Loučení v práci

zobrazeno 16307×

Vložil(a): Adelinka, 12. 12. 2016 15.05

Loučili jste se v práci před odchodem na mateřskou? A jak to probíhalo? Mě to čeká za pár dní, tak chci načerpat nějakou inspiraci.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 18. 10. 2023, 21.25

Já jsem se svezla s firemním večírkem, který jsme si nechali udělat od https://firmsport.cz/aktivity/vecirkove-programy/ , takže jsem se loučila tam. Dostala jsem od kolegyň spoustu dárků a s těmi, které mám nejradši, se vídám i teď na mateřské. Už se na jednu stranu těším, až se do práce vrátím, protože holky tam jsou skvělé.

Pavla T., 17. 6. 2020, 14.56

Já se loučila na pravidelné týdení poradě...upekla jsem buchtu a koupila chlebíčky, vedení mi předalo dar pro miminko.

koliaska105, 14. 4. 2020, 20.28

No, tak to v mém případě nic takového neprobíhalo. Před mateřskou jsem totiž ve své bývalé práci dostala výpověď. Už delší dobu jsem tam měla neshody s vedením a celkově jsem tam nebyla spokojená. Po mateřské se mi ale naštěstí podařilo najít celkem rychle mnohem lepší zaměstnání. Konkrétně přes tento pracovní portál: https://www.hitprace.cz/

KvětinkaBegý, 8. 12. 2017, 20.09

Ahoj holky, mně tohle čeká po Novém roce... taky hledám nějakou inspiraci. M8m jen pár kolegů a tak chci krom buchty a vína na rozloučení koupit každému něco. Mohla bych to vyřešit dalším alkoholem, třeba dát každému nějaké jiné víno ale to se vypije. Nějakou inspiraci jsem načerpala tady http://blog.reda.cz/10-typu-kolegu-koupit-k-vanocum/ a tu http://blog.reda.cz/9-vychytavek-ktere-vam-pracovnim-stole-chybi/ hlavně ten druhý článek se mi líbil, protože tak by si mohli tu vvěc dát do kanclu na stůl a mít mě "pořád na očích" Jak byste to řešili vy? Líbil se vám nějaký nápad z těch článků?

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 8.30

donesla jsem pár chlebíčků a buchtu na schůzi, takové méně oficiální

Pavla T., 1. 3. 2017, 0.34

Já upekla vyyybornou buchtu a zašla jsem za nimi na poradu, dostala jsem dáreček, pak jsem zašela na oběd a oblíbenou kolegyní.

horri, 14. 12. 2016, 0.03

Já jsem šla s kolegyněmi z práce posedět a dát si dobrou večeři a pak jsem dostala krásné dárečky, ručně malované přání s básničkou, květinu, hrneček a čaj pro těhotné maminky, byla jsem z toho tak dojatá, že jsem to obrečela. Máme hold v práci skvělý kolektiv a jsem za to moc ráda.

Adelinka, 14. 12. 2016, 12.56

to je milé, libí se mi, že jste si zašli na večeři. My máme kolektiv velký, tak to musíme nechat jen na nějaké občerstvení v kuchyňce.

ivka1981, 13. 12. 2016, 13.58

nijak jsem se neloučila, před tím jsem musela vybrat většinu dovolené, takže skoro nikdo nevěděl, že jsem tam poslední den. Čekala jsem alespoň kytku na rozloučenou, protože některé maminky přede mnou ji dostaly, ale nic se nedělo. A když jsem odcházela, tak říkám, že už teda nepřijdu, tak na mě spíš všichni koukali vyjeveně.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 19.30

Tak třeba Vám něco chtěli dát ale bohužel nevěděli, že už jste tam poslední den

ivka1981, 13. 12. 2016, 23.15

tak mohli dát alespoň, když se mimčo narodilo, to tam vždy nosí maminky rodný list. Ale co, neřeším to, beru to tak, že někdo prostě dostal někdo nedostal, i když mě to trošku mrzí.

Pávinka, 13. 12. 2016, 11.38

no já byla ta ktera zarizovala v praci vsechny rozlucky a oslavy a kdyz sem se loucila ja tak sem donesla obcerstveni ale nebylo nic nachystaneho a nikdo o tom ani nevedel tak to tak vysumelo a kolegove meli svacinu darecky jsem dostala az mesic po narozeni maleho a to sem se musela nenapadne pripomenout jelikoz tam byli i veci co pak nevyuziju byla jsem zklamana, je pravda ze jsem musela akutne na rozikove o mesic drive ale o tom kdy dorazim jsem psala no zalezi hodne jak u vas v praci oslavy probihaji drzim palce at se vydari lepe nez moje

Adelinka, 13. 12. 2016, 11.53

to by mě taky mrzelo, kdybych organizovala všechny oslavy a pak se na mě vyprdli

Pávinka, 13. 12. 2016, 12.09

jj byal sem z toho smutná, vždy jsme lítala sháněla dárky ve volném case vybirala penize chystala obcerstevni uklizela talirky proste vse tak me to mrzelo ale zivot jde dal holt casto plati sejde z oci sejne z mysli proto rikam ze v praci je nahraditelny kazd ale doma ne

AllaŠvecová, 13. 12. 2016, 0.01

Nene,dokonce mam trauma z odchodu...šéfka na me řvala jak na malou holku (musela jsem náhle na rizikové tehu)ze jsem ji podrazila,ze to se nedela atd...navíc jsem za sebe nasla náhradu

Adelinka, 13. 12. 2016, 7.45

tak to je vážně síla

AllaŠvecová, 13. 12. 2016, 11.42

A asi se tam jen tak vracet nebudu,fakt me sklamala

ivka1981, 13. 12. 2016, 14.00

tak podobně dopadla kolegyně, ocházela narychlo na rizikové, byla z nás první těhotná a šefová ji řekla, že at nepocítá s tím, že ji znova vezme zpátky, až přijde. Také ji nevzala. Přitom to byla spolehlivá holka, která udělala vše, co mohla.

AllaŠvecová, 13. 12. 2016, 14.50

Tak tohle mi neřekla,ale fakt me to dostalo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů