Zdravé jídlo-kde sehnat inspiraci?

zobrazeno 170×

Vložil(a): Pavla H., 8. 6. 2016 18.46

Maminky,jak to máte se zdravým vařením?? Potřebovala bych typ na kuchařku či web,kde načerpat inspiraci :) Teprve zkouším,začínám..a vlastně nevím jak.Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla H., 3. 7. 2016, 19.43

Tak jsem konečně měla dost času projít zdejší recepty a jsem opravdu překvapená co vše tam člověk najde I ty recepty na domácí sirupy,limonády,zkrátka co vše lze jednoduše udělat doma

Pavla H., 10. 6. 2016, 10.21

Děkuji,zkusím něco pohledat

Alexandra, 10. 6. 2016, 2.08

Kuchařka ze Svatojánu - Eva Francová.. A nebo tady u nás na webu. Jedna z našich maminek - SZENDREJKA - zásobí kat. Recepty ověřenými a zdravými recepty, tak se inspirujte u ní. Zdravé vaření je její hobby http://www.promaminky.cz/uzivatel/szendrejka/sekce/recepty/

petrao, 9. 6. 2016, 17.38

http://www.veganotic.cz/ tady čerpám já

Nikoll, 5. 7. 2016, 9.36

díky za super tip já ještě zbožňuji http://www.smoothcooking.cz/ jen mléko/máslo/sýr nahrazuji rostlinnými

petrao, 5. 7. 2016, 11.00

to taky vypadá moc dobře

snany, 9. 6. 2016, 14.21

Základem zdravého vaření jsou kvalitní suroviny, inspiraci hledám zde, pak v časopisech, na internetu, případně v tv.

Pavla H., 9. 6. 2016, 10.52

Jojo,internet vím,ale myslela jsem spíše nějakou kuchařku.Vše při kupě v jednom...na netu je toho mraky,až se člověk ztratí a hlavně pořád odbíhat k noťasu,koukat.Raději bych pěkně živou knihu A nemusí to být hned bezlepek,spíše jak začít s jáhly,co vše s luštěninami,jak na kokosový olej,takový základ

Katka, 9. 6. 2016, 12.22

Já se inspiruju i Albertem časopisem. Ale musí teda člověk hodně vybírat než najde něco bez cukru a lepku ;o)

Minnie, 9. 6. 2016, 8.34

Třeba zdravapotravina.cz, mají i aplikaci... Jsou zde výživové skupiny bez laktózy, bez lepku, bez cukru, raw, vegan, vegetarián. Recepty na snídaně, svačiny, obêdy, večeře, přílohy, zákusky, nápoje.

Katka, 8. 6. 2016, 21.31

Nás hodně inspiruje 30 min kuchařka Život bez pšenice od Davise. Jinak jsem už asi pokročilejší kuchařka, protože si začínám recepty nejen upravovat, ale i vymýšlet. Základ je v surovinách, žádné polotovary. Hodně zeleniny, ovoce, luštěniny, jáhly, pohanka, občas maso, vejce, ryby, ořechy, tvaroh, kefír a bylinky. Na facebooku je taky milion různých skupinek co vaří raw, paleo, bezlepku...Hlavně se toho nebojte a zkoušejte, vaše rodina to jenom ocení a nemoci se vám začnou vyhýbat.

Katka, 8. 6. 2016, 21.31

Nás hodně inspiruje 30 min kuchařka Život bez pšenice od Davise. Jinak jsem už asi pokročilejší kuchařka, protože si začínám recepty nejen upravovat, ale i vymýšlet. Základ je v surovinách, žádné polotovary. Hodně zeleniny, ovoce, luštěniny, jáhly, pohanka, občas maso, vejce, ryby, ořechy, tvaroh, kefír a bylinky. Na facebooku je taky milion různých skupinek co vaří raw, paleo, bezlepku...Hlavně se toho nebojte a zkoušejte, vaše rodina to jenom ocení a nemoci se vám začnou vyhýbat.

benca, 8. 6. 2016, 21.06

kopu je kuchariek na internete, kde sa najst zdrave jedlo, my mame tatika z azie, takze o zdrave jedlo postarane

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight