Výbava do porodnice

zobrazeno 140×

Vložil(a): Galinka, 23. 6. 2020 21.27

Nějak jsem bohužel nenašla vhodnou diskuzi. Chci se proto zeptat: ráda bych si koupila nějaký župan. Nerada se přiznám, ale vůbec je nenosím. Jaký by měl být dobrý? Líbí se mi tento - http://www.larond.cz/new-products. Hlavně mi jde o to, že budu rodit v listopadu, tak aby byl pro toto období vhodný i mimo porodnici tj.doma.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 3. 7. 2020, 7.22

Musím říct, že župan jsem v porodnici ani jednou nepotřebovala. Po porodu jsem vždy strašně potila a v Opavské porodnici mají celý den do okna sluníčko, takže je tam dost horko. Pokud se rozhodnete pořídit, kupte si nějaký tenoučký.

zuzkagodarova, 2. 7. 2020, 13.00

zupan som nikdy nenosila a mam doma 2 su mi na nic

jancaan, 2. 7. 2020, 12.36

Župan jsem v porodnici nevyužila, neboť jsem rodila v šíleném vedru.. V porodnici ti bude jedno, co máš na sobě. Budeš řešit hlavně mimčo a svoje poporodní bolesti. Jinak na domácí nošení je příjemné takový ten heboučký župan.

Evka2, 26. 6. 2020, 20.02

Já župan měla - manželův

Janna, 25. 6. 2020, 22.50

Župan jsem vubec nevyuzila. Nejsem vubec zvykla ho nosit.

petralak

petralak, 25. 6. 2020, 20.39

V porodnici se kvůli miminkům vždy pořádně topí, takže stačí košile, nebo jen mikina

Katka

Katka, 25. 6. 2020, 19.44

V listopadu tam bude přetopeno, taky jsem tehdy rodila a stačila jejich tenká košile.

patricia077

patricia077, 24. 6. 2020, 19.38

Já jsem župan vlastně využila jen v nemocnici, ať už v porodnici nebo pak v nemocnici.

Teryk92, 24. 6. 2020, 9.06

Já si brala župan, když jsme šli do jídelny na jídlo nebo když přišla návštěva. Rodila jsem v prosinci, takže jsem měla silnější.

jkubeso, 24. 6. 2020, 9.00

No mě bylo v porodnici strašně horko, župan jsem nosila jen když jsem vycházela na chodbu (což bylo minimálně), mám takový tenký, ne moc teplý, ale doma taky nenosím, od porodu leží ve skříni... Rodila jsem v říjnu a listopadu a na mě v porodnici teda příšerný hic

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací