Tchýně a prošlé potraviny

zobrazeno 1909×

Vložil(a): V007A, 8. 12. 2019 12.33

Jak už mám vysvětlit tchýni, že nemá mým dětem dávat prošlé potraviny? Už asi 5 let ji to říkám a včera zase malá přijela od babičky s rok a půl prošlou věcí. Minule jsem si tam kousla do trubičky a byli v ní červy 😰 nemůžu jí pořád stát za zadkem, když tam jsem, tak se i stane, že jí dá měsíc prošlý jogurt. Pořád jí cpe něco na tajno... Milion sladkého a vždycky mi odkýve, že tomu rozumí, že se mi nelíbí a za 14 dní je to to samé...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 16. 12. 2019, 6.56

Tady je každá rada drahá leda opravdu omezit kontakt

Ketris

Ketris, 13. 12. 2019, 11.47

Ona je nejak nemocna nebo co?

Katka Alex, 11. 12. 2019, 13.11

Taky mám příbuzné, od kterých jsem jako dítě vždy dostala něco prošlého 😂 Tchyně zas mému miminu solila jídlo tak, že bylo dokonce přesolené. Na tohle bohužel pomůže jen méně kontaktu...

dadinkamaminka, 11. 12. 2019, 12.28

My Teda máme taky problém. Tchyně synovi cpe neustále nějaký sladkosti, na snídani u ní snida donut s kupovaným kakaem 😡 Neustále kupuje Bobiky, Lipanky (ten mi zas tak moc nevadí) no ale stejně... Pořád ji sladký, má zkažený zuby i když si je pravidelně čistí. Místo toho, aby mu udělala čaj třeba s medem, tak mu nacpe Kubika. Džus se tam pije místo vody... Taky mi to vadí, ale zas si říkám, že jednou za 14 dní taková strava asi neublíží... Syn má v 7 letech skoro 5 kilo nadváhu, což není tak hrozný, ale já doma jídelníček hlídám. Sladkost má max jednou denně a někdy ani to ne. Každopádně, pokud by tchyně dávala zkažené jídlo, okamžitě bych tam přestala syna pouštět. Neni normální, aby dítě jedlo zkazeny kuře přece.nebo bych si tam vozila své jídlo a nedovolila bych, aby mu tchyně cokoliv dávala. Musí si uvědomit, že to co dělá, je špatný a dítěti to může hodně ublížit. Copak nemá rozum? Já bych se s ní klidně pohadala... My nejime nic, co je prošlé. Byť jen jeden den. Hned se vše vyhazuje

Fuga

Fuga, 11. 12. 2019, 12.02

Tak červi v trubičce to je síla ale já třeba také jednou měla v menze bramboračce červy od molů

Pavla T., 10. 12. 2019, 17.49

Bohužel neřešitelné a mluvím z vlastní zkušenosti. Bydlíme s babičkou mého manžela, která má 77let. Nechce respektovat má rozhodnutí ohledně výchovy a stravy děti. Dává jim jogurty, které skladuje na chodbě... "však je tam chladno" (18stupňu), cpe jim hromady sladkostí. Když je dětem zakážu, začne mě osočovat že děti navadim aby si od ní nic nebraly,.... No je to radost!

V007A, 11. 12. 2019, 13.13

Tak to je zlo s někým takovým bydlet.

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 12. 2019, 10.19

neviem co poradit, tvoj muz si to musi vyriesit, kazdy si riesi svoju rodinu, ty si akoze cudzi element, ale v tom je ten zadrhel ze tvoj muz je na to zvyknuty a makky na rodicov, takze neriesitelna situacia navonok, kazda z nas zrejme riesi nieco podobne len sa meni tema hadok

L.janicka.l

L.janicka.l, 9. 12. 2019, 18.41

Prosle nevadi, jeste to ma nejakou rezervu nez se to zkazi, zalezi na tom jak moc stare dava, a jen ktem cervikum, jinde za ne plati drahe penize (bych se tam asi pozvracela), nekomu proste nic nevysvetlis

V007A, 10. 12. 2019, 11.15

Však jsem začala plivat do umyvadla a málem jsem tam opravdu vrhla, fuj.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 12. 2019, 11.44

A umis si predstavit, jak pak bude vypravet kamoskam, ta mlada nic nevydrzi ona se .....

V007A, 11. 12. 2019, 13.14

No myslím že ne, že by nepřiznala, že mají v jídle červy 😂

Mygara

Mygara, 9. 12. 2019, 17.41

Záleží, v jakém stavu jídlo je, musíš jí udělal doma čistku

V007A, 10. 12. 2019, 11.16

Tak to bych si nedovolila, asi nikomu z nás by se to nelíbilo.

Zdeňka S., 9. 12. 2019, 9.02

Tak to máme podobnou tchýni, ta nám pravidelně vozí a daruje to co jí doma leží dlouho nebo to nestihla sníst. Minulé smradlavý kuře, kyselou šunku, plesnivý sýr, a jako bonus jsem od ní dostala na Vánoce 2 roky prošlé balení na krtkův dort, krásně zabalené v balícím papíru. Prý ať děckám upeču

V007A, 9. 12. 2019, 9.18

Tyjo, tak to jste na tom možná hůř 😰

Zdeňka S., 9. 12. 2019, 9.30

No ona totiž pořád nakupuje ve velkém a pak to nestíhá konzumovat, takže pravidelně nám vozí hnědé banány nahnilé papriky, nebo třeba 5 dní starý bochník chleba, že ho nestihla sníst tak ať si uděláme topinky

Adrianita, 9. 12. 2019, 9.45

Babička taky nakupuje ve velkém a spousta věcí zbytečně, ale nikomu to necpe, řekne, že je to zkažený a nestihla to sníst.. Minule dcera chtěla Caro a taky jí ho neudělala, že už ho má otevřený dlouho a já říkám, to by se nemělo tak zkazit, ale ona, že raději ne. Jogurty a trvanlivé potraviny nejsou hned nejedlé dnem spotřeby. Ale smradlavý kuře a kyselá šunka, to už je jiná liga..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů