Capáčky

zobrazeno 1845×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 8. 10. 2016 22.00

Maminky, jaké capáčky byste doporučily pro první krůčky dítěte? Aby držely na noze, nesvlékaly se, byly protiskluzové a ne moc drahé :) Našla jsem tu v hodnocení Capiki. Ty by odpovídaly mým představám, ale opravdu odpovídá popis realitě? Synovi je 8 měsíců a už je více na nohou než na kolenou, dělá krůčky u opory a opravdu nemůže chodit doma na boso. Máme studenou podlahu! Děkuji :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

angie2, 4. 12. 2021, 3.13

Ahoj, já kupovala malému capáčky z e-shopu lunzo.cz. Jsou měkké, kvalitní a byly i za dobrou cenu. Určitě ti tento e-shop mohu doporučit

lucie25987, 19. 8. 2020, 5.57

Ahoj, já jsem objednala synovi capáčky babice z https://www.kkboty.cz/capacky/ a ty jsem střídala s protiskluzovými ponožkami. Začínal chodit na podzim, takže jsem nechtěla, aby "chodil" venku jen tak v ponožkách. Ponožky jsou super domů, obzvlášť, jestli máte dlažbu, tak aby se mu to nesmekalo, ale ven to podle mě chce capáčky.

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 6.22

nejlevněji vyjdou huňaté ponožky s protiskluzem

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.49

Ja resila protiskluzovyma ponozkama,super,lodger vypada dobre

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 22.13

Teď jsme objevili lodger flisove s protiskluzem..

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.39

Pediatr i fyzioterapeut mi říkali raději na boso dokud to jde..

Minnie, 8. 2. 2017, 11.34

Měli jsme teplé capáčky https://www.betarik.sk/obuv/1714-capacky-i-love-mum-dad.html s nimi jsem byla spokojená a střidala jsem s klasickými bačkůrkami.

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 20.12

já to řešila tlustými ponožkami s protiskluzy a pak klasické bačkorky

Kris, 19. 12. 2016, 9.12

též řeším, co na nožky při prvním stavění se o nábytek a později prvních krůčcích... Nejsou ty Capili příliš široké?? Naše malá má nožky malé a úzké ( ona je vůbec prďolka mrňavá ), tak se trochu bojím, aby jí neklouzaly samy z nožky... jinak též máme doma studené podlahy a nemožnost koberce

nikolava, 17. 10. 2016, 15.17

Do ted jsme měli klasické bačkůrky, ale ted jsem zkusili koupit Capiki, tak uvidíme jak se nám osvědčí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů