Těhotenství a porod - co vaše vlasy?

zobrazeno 2364×

Vložil(a): Alexandra, 19. 5. 2016 23.48

Maminky, jak pečujete (nebo jste pečovaly) o své vlasy v těhotenství a po porodu? Potkalo vás vypadávání vlasů nebo jiné nepříjemnosti s vlasy spojené? Nebo patříte mezi ty, které si žádné změny ani nevšimly?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 26. 3. 2024, 1.26

Nejvíc mi pomohlo od Tomase Arsova Hair Booster a taky jsem zkoušela Architekt, https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/, s obojím jsem spokojená, občas střídám. Důležité je umýt 2× za sebou, vlasy se tím pročistí.

Sylvi18, 21. 4. 2023, 13.17

Ahoj holky, mně nejvíce pomohlo přejít na přírodní kosmetiku na vlasy. Po porodu mi vlasy dost padaly a bála jsem se, že chemický barvení (jsem blondýnka) a kosmetika mi jen uškodí a celkově v rámci kojení jsem se chtěla zaměřit na něco přírodnějšího, tak jsem zkusila přírodní alternativy kosmetiky a barev a dost se mi zlepšila kvalita vlasů i pokožky a nepadají tolik, jako před tím.

Laurel456, 22. 4. 2023, 10.30

Ahoj Silvi a jaká přírodní kosmetika se ti osvědčila? Já jsem těhotná a chci přejít na přírodní kosmetiku, děkuju.

Alexx, 1. 3. 2020, 20.43

Hele, to asi ne... Ale nechala jsem před porodem ostříhat a vlasy už mi teda nikdy nenarostly tak, jak jsem měla před tím. Takže si je prodlužuju clipy od clip-in-vlasy.eu. A ty clipy vlasy i zahušťují.

kamčatkakamča, 26. 4. 2023, 12.24

Ahoj, také barvím hennou, koukni na www.khadi.cz, ta mi vyhovuje nejvíce.

Eliiika85, 28. 1. 2020, 21.30

Taky jsem se na nabídku clip-in-vlasy.eu koukala a musím teda říct, že ji mají hodně širokou, to jsem byla mile překvapená Jak jsou ty vlasy na tom kvalitou? To jsou pravé vlasy?

Dajikaaa, 6. 9. 2019, 20.37

Ahoj, já osobně jsem měla veliký problém. Teda pořád ho mám. Jako vlasů mám naštěstí dost (i když mohlo by to být lepší...) Ale mám problém s délkou. Vlasy nerostou. Ale vyřešila jsem to clip in. Ty jsem koupila na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Oni mají provozovnu v Brně, kam jsem zašla a oni mi tam poradili, jak s odstínem vlasů, zak právě i s vhodnou délkou.

autolady, 15. 5. 2018, 13.55

Já jsem vypadané vlasy po porodu řešila clipama. Chtěla jsem zase husté, ale bála jsem se nechat si vlasy přidělat napevno (keratin, bond atd.) zvolila jsem metodu clipů a nasazuji pokud jdu ven a chci vypadat dobře, nebo mít bohatý culík. Na doporučení kámošky jsem koupila u clipinhairu. Vůbec není poznat že něco nosím a když jsem se to naučila dávat (asi na po 4) zabere to tak 3-4 min max. Takže žádná časová zátěž pro nás matky co chceme vypadat dobře a nemáme čas.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.41

až tak jsem si ničeho nevšimla, v těhotenství byly možná i hustější a po porodu mírně vypadaly, ale byl to zkrátka návrat k normálu

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.21

já si žádné velké změny nevšimla, ani toho, že v těhotenství mají vlasy údajně zhoustnout, a pak samozřejmě po porodu zase vypadat

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.09

Me prijdou stejne, jedine co sem jim provedla bylo ostrihani.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.40

Já jsem používala přípravek DonnaHair, jelikož mi hrozně padaly vlasy

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů