Nebaví mě starost o miminko

zobrazeno 2085×

Vložil(a): Shakira Delgado, 17. 2. 2020 12.49

Zdravím vás,před pár týdny se mi narodilo dítě,syna miluju ale nebaví mě se starát o něho. Vůbec mě nenaplňuje,všude šlysim že starát se o miminko je nejlepší práce mě to tak nepřijde.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Prdelajda, 21. 4. 2020, 18.52

Vpohodě já ty svoje nesnáším a už vůbec se o ně ráda nestarám. Ale je to asi jen poporodní deprese a nezvyk. Vidrž to

Fuga

Fuga, 27. 2. 2020, 13.47

Někdo to tak má, u mě zabralo i to, že jsem se věnovala jen svým koníčkům po určitý čas

dadinkamaminka, 22. 2. 2020, 19.45

Myslím si,že to je úplně normální. Pracují všelijaké hormony,jste možná ještě unavená z porodu,moc toho asi nenaspíte... Já si prošla poporodní depresí,šestinedělí jsem probrečela Dejte tomu čas... Bude to lepší

Katka Alex, 20. 2. 2020, 22.17

Únava, šestinedělí...? Chce to klídek, potěšit se filmem, kde ti děti vždycky přišly boží, fotit dítě a posílat fotky příbuzným, setkat se s kamarádkou, která děti ještě nemá a chtěla by, přečíst x diskuzí, kde se ženám prostě nedaří (vážně, v tu chvíli je člověk celej vděčnej, že se může starat) a brát si mimi jen tak do postele, pozorovat ho, když je vzhůru... Může se to na první pohled jevit jako nuda, ale když si představíš (a sama dobře vím, jak těžké je si to představit), že za rok to kolem tebe bude běhat, za pár let budeš řešit školku a tak, tak si tyhle nudné okamžiky možná budeš chtít vtisknout do paměti, kdy prostě stačilo vedle sebe jen tak být...

V007A, 19. 2. 2020, 20.03

Změnit přístup, je to v hlavě. Udělat si to hezčí. Mě starost i děti nevadí, děláme u toho kraviny... Bavíme se...

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 2. 2020, 22.24

Nekdo to tak ma, kluka mam rada ale po skoro 3, 5 letech nejasam ani ja. Uz jsem fakt unavena ani nevim kdy naposledy jsem poradne spala, ani v brise mi nedal v noci pokoj. Uplne me to odradilo od dalsiho ditete a to jsem chtela jeste holcicku.

dasza, 18. 2. 2020, 6.43

Jak si to uděláš..takový to máš...teď to není proti tobě .neznám vás a váš režim a kluka..ale z příspěvku mě přijde že řídí vaši domácnost on😂😂 ale to jen pocit z toho co občas napíšeš ...to musí být děsný zvire🐅🐯

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 2. 2020, 8.35

Jj ridi nas, je tvrdohlavy a pravda je vzdy jen jedna a to ta jeho jinak je zle. Nejde to s nim po dobrem ani po zlem. Kdyz je vyspinkany je to zlato, jenze on moc nespi. Zkousela jsem i prirodni kapky na spani, vstaval po nich v 1 rano a treba zacal hrat na fletnu, kdyz nespi on prece nebude spat nikdo. Uplne se desim ho dat do skolky, aby se tam nepral s ucitelkou. Neni ani schopny rict basnicku jak je. Zacne se tlemit a misto pec nam spadla , zacne treba siska spadla ze stromu. Nebo pane nas na zelene louce.doktorka rekla, ze je normalni jen tvrdohlavy pry z toho jednou vyroste. Jenze nez to bude, tak me z neho fakt trefi

dasza, 18. 2. 2020, 10.03

Tak ve školce mu ty scény neprojdou..tam musí šlapat. Ikdyz ty rodiče vedou ty děti cimdal hůř..

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 2. 2020, 17.46

Snad tam bude klid. Ja se snazim ho vychovavat spravne, jenze ty deti jsou cim dal horsi. Vidim to na hristi, jak se chovaji, on tam spoustu veci i okouka, pak to ma jak za spravne chovani,

dasza, 18. 2. 2020, 17.52

Ale ale...to nemůžeš myslet vážně..správná výchova ktera na děcko působí denně není zničena špatným vzorem z hřiště....to fakt nestihne...

snany, 17. 2. 2020, 20.53

Manžela starost o miminka baví

Katka

Katka, 17. 2. 2020, 23.04

Mého baví jenom mimina 😇

Čertice, 18. 2. 2020, 14.15

Mě taky

jkubeso, 17. 2. 2020, 17.37

Taky jsem to tak měla u obou děti. Spis ale kvůli tomu, ze jsem fakt nevěděla, co s nima mám dělat, jen jsme chodili na procházku. Pak jak se sami začali pohybovat a zajímat se o okolí, tak to bylo lepší Přišla jsem si vždycky divné, protože ženský okolo mě “jee miminko” a mě to doma s nim nebavilo. Dejte tomu čas a bude lip

Teryk92, 17. 2. 2020, 17.44

U obou? Já si říkala, že u druhého to bude už ok tak uvidíme no.

jkubeso, 17. 2. 2020, 19.12

No ja to tak měla u obou s tím rozdílem, ze u druhého mě to první zabavilo, tak jsem na to tolik nemyslela

snany, 17. 2. 2020, 22.56

Já jsem měla druhé miminko za odměnu, spal skoro pořád a hlavně i doma Takže nemít starší dceru, asi bych se unudila

dasza, 17. 2. 2020, 14.36

Však je teplo.muzete být celý den venku...a hned je o zábavu postaráno..s kamarádkama na kafe.pivo.posedet na lavičce na sluníčku..nakojit lze všude a prebalit jednou za čas taky

Teryk92, 17. 2. 2020, 17.45

Přesně tak

patricia077

patricia077, 17. 2. 2020, 14.14

Každý to má jinak taky jsem nejasala první půl rok bylo docela dost náročný

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů