Vyroci

zobrazeno 710×

Vložil(a): Klier, 1. 1. 2017 20.29

Zdravim:) Zachvili mame s muzem dalsi vyroci a ja mam uplne vymeteno co vymyslet. Prosim jen ty,co vyroci slavi:) Jak slavite,co si davate? S muzem si delame hezky vecery celkem casto,kazdy vyroci si davame naky darek. A ja uz jsem opravdu vymetena a prazdna :-D Mate naky napad,nebo neco co se osvedcilo Vam? Jsme pro kazdou spatnost,ale at to ma aspon naky nadech romantarny :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 17. 9. 2023, 6.46

Ahoj, my jsme měli letos s manželem 10té výročí, tak jsem chtěla něco speciálnějšího než jen pivo a čokoládu . Vybrala jsem mu tissot hodinky z https://www.beny.cz/tissot/ a docela koukal, když jsem mu dávala krabičku . Jsem ráda, že i po těch letech ho ještě dokážu mile překvapit .

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.13

u nás je to maximálně večeře apod. teď co máme dcerku, ale stačí nám to

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 11.25

18.cervence mame vyroci kdy mi napsal jestli s nim nechci chodit to uz je let..oslavime to nekdy na veceri ve dvou

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.14

pro nás je výročí, když jsme sami bez dětí .-)

Fuga

Fuga, 4. 1. 2017, 19.06

my výročí slavíme, ale manžel mi vždy koupí čokoládu a já jemu vaječný koňak, takže úžasná romantika

Adrianita, 3. 1. 2017, 23.03

Taky si děláme často hezký večery, to držíme i na výročí, žádné dárky si nedáváme, jen na narozky a vánoce. Spíš investujeme do společného večeru, jedem někam, kam nechodíme tak často. Večeře mimo město, bowling s přáteli, kino, welness.

Leňulka, 3. 1. 2017, 11.02

Slavíme uděláme si pěkný večer když dcera usne, tak dobrá večeře, svíčky a filmík a pomazleníčko dárečky tak spíš co je potřeba a nebo co si řekneme. Loni chtěl manžel nové hodinky a já dostala nový telefon protože starý už zlobil. A nebo prostě nějaká jen maličkost

benca, 2. 1. 2017, 18.47

nejaky pobyt, alebo ist si spolu zacvicit, a na veceru a do divadla

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 1. 2017, 16.24

Co takhle koupit pivni, cokoladove procedury na vikend

lazna, 2. 1. 2017, 14.36

Výročí budeme slavit až v létě. Mám domluvené hlídání dětí a s manželem si uděláme den pro sebe.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů