosit až po třetím měsíci. Nosila jsem ho zpočátku v kolébce (nevhodný uvaz). Kdybych mohla ten začátek zažít znovu, nosila bych ho už od prvních dnů a správně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 23.00

Já bych si koupila nosítko zase dřív, tak aspoň u druhého budu vědět

Eliška Kozlova, 6. 12. 2016, 23.01

ten jsem měla taky a vůbec mi neseděl, velká prsa a úzká záda, pak visitko, které jsem použila asi 2x a uz nikdy více. Nic mi nesedelo, proto jsem šla do satku a moc si ho chválím i když už se kluk pronese

BonnieParker, 6. 12. 2016, 23.09

Já za chvíli budu že šátku muset přejít na nositko, protože začíná chodit. Ty první děti jsou chudáci takoví pokusni králíci

BonnieParker, 6. 12. 2016, 23.12

Jo a níž jsem se dočetla, že máte šátek Šanami. Jestli se syn už pronese existují nosnejsi šátky, které jsou hutnejsi a váha se lépe roznese. Syn má devět kilo a můžu s ním jít i na dvě hodiny na procházku, aniž by si žádá stěžovala.

nikolava, 6. 12. 2016, 8.28

My jsme nic takového neměli, ale jestli bude druhé, tak bych chtěla. Ale zatím nevím zda šátek nebo nosítko

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 9.01

Pokud si troufnete na vázání, tak určitě šátek, pokud ne, tak nosítko

nikolava, 6. 12. 2016, 9.09

Až to bude aktuální , tak budu muset studovat jak, co, kde a tak

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 9.25

SUper jsou na to regionální skupinky na facebooku, že si to i ošaháte

Pavla H., 6. 12. 2016, 9.04

Já u první taky ne,prostě to vůbec nebylo potřeba.Ale tahle je teda uplně jinej level

nikolava, 6. 12. 2016, 9.10

Já si myslím, že jak budu muset lítat za tím starším, že by bylo fajn mít to mimi takhle u sebe

Sooňaa, 6. 12. 2016, 9.06

Ja poridila na prvni az pozdeji nositko,u druheho vim,ze chci.od novorozence neco mit,bud satek nebo nositko

Eliška Kozlova, 6. 12. 2016, 10.48

Ja si právě koupila pro druhou nositko, mělo být ero, ale nebylo, použila jsem ho párkrát a ani prodávat dál ho nechci. Když uz jsem čekala třetí tak jsem přihlížela všelijaká nositka, ale všechna byla moc drahá i ty z druhé ruky. Nakonec pro třetí (poslední) jsem koupila šátek od Sanami za tisícovku a moc si ho chválím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů