Podprsenka během kojení

zobrazeno 841×

Vložil(a): Adelinka, 16. 12. 2016 9.10

Chtěla bych se zeptat, jak jste to měly s velikostí prsou po porodu. Zvětšila se vám prsa oproti tomu, jaká jste měly v těhotenství? Vůbec nevím, jak velkou si mám koupit kojící podprsenku. Nevím, zda se prsa po porodu zvětší nebo ne.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

AliTero, 31. 12. 2019, 18.21

Já měla několik bezešvých podprsenek z https://www.intimidea.cz/damske-spodni-pradlo/ a byly naprosto skvělé Žádné kojící podprsenky jsem ani nekupovala.

Ivana.78, 15. 3. 2019, 23.08

Mě se nezvětšila ani během těhotenství a ani při kojení.

lucie25987, 31. 10. 2018, 6.16

Po porodu se mi prsa nezvětšila. Nakoupila jsem si kojící podprsenky už před porodem a nosila jsem je téměř celé těhotenství. Nosila jsem jak kojící tak i nekojící podprsenky z astratex s jejich prádlem jsem spokojená. Všechno mi krásně sedí. Narazila jsem na http://www.kuponslevovy.cz/obchody/astratex-cz/ kde se dá použít slevový kupón a při nákupu tak dost ušetřit.

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 7.15

koupila jsem jednu a byla jsem nespokojená, velikost dobrá, kupovala jsem v těhotenství a to šlo, ale koupila jsem s kosticemi, které právě tlačily, když se prsa nalila

Peta Johansson, 14. 3. 2017, 13.26

Zvětší se jak po porodu, tak i před každým kojením. Vždycky, když jsem dlouho nekojila se mi už prsa nevešla do košíků 😉

Lusesita25, 22. 12. 2016, 15.47

Ja mela o cislo vetsi nez normalne nosim a byly mi tak akorat

benca, 17. 12. 2016, 20.38

urcite ano, zvacsili, moc nekupujte, to nevyuzijete, su dobre ze sa daju tak presne na kojenie otvorit

Lenča Pešková, 17. 12. 2016, 13.13

Tak já kojící mám a jsem spokojená. Myslím že se mi zvětšily tak o číslo. Rozepínat a zapínat se naučíte😃 i když malá si je umí vytáhnout i bez rozepnutí háčků😃 co je fajn je třeba i tričko, nemáte pak vytahany výstřih u všeho

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 5.59

řekla bych, že prsa jsem měla asi jako v těhotenství, ale mně klasická kojící nevyhovovala, neuměla jsem pak vždy jednou rukou zapnout ty háčky, tak jsem skončila na sportovní a nemůžu si to vynachválit

Pávinka, 16. 12. 2016, 21.43

mě se zvětšila na pár měsíců a pak byla stejná jako před otěhotněním, je to dost individuální

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů