Pánev po porodu

zobrazeno 2496×

Vložil(a): Jarka mmm, 21. 5. 2017 17.05

Zdravím :). Tak jsem dneska dělala megacistku oblečení a zjistila jsem,že mi dost oblečení,co jsem nosila do práce,není. Po dvou dětech se mi asi roztahla pánev (ano,i zadek,s tím budu něco dělat) a taky ramena. Je šance,že by se ta pánev zase trochu ztahla? Nějakým cvičením? S ramenama těžko něco udělám :). Jak jste to měly vy? Mě jsou některé věci sakra malé :D,tak si říkám,že jsem dřív byla docela dost štíhlá :D,ach jo.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 20. 12. 2022, 10.27

Tělo se po porodu časem vrátí, sice ne úplně do původního stavu, ale bude to časem lepší. Těhotenství a porod je pro tělo velkou zátěží, tak to chce prostě čas, než se všechno srovná. Já jsem nabraná kila shodila poměrně snadno, ale s čím jsem měla problém, tak že to zůstalo tam dole trochu pochroumané. Našla jsem si proto labioplastiku tady na klinice https://www.labioplastika-praha.cz/ a tam mě srovnali. Takže s čím si neporadí tělo samo, si poradí odborníci .

MartaZa, 28. 11. 2017, 9.50

Taky jsem to tak měla, ale do roka se srovnalo. Cvičila jsem jenom občas, trochu běh. Když měl syn půl roku neoblékla jsem skoro žádné kalhoty a v roce už úplně všechny. Vydržte, tělo se opět srovná.

vendy.z, 24. 5. 2017, 7.12

No já si po porodu nakoupila nějaké kalhoty a šaty a pak mi za pár měsíců byly veliké....tak to s tou čistkou nepřehánějte...ale měla jsem to na břichu...zadek ne

Jarka mmm, 24. 5. 2017, 9.21

Ok . Zatím js dělala čistku toho,co už jsem neměla na sobe dlouuuho .

vendy.z, 24. 5. 2017, 9.46

tak to jo

Žofinka

Žofinka, 22. 5. 2017, 17.11

tak já na ten zázrak teprve čekám , mám pozadí už tak veliké, takže u mě asi k roztažení snad ani nedošlo, ale nedopnu kalhoty kvůli břichu

Fuga

Fuga, 22. 5. 2017, 11.33

vydržte, zadek mám pořád větší, ale pánev se opravdu stáhne, alespoň částečně

Jarka mmm, 22. 5. 2017, 11.58

Super

Mygara

Mygara, 22. 5. 2017, 10.38

já mám zkušenost, že se do roka pánev stáhla a nosila jsem oblečení co předtím

Jarka mmm, 22. 5. 2017, 11.04

Supeeeer,to jsem chtěla slyšet

Cherrynka, 22. 5. 2017, 10.05

Ještě by to mohla být zadržovaná voda v těle

Janako

Janako, 21. 5. 2017, 22.37

Já myslím, že máte ještě na vyhazování čas tak aspoň půl roku.do kalhot se narvu, ale některé mám ještě upnuté - problém je břicho. A košile mám zas upnuté přes prsa, ale to časem určitě problém nebude 😁 ale zatím ještě kojím, snad ještě zhubnutí po kojení.

skřítek, 21. 5. 2017, 22.25

Nejste v tom sama, navíc jste opravdu ještě krátce po porodu. Mně tedy není také nic a mám pocit, že snad pořád přibírám. Je pravda, že jsem brutálně unavená, pořád kojím a mám neutišitelnou chuť na sladké tak to se pak hubne těžko.... Taky jsem byla zvyklá min. 3x týdně sportovat. No, jsem odhodlaná najet zpátky na svůj režim jakmile předtanu kojit, tudíž mám ještě času dost... Nicméně když vidím ty pidi oblečky co mi byly tak moc nechápu, na co jsem si tenkrát stěžovala, ach jo....

Jarka mmm, 21. 5. 2017, 23.06

Jako bych to psala já

Eliška Kozlova, 21. 5. 2017, 22.19

U druho tehu jsem během kojení znovu otehotnela a znovu kojim třetí, takže jsem dlouhodobě na 58kilech, me prostě když kojim váha dolů nejde, nebo jen hodně po skromnu. Ale když jsem odstavila prvního syna na 15měs během dvou měsíců jsem zhubla 7kilo, neměla jsem hlad ani žízeň. Tak doufám ze az odstavim, také trochu zhubnu, zatím je malému 10měs a tak do dvou bych chtěla částečně kojit, ale je znát, ze jak uz víc ji prikrmy, míň kojim a trochu hubnu. Teď mam 58 a chtěla bych 53. Jinak před týdnem me tak bolely kyčle a kostrc, jako by se mi to zase po porodu rovnalo

Jarka mmm, 21. 5. 2017, 23.07

Nejde mi úplně o kila,ale o to,že se mi zdá,že se mi dost změnily proporce.

Eliška Kozlova, 22. 5. 2017, 9.22

Teď jsem 10 měs po porodu a před 2 týdny me bolela pánev a kostrc, jako když se mi v tehu rozsirovala, tak nevím jestli se trochu "srazila" trochu jsem zhubla, ale myslím ze postava se moc měnit nebude

Cherrynka, 22. 5. 2017, 10.05

O tom jsem neslyšela, ale možná je to tak. Já ji má širokou normálně, takže mám smůlu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů