Jedinacek

zobrazeno 2356×

Vložil(a): mckvak, 23. 6. 2015 8.46

Jedno mimco malo dve jsou moc. Znate to...mam dvou mesicni holcicku a nedavno jsme se s partnerem bavili o sourozenci az na to bude vhodna doba. Jenze ja si nejsem uplne jista jestli dalsi miminko chci. Ne ze bych se bala porodu nebo tak neco...spis jde o to ze vidina dalsich 3 let na rodicovske vcelku mizerne penize a minimalni cas pro sebe a svoje konicky. Mozna to vypada ze jsem sobec ale preferovala bych spis vic veci a moznosti doprat Linde ..cestovat s ni podporovat ji v zajmech apod. Nevim jestli to neni tim ze jsem ze 5 sourozencu. Nasim nam nemohli moc plnit sny a venovat se nam. Byla jste nektera na vazkach kolik deti mit? Jsou na tom jedinacci opravdu nejak spatne?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.30

občas to tak je, že když má někdo více sourozenců, tak se tomu chce vyhnout, právě z toho důvodu, že rodiče neměli tolik času, peněz apod

klarissa25, 8. 11. 2017, 22.03

My mame jedno,a viac neplanujeme, ano je fajn mat surodenca, ale sme toho nazoru, radsej zabezpecit uplne jedno, a poznam vela ludi co nemaju surodencov a nevidim nana nich rozdiel oproti tym co maju, zalezi od vychovy

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 16.13

to byl asi každý, ale on se názor mění v průběhu života a myslím si, že jedináček není dobrá volba

baru86

baru86, 20. 5. 2017, 11.39

Chápu Vás, taky nad tím tápu. Ve škole jsem nesnášela návraty po prázdninách, kdy všichni vyprávěli, kde byli a já nic, byla jsem doma, nebyly finance a podmínky.

Kikinka30, 27. 3. 2017, 13.05

Popravde prvni pulrok byl tezky,ted to zacina byt legrace a chci si to uzit a popravde dalsi roky byt doma me moc nelaka😉

Aliisha

Aliisha, 19. 12. 2016, 21.01

Mám stejný názor. Jsem sobec. Mám syna a s tím chci spoustu věcí zažít. Další tři roky na mateřské už nechci. Chci se bavit a žít.

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 17.44

každé dítě je individuální, ale já jsem alespoň pro 2 děti, pokud to zdraví i finance dovolí. Ono taky není vždy dobré, když se rodiče upnou jen na jedno dítko

nikolava, 8. 11. 2016, 8.34

Já i přítel sme jedináčci, takže chceme děti dvě

Sooňaa, 18. 10. 2016, 17.56

My mame skoro.11m dcerku,vim,ze nechci aby byla jedinacek,ale jsem presne na vazkach... dalsi roky doma,nekdy je to tezke..

Lusesita25, 10. 10. 2016, 17.28

Ja jsem jedinacek a nejak me to nenadchlo. Rozhodne k synovi chci sestricku/bratricka poridit. Sic me tez vidina dalsich par let na materske a rodicovske nejak nebere, ale rozhodne chci deti dve.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů