Těhotenství a porod - co vaše vlasy?

zobrazeno 305×

Vložil(a): Alexandra, 19. 5. 2016 23.48

Maminky, jak pečujete (nebo jste pečovaly) o své vlasy v těhotenství a po porodu? Potkalo vás vypadávání vlasů nebo jiné nepříjemnosti s vlasy spojené? Nebo patříte mezi ty, které si žádné změny ani nevšimly?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 8. 12. 2016, 14.21

já si žádné velké změny nevšimla, ani toho, že v těhotenství mají vlasy údajně zhoustnout, a pak samozřejmě po porodu zase vypadat

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.09

Me prijdou stejne, jedine co sem jim provedla bylo ostrihani.

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.40

Já jsem používala přípravek DonnaHair, jelikož mi hrozně padaly vlasy

vivianr, 30. 8. 2016, 15.23

Já bych řekla, že mám vlasy daleko lepší.

Leňulka, 11. 6. 2016, 8.19

Pečuju o vlasy jako normálně, ani v těhu ani teď jsem žádnou změnu nespozorovala, možná v těhu, že byly lepší, lesklejší a pevnější, teď se jen rychleji mastí ale nic hrozného

karliki, 30. 5. 2016, 23.09

Žádných změn jsem si nevšimla,vlasy mám pořád stejné jak v těhotenství,tak po porodu.

tehuzu.jitka, 28. 5. 2016, 11.58

Padali mi hodně a musela jsem to padání řešitel s doktorem. Naštěstí mi všechny vlasy zase zpátky dorostly

Beruska89, 28. 5. 2016, 6.15

Behem tehotenstvi se mi kvalita vlasu hodne zhorsila.Vlasy hodne vypadavali a mela jsem pocit,ze budu holohlava.Normalne mam vlasu malo a hrozne jemne,takze se s nimi moc veci delat neda ani ted,kdyz jsem uz pres rok po porodu.Musela jsem si zvyknout,ze to tak proste je netrapit se tim.

gosa22, 27. 5. 2016, 23.10

U obou dětiček mi vlasy zářily až do chvíle, než přišel/přišla na svět pak začalo kojení a hory vlasů v odpadu, mytí skoro obden a modlení se, aby už další vlas nepadal. Proti tomu se nic dělat nedá, naštěstí mám krátké vlasy, takže to nikdo nepoznal. Hlavně že jsou prďolíci zdraví a doufám budou

cyprise, 27. 5. 2016, 11.00

Já teda za sebe musím napsat, že se mi vlasy nijak nezhoršily ani nezlepšily:) Je ale pravda že od té doby co si dávám každý den lžičku rybího oleje tak mi rychleji rostou a přijdou mi lesklejší

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight