Jedinacek

zobrazeno 577×

Vložil(a): mckvak, 23. 6. 2015 8.46

Jedno mimco malo dve jsou moc. Znate to...mam dvou mesicni holcicku a nedavno jsme se s partnerem bavili o sourozenci az na to bude vhodna doba. Jenze ja si nejsem uplne jista jestli dalsi miminko chci. Ne ze bych se bala porodu nebo tak neco...spis jde o to ze vidina dalsich 3 let na rodicovske vcelku mizerne penize a minimalni cas pro sebe a svoje konicky. Mozna to vypada ze jsem sobec ale preferovala bych spis vic veci a moznosti doprat Linde ..cestovat s ni podporovat ji v zajmech apod. Nevim jestli to neni tim ze jsem ze 5 sourozencu. Nasim nam nemohli moc plnit sny a venovat se nam. Byla jste nektera na vazkach kolik deti mit? Jsou na tom jedinacci opravdu nejak spatne?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 22. 11. 2016, 17.44

každé dítě je individuální, ale já jsem alespoň pro 2 děti, pokud to zdraví i finance dovolí. Ono taky není vždy dobré, když se rodiče upnou jen na jedno dítko

nikolava, 8. 11. 2016, 8.34

Já i přítel sme jedináčci, takže chceme děti dvě

Sooňaa, 18. 10. 2016, 17.56

My mame skoro.11m dcerku,vim,ze nechci aby byla jedinacek,ale jsem presne na vazkach... dalsi roky doma,nekdy je to tezke..

Lusesita25, 10. 10. 2016, 17.28

Ja jsem jedinacek a nejak me to nenadchlo. Rozhodne k synovi chci sestricku/bratricka poridit. Sic me tez vidina dalsich par let na materske a rodicovske nejak nebere, ale rozhodne chci deti dve.

Zuzi, 15. 9. 2016, 21.24

Nooo, nedávno se u nás roztrhla dost vášnivá diskuze o třetím a manžel to zakončil tím, že bude "souhlasit" s dalším prťětem a v momentě kdy se narodí mimi, budu chtít čtvrté já nevím, já zase byla do 10 let jedináček, ale mám dost sestřenic a bratránků, takže v podstatě pocházím z velké rodiny a nepřišlo mi, že by někdo něčím trpěl Starší má sen hrát fotbal a hraje ho a na mladšího teprve dojde řada po čem bude toužit a třetí? Tpo je moc daleko....

vivianr, 30. 8. 2016, 15.09

až odroste první, přijde chuť na miminko sama

V007A, 22. 8. 2016, 7.23

Dobrý den, jaký máte názor po roce? Změnilo se něco?

mckvak, 19. 10. 2016, 22.09

Nooo asi tak nejak ze to vypada nadejne a pokud vse dobre dopadne tak bude sourozenec

k.o.r.i.n.e.k, 3. 8. 2016, 16.35

Já mám ročního syna a ráda bych měla druhé, ale pořád nevím, jak to finančně zvládneme

Leňulka, 10. 6. 2016, 21.43

Já mám zatím holčičku 4m a už plánujem zkusit další. Jedináčka bych rozhodně nechtěla. Chceme začít zkoušet druhé jak bude mít malá tak 9-10měsíců. Kdyby to šlo tak by jsme chtěli aspoň 3-4děti ale už máme dost věk, tak nevím jak to půjde

BonnieParker, 2. 6. 2016, 21.39

Myslím, že uvidíte, až bude Linda větší. Třeba sama projeví touhu po sourozenci a vy uvidíte, jestli to třeba za ty peníze nestojí. Přece jen, peníze nejsou všechno. A s tím časem pro sebe - podle mě, když jsou dvě děti, zabaví se mezi sebou a toho času pro sebe a koníčky je hned více

Zuzi, 15. 9. 2016, 21.27

mluvíte mi trochu z duše, o penězích to mateřství není, děti vedeme ke skromnosti a přesto si myslím, že mají všeho dostatek, nejsme bohatí, ale jak říká manžel i tak si umíme dopřát, ten mladší zatím vůbec nebere to, že má všechny hračky zděděné a oblečení obnošené (navíc na oblečení to ani není poznat)....navíc co jsem vypozorovala, naše děti nejvíc baví když jsem pohromadě nahromadě třeba jen tak v lese na houbách

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight