Nastavení režimu s novorozencem a malým dítětem k tomu

zobrazeno 1422×

Vložil(a): Jana N., 14. 1. 2015 17.27

Jak dlouho vám trvalo nastavení nějakého režimu, sžití se, když se vám narodilo malé miminko a měli jste k tomu doma malé dítě? Aby netrpěl ani jeden a vy jste se z toho nezbláznila? Máte nějaké tipy, rady?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 15.36

věnovat se pokud možno oběma, aby nežárlily

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 10.43

zaleží, jak daleko jsou od sebe, u nás to bylo 7 let, tak to bylo dobré a skoro hned

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.52

Ono je to asi jak přijme sourozenec miminko. Já jsem prý chtěla pomáhat a milovala jsem bráchu, tak jsem se sžila rychle

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 8.46

u nás to proběhlo v klidu, i když určitý projev žárlivosti tam byl. Ale já měla výhodu, že starší chodil do školky a o víkendu jsme na ně byli dva, tak jsem se snažila více věnovat staršímu

nikolava, 10. 12. 2015, 16.13

Ja mam prvni dite, zhruba mesic to trvalo.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.51

Uf, jsem na to zvědavá a trochu se toho bojím. Přítel má práci, kdy musí být i několik dní pryč a když je doma, tak kolikrát ještě pracuje, ale máme tu jeho rodinu, takže budu mít oporu a pomoc. Ale i tak se toho bojím...

Minnie, 3. 11. 2015, 9.52

Naše holky jsou od sebe 3 roky a 8 měsíců a sžili jsme se rychle, asi během 2 týdnů. V 5 týdnech miminka nastoupila starší do školky, takže dopoledne se věnuji miminku, když spí tak uvařím, poklidím, vyperu. V poledne jdem do školky a pak jsme venku, jdem k babičkám a tak, prostě si užíváme a žehlím zásadně večer u Ordinace snažím se být doma nejpozději v 18:00, obě se koupou, u Večerníčku dostane starší večeři, o půl osmé se čistí zuby a nástup do postele. Čtu pohádku, u toho kojím a obě usínají ve stejnou dobu.

Hanka manka, 10. 7. 2015, 21.44

U nás to trvalo asi jeden až dva měsíce. Byla jsem z toho na nervy, malá se budila po hodině a půl a další hodinu jí trvalo než zase usnula.Sice pak spala přes den, ale máme ještě tříletého klučíka, takže jsem musela být pořád v pozoru Pak nastal zlom a ze dne na den začala spát celou noc. Už takhle spí tři měsíce a je to nádhera Snad jí to vydrží..

inglulie2, 15. 2. 2015, 9.23

Doteď jsem se nesžila )

mtina, 19. 1. 2015, 15.27

Malý měl 2,5 když se narodil druhý syn a tak nějak jsme se bez problémů sžili a v něčem se přizpůsobil starří v něčem mladší... Nebyl nijak extra velký problém..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů