Výživový poradce

zobrazeno 1241×

Vložil(a): LucieS, 3. 2. 2019 22.37

Máte zkušenosti s výživovým poradcem? Já už přemýšlím, co prostě dělám špatně. Cvičím 4x týdně, neřekla bych, že se stravuji nějak hrozně - jelikož jsem vegetarián, tak nezdravá jídla nějak nejím. Nekouřím, kafe nepiju, nápoje nesladím, smažená jídla nemám ráda. Jediné, s čím bojuji, tak jsou sladkosti - že třeba obden (někdy každý den) sním Bounty apod. A prostě váha ne a ne se hnout. Ač cvičím, tak mi přijde, že jen přibývám na váze a tloustnu. Zkoušela jste některá sestavení jídelníčku od výživového poradce? A pomohlo vám to?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mila Jikova, 24. 6. 2019, 15.38

Dobrý den, mám po porodu kila nahoře. Nemůžete mi poradit nějakého kvalitního výživového poradce?

Nikolka81, 26. 2. 2019, 13.09

Úplně nejlepší zkušenosti nemám.. bylo to hodně drahé, ale trochu mi to pomohlo se zorientovat ve stravě.

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 14.29

Nevím nevím pokud nejsi jako almara tak si myslím že to zbytečné počítání a sledování je mnohem horší pro tvojí váhu , na váhu má totiž velký vliv podle mě psychika a osobně výživovým poradcůmmoc nevěřím

LucieS

LucieS, 9. 2. 2019, 18.17

Jak almara fakt nejsem, mám velikost M, kalhot L (a tam bych taky tedy chtěla sundat velikost )

Alexis01, 8. 2. 2019, 17.54

A co zkusit kalorické tabulky a zapisovat co za den sníš možná tam uvidíš že někde děláš chybu že jíš třeba míň než bys měla a tělo si ukládá tuky do zásoby zkus si to vše zapisovat a uvidíš mě to dost hodně pomohlo a pomáhá

LucieS

LucieS, 8. 2. 2019, 19.51

K tomu jsem právě v následujících dnech dospěla, že budu dělat, abych měla přehled.

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 2. 2019, 10.34

a co konkretne cvicis?

LucieS

LucieS, 7. 2. 2019, 10.42

1x týdně 2 hodiny badminton, 3x týdně fitko. Ve fitku - 1x týdně rychlá chůze na pásu 6 km, poté chvíli posilování. 2x týdně 15 minut běh na pásu (popř. orbitreku), poté posilování minimálně hodinu. Doma posilování na břicho. Se zlepšením počasí opět kolo, dlouhé vycházky, začneme asi zase chodit střílet z luku atd.

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 2. 2019, 10.48

hmm a si v pasme tepovom kde ti spaluje tuk? mas tam dost kardia v tom? HIIT si skusala cvicit?

LucieS

LucieS, 7. 2. 2019, 12.32

U chůze se v tom pásmu snažím být, u běhu v něm nejsem - to běhám, abych si zvýšila fyzičku. HIIT jsem nezkoušela, co konkrétně máš na mysli? U nás je několik různých lekcí...

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 2. 2019, 13.12

Jillian Michaels ma HITT cviky kde realne vidno po par dnoch zmenu, uz na 2-3den, mam odskusane ja aj sestra a kamoska, viditelne zmeny ktore si aj druhi vsimnu, tak ze ci si nieco take tiez neskusala

LucieS

LucieS, 7. 2. 2019, 16.05

Na tu se chystám, že budu cvičit doma, když nebudu mít zrovna jiné cvičení.

Fuga

Fuga, 6. 2. 2019, 19.37

záleží na jeho vzdělání, dnes dělá poradce snad každý

ROMA-Z, 6. 2. 2019, 9.41

Mám kamarádku, která to dělá a pokud bys měla zájem, dělá poradenství i po telefonu, dám sem její stránky, někdo mě nejspíše obviní, že je to reklama, počítám s tím. Ale je šikovná a hodně se celkově výživě věnuje.... ty stránky www.veronikagregarkova.cz

Aliisha

Aliisha, 5. 2. 2019, 22.17

Jíš dostatek zeleniny? Provádíš správně cviky? Jedeš cardio a nebo posiluješ? Sladké vynech, to je k ničemu. Dostatek tekutin, žádné světlé pečivo........

LucieS

LucieS, 6. 2. 2019, 17.23

Tak vegetariáni nemaj tolik jinejch věcí k jídlu než zeleninu Cviky bych řekla, že správně provádím, když jsem předtím 13 let posilovala stejně a vše v pohodě a až teď po tom porodu to nejde no. Nebo to možná už je příznak přicházejícího středního věku

Aliisha

Aliisha, 6. 2. 2019, 20.36

Jasně, je to i o věku. Tak i vegetarián může přibrat😉 po masu se netloustne

LucieS

LucieS, 6. 2. 2019, 21.43

Já bych řekla, že po masu se tloustne - není maso jako maso. Asi ten, kdo jí jen bílé maso, tak v rozumném množstvím má menší šanci ztloustnout než ten, kdo jí každý den červené maso k snídani, obědu a večeři.

Aliisha

Aliisha, 7. 2. 2019, 5.27

Popravdě. Neznám snad nikoho, kdo by jedl 3x denně maso. Ale samozřejmě možné je všechno

slunicko, 5. 2. 2019, 15.15

Vysadit sladkosti úplně ,,mensi porce vickrat za den

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2019, 13.50

Zkušenosti s ním nemám

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů