Střídavá péče - lhaní dětí (5 a 10 let)

zobrazeno 1259×

Vložil(a): mole, 14. 11. 2019 14.11

Děti lžou oběma rodičům o všem, co (ne)dělají během týdne u jednoho z nich

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 26. 1. 2024, 21.39

To je jen o tom, že spolu rodiče nejsou schopní komunikovat ani o dětech. O ně by mělo jít v první řadě úplně všem. Děti toho pak využívají a hrozně je to ovlivňuje. Ještě, když jeden rodič nadává na toho druhého před dětmi. To jsem nedělala, ani když jsme se rozváděli. Já jsem teda nic neřešila, protože jsem si našla advokáta tady https://www.cikr.cz/ , který vyřešil celý rozvod za mě.

Ketris

Ketris, 20. 11. 2019, 17.10

Tak si s nema poradne promluvte.. treba se za to jen msti..

Nikoll, 18. 11. 2019, 20.36

Pro děti to musí být náročné, neustále cestují od jednoho k druhému, a kolikrát ani neví kde mají doma. Problém je pak pokud se rodiče neshodnou, pokud se rozešli opravdu ve zlém, jak o sobě mluví. A pak zkoušejí hranice, kde co si mohou dovolit, kde případně "vytřískat" nejvíc

Katka Alex, 20. 11. 2019, 10.48

Jako obecně střídavá péče je zlo. V každé domácnosti přece jen funguje trochu jiný systém. Už podle jednoho českého významného psychologa je lepší, když jsou děti vychovávány především v jedné domácnosti, druhý rodič udržuje vztah s dětmi, ale do výchovy se příliš neplete, aby děti věděly, kde mají doma, že jsou jasně daná pravidla...

Nikoll, 20. 11. 2019, 10.50

Na druhou stranu jak určit kdo to dítě bude mít? A kdo zaručí, že druhý rodič umožní styk s dítětem na udržení vztahu... bohužel nikdo, proto se asi dává střídavá péče.

Katka Alex, 20. 11. 2019, 11.00

Ano, může to být nespravedlivé pro rodiče, ale o to jednodušší to pak je pro děti... Obecně čím je dítě při rozvodu rodičů mladší, tím spíš si zvykne... Čím je starší, tím je to horší. Navzdory tomu nešťastné ženy leckdy zůstávají dlouho s otci svých dětí, i když to není dobře, aby dítě nepřipravily o rodinu. Neuvědomují si, že čím víc otálejí s vykonáním nevyhnutelného, tím víc dítěti jednou ublíží. Například pokud je partner týrá, nebo pokud neumí zacházet s penězi atd.

Minnie, 16. 11. 2019, 16.54

Možná jim nevyhovuje neustálé cestování mezi rodiči, připadají si všude jako na návštěvě a nikde jako doma

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 11. 2019, 20.12

Kazde dite lze, a ne jen za zady rodicu. Malej lze o tatovy a klidne pred nim

Fuga

Fuga, 15. 11. 2019, 17.40

Jednoduše chtějí aby měli úlevy a tak se vymlouvají že u druhého rodiče to nedělají a podobně chce se to asi sejít všichni dohromady a říci si co budou či nebudou děti dělat a pak to také dodržovat u obou nebo když děti toto říkají zvednout telefon a ať to tomu druhému rodiči rovnou řeknou a on ať vysloví svůj názor pak se netroufnu lhát

Mygara

Mygara, 15. 11. 2019, 12.55

Zkouší to protože ví že se jeden rodič chce předvést před druhým chce to asi otevřeně si domluvit pravidla a říkat si s bývalým partnerem vše na rovinu

V007A, 15. 11. 2019, 8.51

Dát se nějak rozumně do kupy s expartnerem a být kamarádi, nebojovat.

V007A, 15. 11. 2019, 6.26

Dát se nějak rozumně do kupy s expartnerem a být kamarádi, nebojovat.

Teryk92, 14. 11. 2019, 18.48

Dítě které lže je svým způsobem chytré. Úplně malé dítě lhát neumí. Naučí se to až později - už ví, že lží může něco získat. Byl o tom dokonce dokument.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů