Zkušenosti s keto dietou?

zobrazeno 12449×

Vložil(a): tersmet, 28. 2. 2019 10.10

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s ketodietou. Už jsem si o tom hodně zjišťovala na internetu a jsem rozhodlá, že ji chci vyzkoušet.. ráda bych se vyvarovala, aby tady na fóru bylo moc negativních komentářů.. vím, že na ni hodně lidí nadává, ale hodně lidem taky pomohla. Takže bych ráda slyšela názor od vás, které jste ji už vyzkoušely. Ať už negativní nebo pozitivní a např. jak to u vás probíhalo. Nálada, únava.. co jste při ní jedli, jestli pouze věci co dostanete nebo jste to i něčím doplňovaly. A případně i od jaké firmy jste měli dietu. Je jich totiž hrozně moc a nemůžu si vybrat.. Díky za všechny rady a tipy :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martiti, 31. 3. 2024, 23.41

Já dlouho nemohla začít hubnout a Ketodiet.cz mi ten proces konečně nastartovala. Po redukční fázi jsem přešla na vyváženou stravu a naučila se chystat si jídla sama. Jím pravidelně víckrát za den a když to jde tak se snažím aspoň trochu hýbat a váhu si pořád držím

Betuska12, 27. 2. 2024, 23.54

Hubla jsem s KetoDiet a mám díky ní dole 15 kilo, což je u mě obzvlášť veliký úspěch, protože jsem dloouho nemohla nic shodit. Nejen, že to šlo rychle a snadno, ale cítila jsem se opravdu super celou dobu a jídla mi chutnala, doteď si je kupuju

moncap8, 17. 2. 2024, 14.09

Já jsem byla na ketofitu, zkoušela jsem celkem 3 diety, takhle mi vyhovovala ze všech nejvíc. Chuťově i rozdělením produktů. Myslím, že nebýt keto, tak bych nikdy nezhubla. Podařilo se mi zhubnout 12 kg.

Lenuleprusova, 20. 2. 2024, 23.21

Tak to jste dobrá, uvažuji nad keto dietou už více jak rok, zatím jsem do toho nešla. Potřebovala bych shodit cca 10-15 kg. Mám hodně uloženo na břiše a bocích. To mě trápí nejvíc..

moncap8, 24. 2. 2024, 23.49

Určitě běžte do toho, navyknete si na ten režim, pak je snadnější dodžovat jídlo několikrát denně v menším porcích. Šla mi hodně dolů i voda, jak člověk zadržuje, snížila jsem obsah soli v jídle.

esterka228, 26. 3. 2024, 21.19

Taky mám zkušenost, ne tolik kg jako vy, ale podařilo se mi 8, pak už to nešlo, otěhotněla jsem Myslela jsem, že to bude hodně náročný ten průběh, ale nakonec jsem byla překvapená, jak to šlo v pohodě.

Jitulenka, 18. 1. 2024, 17.20

Mně Ketodiet moc vyhovovala. Držela jsem různé diety a nikdy se to neobešlo bez únavy, nálad apod. To se s Ketodiet u mě vůbec nedělo, naopak jsem se cítila dobře, doplňovala jsem podle jejich plánu i ovocem a zeleninou, hlad jsem neměla, stačily mi ty jejich jídla a byly navíc i dobré. Hubnout jsem začala hodně rychle, takže jsem z toho celou dobu měla super pocit, já ji můžu rozhodně doporučit

Madla1, 20. 12. 2023, 18.05

Já zkusila hodně diet, ale jediná, kterou můžu s čistým svědomím doporučit je KetoDiet. Nejen že jsem začala hubnout a rychle, ale neztratila jsem ani žádnou svalovou hmotu, necítila jsem se unavená ani nic podobného. Jídla mi tak zachutnala, že si od nich doteď objendávám proteinové tyčinky, kaše, pečivo a mlsání a ráda vařím podle jejich receptů. Mají skvělý plán a super podporu

Helenka88, 28. 11. 2023, 19.40

Já jsem s KetoDiet začala na radu kamarádky a jsem ráda, že jsem do toho šla. Roky jsem se snažila pořád zhubnout a nikdy se mi nedařilo váhu udržet, navíc jsem se nikdy necítila dobře, hladověla atd a s KetoDiet to bylo tak snadný a začala jsem hubnout hned, takže jsem byla celou dobu motivovaná a cítila se super

Kiska, 31. 10. 2023, 17.55

Já Ketodiet.cz taky vděčím za mou vysněnou postavu. Dlouho se mi nedařilo zhubnout a váhu si udržet a s KetoDiet jsem nejen začala rychle hubnout a přesně tam kde jsem potřebovala, ale hlavně jsem se díky ní naučila správně stravovat, takže když jsem postupně potom přešla z jejich jídel na normální tak jsem si váhu udržela a pořád držím, objevila jsem u nich spoustu receptů, ze kterých pořád čerpám a taky si od nich pořád objednávám mlsání

esternovakova1970, 26. 7. 2023, 16.51

Hodně lidí na keto dietu nadává, ale nikdo si asi ještě na https://www.ketomix.cz/ nesestrojil ten pravý hubnoucí plán. Číst o tom v teoretické rovině je sice hezké, ale důležité je si to vyzkoušet. Já také nadávala na veganskou stravu, ale od té doby co jsem si zkusila stravování po dobu třech měsíců, tak na to nenadávám.

davidof, 5. 7. 2023, 14.31

Není potřeba držet dietu, tím míň syntetickou proteino-práškovou. Přejděte na keto stravu (70% energie z tuků) a jako bonus k hubnutí získáte přesun na úplně jinou energetickou úroveň. A nebudete se už chtít nikdy vrátit zpátky. Vlastní zkušenost.

Laurel456, 5. 7. 2023, 22.52

Jo, to je pravda... ale mě třeba k LC stravě přivedla práve ketodiet. Díky ní jsem začala o jídle jinak přemýšlet, nastartovala mi metabolismus a hubnutí. A teď, po dietě, držím LC stravu a kupuju si docela často jejich LC produkty.

davidof, 7. 7. 2023, 11.34

Tak to je super, já jen že není potřeba za to dávat tolik peněz. Ale pravda pro někoho to může být snazší cesta.

Soniiiciii, 9. 7. 2023, 10.04

Mně na tom vyhovuje to, že když mi něco nesedne nebo nechutná, tak to nejím a jídlo si obměním U https://www.ketodiet.cz/ je super jejich e-shop. Dají se zařadit další jídla, která vyhovují.

Laurel456, 18. 7. 2023, 22.54

Já jsem to tak brala. Ta ketodiet mi ukázala cestu, že se o jídle dá přemýšlet a není třeba se omezovat a stejně se hube. Já jsem jí za to vděčná a nedám na ní dopustit.

Eliiika85, 5. 9. 2023, 23.00

Takže ty jsi to měla tak, že jsi držela https://www.ketodiet.cz/ a po té jsi přešla na LC stravu? Kde kupuješ LC produkty?

leja1989@seznam.cz, 25. 6. 2023, 21.53

já jsem měla tu od ketodiet.cz a za mě ji jednoznačně můžu doporučit moc mi pomohla k tomu zhubnout svoje přebytečný kila a nyní si držím váhu pořád stejnou..

verkaherka001, 27. 6. 2023, 22.39

Ta je opravdu hooodně dobrá Zkoušela jsem i jiné ale s touhle jsem byla opravdu moc spokojená ))

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů