Svátek

zobrazeno 393×

Vložil(a): Lenča Pešková, 22. 2. 2017 13.45

Prijde vam to normalni? Jsme s chlapem od sebe a ma porad klíče od bytu. Vcera vecer kdyz jsem uz koupala malou tak se doma zjevil. Nezavolal, nenapsal nic. Proste si otevřel a dosel domu jako císař pán. Jako jo, prinesl mi kytku k svátku, coz je moc pěkný, ale sapal se po me jako ze chce pusu kdyz mi popřál a obejmout. Jemu snad nedochází ze jsme od sebe . Porad mi pise jak me miluje atd. Je mi ho lito protože mu to neopetuju ale kdyz jsme se rozesli tak co čeká? Jednu chvilku mi pise jak jsme kazdy jiný co vše jsem mu nedokázala dat a pak ze chce zpátky? Je to pro me dost umorny a ja uz nevim jak reagovat. Porad mu psat to stejný 🙁?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 24. 11. 2017, 3.18

chlapy zkouší vše, ale nakonec se vyplatilo, když chystáte svatbu .-)

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.18

Najděte si nového, starý pochopí..

jitkamety

jitkamety, 26. 2. 2017, 10.11

Vymente zamek a strary klic mu bude k nicemu

Petra Schoberová, 26. 2. 2017, 7.19

vyměnit zamek, popřípadě policie když to jinak nejde

vendy.z, 24. 2. 2017, 13.08

No síla....asi sám neví co chce Zkoušeli jste poradnu? Ale nějakou dobrou poradnu, na to pozor

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 2. 2017, 16.28

Já bych vyměnila zámek a ignorovala co píše

nikolava, 23. 2. 2017, 10.38

Bud at vrátí klíče, nebo vyměnit zámek... Taky by se mi to nelíbilo, kdyby si tam chodil jak chce

Fuga

Fuga, 23. 2. 2017, 8.24

já mám dnes náladu, že bych mu ještě šanci dala, zvlášť potom, co jsem si tady na stránkách přečetla ten rozhovor s psychologem ohledně rozvodu

Lenča Pešková, 23. 2. 2017, 12.52

Potom jak se dneska tady chová ani prd. Je hnusný, arogantní, dvere si otvírá dal, na výzvu aby vratil klíče nereaguje....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2017, 22.47

To je lepší vyměnit zámek, s tím nic neudělá

klarike1

klarike1, 23. 2. 2017, 6.33

Když už je to takhle vyhrocené, že jste se rozešli, už to nikdy nebude zcela ok. Za pár měsíců by se Vám situace opakovala. Když mají lidi krizi, ale ustojí ji, udobří se, tak to ještě budoucnost má, ale takto? Je mi jen vždycky líto dětí... jestli máte sílu, tak ještě jedno kolo zkuste, pak možná budete vědět, že jste udělala maximum a cenu už to nemá. Pokud už toto víte, výměna zámku je jediné řešení.

Kamila Pecharová, 22. 2. 2017, 20.28

Každopádně bych vyměnila zámky a tím bych měla alespoň částečný klid.. Potom už jen neodpovídat na sms, které nejsou ohledně důležitých věcí..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů