Koupání miminek

zobrazeno 3638×

Vložil(a): Alexandra, 13. 7. 2016 22.45

Hodně novopečených maminek má strach z koupání miminka. Proto je na místě je povzbudit a předat jim zkušenosti nás, které už máme koupání těch nejmenších křehkých tvorečků (i několika) za sebou, co říkáte? Podělte se s ostatními o to, JAK koupete, nebo jste koupaly miminka? Používaly jste nějakou podložku, lehátko, nebo jste miminko držely jednoduše v ruce? Nebo jste nekoupaly ve vaničce, ale v kyblíku? Jak jste podpíraly hlavičku při koupání? Co teplota vody? Používaly jste teploměr, nebo jste odhadly správnou teplotu jinak? A HLAVNĚ.. jak se koupání dětem líbilo? Líbilo se od začátku? A vy, maminky, které si tímto obdobím právě procházíte, se podělte o své první zkušenosti, radosti i obavy a ptejte se.. Lítáme v tom společně ;)

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 14. 4. 2023, 12.13

Ahoj holky, Jak často koupete vaše miminko? Doktorka mi říkala, že stačí 1x za dva dny až tři dny, někdo ale tvrdí, že stačí klidně i jednou týdně. Díky.

kamčatkakamča, 20. 4. 2023, 11.55

Ahoj, Já koupu dvakrát do týdne, protože malej trpí na ekzémy, ale většinou ho každý den jen otřu čistou žinkou.

Sylvi18, 21. 4. 2023, 8.11

Ahoj holky, já koupu 2x do týdne, malá má taky dost citlivou pokožku se sklonem k vyrážkám a používám jen hypoalergenní kosmetiku a prací přípravky. Taky kupuji feel eco, objednávám vše na mudrlife, mají tam velký výběr sortimentu a občas dokoupím nějaké dudlíky v rámci nákupu

jarcula, 28. 3. 2022, 17.57

Určitě za mě mohu doporučit. Nejlepší na trhu.

vandica, 28. 3. 2022, 13.10

Děkuji, podívám se na ní. Mám nějaké vyhlédnuté, tak zkusím kouknout i na tuhle.

jarcula, 27. 3. 2022, 11.26

Je to tahle https://www.babypatent.cz/vanicka-aquascale/ je tam úplně super, že jsme věděli teplotu vody, je tvarovaná pro miminko, takže máš volné ruce na koupání. A i váha je super, nikdy nevíš. A hlavně je lepší vědět, jak miminko prospívá váhově.

vandica, 26. 3. 2022, 17.36

Tuhle já neznám, ale vypadá to zajímavě o váze ve vaničce slyším poprvé.

zinka, 25. 3. 2022, 16.30

No já zatím nevím, jestli váhu využijeme, jelikož jsem ještě před porodem. Ten teploměr bych, ale asi ocenila.

jarcula, 24. 3. 2022, 16.50

Jestli můžu poradit, tak za mě je úplně super vanička od babypatent. Je tam teploměr i váha, což pro nás bylo hodně dobrý, protože syn byl hodně malinký po porodu a museli jsme kontrolovat přírustky.

zinka, 22. 3. 2022, 18.47

Dívala jsem se na různé a nějak nevím, asi s teploměrem, stejně bych ho musela kupovat zvlášť

vandica, 17. 3. 2022, 17.34

Záleží co od vaničky očekáváš. Jestli chceš jen vaničku nebo tvarovanou pro novorozence nebo třeba s teploměrem.

zinka, 16. 3. 2022, 16.37

Ahoj, právě řeším výbavičku pro miminko. Hledám vaničku, protože mám strach koupat ve velké vaně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů