MONITOR DECHU

zobrazeno 174×

Vložil(a): petrao, 25. 7. 2016 11.23

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Máte/nemáte, Měly jste/ neměly jste monitor dechu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

louskacek2, 9. 10. 2016, 10.35

Mela jsem přesne tento nový a používala do roka u obou deti.

Minnie, 17. 9. 2016, 10.55

Nekupovali jsme, ale vždy si půjčili z porodnice. Využívali jsme ho hlavně v prvních týdnech, postupně se starší i mladší dcera jak rostly, přesouvaly pomalu ale jistě do naší postele. Nejdříve jsme si je brali s přítelem k sobě k ránu kolem páté, pak už ve 2, potom okolo 11 a nakonec, zhruba ve 4 měsících, u nás už spaly celou noc takže jsme ho využívali málo, ale i tak jsem za něj ráda že jsem mohla klidně spát a nekontrolovat, jestli miminko dýchá.

petrao, 9. 10. 2016, 11.00

Ja jim mám u sebe od narození, ale spí v hnízdečku takže má vlastně svoji postýlku v naší...teď jsou jí 3 měsíce a už se pomalu snažím ji dávat do vlastní postýlky

Mirča a Vojta, 14. 9. 2016, 20.08

Měla jsem ho v nemocnici a líp se mi pak usínalo. proto jsem si ho pořídila i domů

petrao, 14. 9. 2016, 20.37

My ho v nemocnici neměli, tak jsem ho nakonec neporizovala ani domů...

vivianr, 4. 9. 2016, 17.23

Určitě je to užitečná věc. Nikdy nám neřval bezdůvodně a naštěstí to nikdy nebylo nic vážného. Většinou řval díky mé skleróze.

lenasulc, 23. 8. 2016, 8.38

zdravím, ano máme pro obě holky. Již 2x u Barunky houkal, ležela tam jak panenka, bez reakci, museli jsme ji vzit a maličko s ní zatřást, aby se nadechla. Stalo se mi to prvně, u kluků ( nyní 8 a 9 let) vůbec. Určitě dobrá investice!!!

Topik2, 17. 8. 2016, 8.16

Měla jsem v porodnici a bylo mi jasné že doma se bez něj obejdu

petrao, 17. 8. 2016, 12.08

Já jsem právě v porodnici neměla, ale celé těhotenství jsem myslela že je to nezbytnost. Nicméně zatím to zvládáme bez něj a jsme v klidu

Topik2, 17. 8. 2016, 18.23

Já právě díky tomu že mě v porodnici neustále strasil...několikrát poplach a nebo když jsem malého zvedla a zapomnela tak už jsem byla mimo z toho co to je něž jsem si to uvedomila

Pavla H., 29. 7. 2016, 9.54

Já si ho pořídila a jsem ráda. U dcery nám sice taky párkrát spustil planý poplach(otázkou je,zda byl opravdu planý-zda ji právě ten poplach někdy "nenahodil" ),ale za můj/náš klid to určitě stálo.Brala jsem to i tak,že kdyby se nedej Bože něco opravdu stalo,věděla bych,že jsme udělala vše,neříkala bych si,že kdybych třeba tu Nannynku měla,mohlo to dopadnout jinak apd.Bohužel nevím jak bych se zachovala,zda bych veškerou první pomoc zvládla nebo zpanikařila-ale to už neovlivním.Doufám,že je to trochu srozumitelné

petrao, 14. 9. 2016, 20.45

Určitě je to lepší mít pocit že jste pro to udělala vse co se dá

Pavla H., 18. 9. 2016, 19.57

Pro mě určitě,jsem hroznej psychouš

ivka1981, 27. 7. 2016, 0.20

Děti jsem měla donošené, ale pro svůj klid jsem u obou měla i monitor dechu. Měli jsme značku Nanny. Občas, když se nám dítko sesunulo mimo podložku, byl planý poplach, ale lepší planý poplach než něco zanedbat. Byla jsem s ním klidnější, že je miminko v pořádku. Syn ho měl asi do roku, dcerka tak do třičtvrtě roku. V porodnici jsme měli také značku Nanny.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 22.47

Ani u jednoho jsem neměla,ani v nemocnici jim ho nedávali..

petrao, 17. 8. 2016, 12.09

Nám ho taky nedávali, ale paní co se mnou byla na pokoji ho musela mít, že měla trochu zvýšený ten výsledek dechu. Chudák byla z toho pořád jak na jehlách a vždy když šla malou přebalit ho zapoměla vypnout, takže to spustilo a vzbudilo všechny děti na pokoji

Adrianita, 26. 7. 2016, 20.48

Monitor dechu jsem neměla, a ani si ho nejspíš ani nepořídím v budoucnu, pokud to nebude vyžadovat situace.. Ono není špatné ho mít, pro klid a tak. Ale bylo by taky dobré vědět, jak zareagovat v situaci, kdy dojde např. k zástavě dechu. Nespoléhlat jen, že zavoláme záchrannou službu, ale umět poskytnout první pomoc.

petrao, 26. 7. 2016, 22.14

Toho se desim, že kdyby se něco stalo tak zpanikařim a zapomenu všechny poučky...

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight