Co připravit na akci do školky?

sledováno 1× zobrazeno 3423×

Vložil(a): Minnie, 12. 5. 2016 19.05

Protože jsem jako jedna z mála maminek na rodičáku a s učitelkou i ředitelkou skvěle vycházíme, pomáhám jim občas s organizací různých akcí. Teď mě ředitelka poprosila, jestli bych měla čas, tak že můžu připravit něco na společné posezení rodičů s dětmi. Pokud bude hezky, bude to na zahradě, budou se opékat buřtíky, tak jsem si říkala pak ke kávě upéct něco sladkého. Říkala jsem si třeba kokosovou bábovku a néco k tomu. Nějaké řezy s krémem, ať to není taky suché. Přiznávám, taky se chci blýsknout :-D poradíte něco rychlého a netradičního? A ještě se zrovna zeptám co upéct malého pro děti na dětský den. Mini zákusky nebo muffiny? Případně jiný nápad?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 15.59

ty mini ákusky anebo štrůdl, ale ve zmenšené verzi

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.01

já vetšinou dělám větrníky z odpalovaného těsta

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.53

Já bych udělala různé kuličky, je super že se to dá hned do pusy Třeba se sušeným ovocem

Bellissima, 24. 7. 2016, 16.51

Nedělejte podle mého názoru nic moc extra sladkého a nepřipravujte žádné náročné věci. Doporučuji ovocné a zeleninové mísy, dostatek pití - stačí minerálky; nějaké oříšky a pak nějaké dárky pro vítěze v různých soutěžích.

LenickaB, 28. 5. 2016, 19.18

Žádné velké starosti bych si s tím nedělala. Pokud bude hezky, tak se bez toho táborákem asi neobejdete, udělejte buřty, pro děti aby bylo dostatek čaje a pro dospělé kávy. Když něco ke kávě a pro děti k čaji, tak doporučuji ty muffíny. Podle mého názoru je důležitější zábavný program, to občerstvení - jídlo je jako nezbytný doprovod. Doporučovala bych pestré mísy s nějakým ovocem. Horší to budete mít, když bude pršet. Budete se muset někam uklidit, třeba do připravené tělocvičny.

Minnie, 30. 5. 2016, 10.43

Naštěstí nám počasí vyšlo na výbornou

jitka46

jitka46, 15. 5. 2016, 10.59

za mě ovocné řezy s piškotem

Kadlecova-Alena, 15. 5. 2016, 0.13

Je to slozita otazka na kterou neni jednoducha odpoved. Souhlasim s Vami.

benca, 13. 5. 2016, 22.49

nejake ovocne pohare s jogurtom

Zuzka Čtvrtečková, 12. 5. 2016, 22.56

Nedávno jsem narazila na recept na sušenky s ovocem a chia semínky. Už nevím, kde to bylo,ale určitě by šly vygooglit Mmch. napadl mě ještě Medovník. Strašné práce, ale výborný dezert

dáša, 12. 5. 2016, 21.31

Určitě vyberete něco zajímavého, ze sladkého se mi líbí třeba ty muffiny nebo něco podobného. Jen bych chtěla za sebe říct, že mě osobně by potěšily třeba ovocné špízy. Vždy, když někam se synem jdu na akci pro děti, tak jsou tam hory sladkých a barevných věcí a mě jen přechází zrak. ale třeba jsem jedna z mála.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů