Opakující se kvasinky

zobrazeno 149×

Vložil(a): dadinkamaminka, 15. 8. 2020 22.31

Ahojky ☺️ Prosím poraďte co dělat. Po porodu dcerky trpím na kvasinkové infekce. Mám je teď už snad každý měsíc 😕 Kosmetiku používám pořád stejnou, spodní prádlo je celkem prodyšné, přestala jsem používat klasický sprchový gel a pořád se mi vrací 😕 Je to 14 dnů, co jsem si zaváděla Jenamazol. Pak jsem dvakrát zavedla laktobacily a pak se spustila MS o 10 dnů dříve. Nějak tomu nerozumím. Máte nějaký recept jak na ně?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 30. 8. 2020, 22.38

Trpěla jsem na to v těhotenství a opravdu mi pomáhaly probiotika Gynimun.

Leňulka, 21. 8. 2020, 22.39

Měla jsem to před lety také skoro furt. Jakékoli mastě, tablety, přeléčení partnera nepomohlo. Pak mi lékař poradil zahodit tanga a nosit klasické kalhotky, při ms nepoužívat tampony a parfemované vložky atd. cukrů jsem moc neměla, takže to důvodem nebylo. Takže už asi 12let nosím klasické kalhotky a při ms jen nevoněné vložky, teď už teda rok látkové a musím zaklepat od té doby pokoj, ani jednou se nevrátili

dadinkamaminka, 19. 8. 2020, 7.39

Tak MUDr říkala, že to jsou nejspíš kvasinky, dala mi na to mycomax, měla jsem zatím 1 tabletu, přítel taky. V noci takové šílené svědění, až se mi chtělo brečet 😪 Druhý den večer zase svědění jak blázen. Dnes si budu brát druhou tabletu, jestli to nepomůže, budu muset přejít na tu protikvasinkovou dietu 🙄 Už jsem o ní něco přečetla, tak to zkusím, protože to je utrpení 😕 Díky holky.

Lenourecek, 17. 8. 2020, 22.02

Omezit cukr, často to může být příčina

Nikoll, 17. 8. 2020, 9.38

přeléčit chlapa, ať si zajde na kožní na stěry, omezit cukr, a taky možná zkusit protikvasinkovou dietu

dadinkamaminka, 17. 8. 2020, 6.58

Jdu dnes k doktorce, tak uvidíme co řekne. Chlap žádné problémy nemá 😐

snany, 17. 8. 2020, 13.53

Chlap žádné problémy nemusí mít

V007A, 17. 8. 2020, 6.57

Omezit cukr a dát vyléčit i muže.

snany, 17. 8. 2020, 0.12

Pokud se ti to vrací zkusila bych přeléčit chlapa To mě napadlo jako první. Nemáš třeba plíseň na nohách? Problém může být i stres

patricia077

patricia077, 16. 8. 2020, 20.42

Mne napadlo to co píší holky, omezit cukr a bílý jogurt, případně já měla nějaké zavádějící globule s Tea tree oil

Teryk92, 16. 8. 2020, 20.00

Mě pomáhal obyčejný bílý jogurt. Určitě bych ale navštívila doktora.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací