Seznámení

zobrazeno 671×

Vložil(a): Leňulka, 7. 2. 2017 20.39

Maminky jak jste se seznámili se svým manželem/partnerem? Jak dlouho jste spolu a jak dlouho jste vzatí, nebo se budete brát? Já jsem se svým manželem 6let, z toho to budou 3roky manželství a seznámili jsme se na internetu :-D moc lidí tomu nevěřilo, že by takový vztah seznámení na netu mohl fungovat :-) jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sokara, 2. 3. 2023, 21.19

Ahoj, hledám upřímného (žádného lháře) chlapa na trvalý vztah. Trávili by jsme společné pohodu i nepohodu a kdo hlavně ví co chce a do budoucna přemýšlí na založení rodiny. Tak jako já nezáleží mi na vzhledu ale na tom co máš uvnitř nehledám krásu ta srdce nemá hledám srdce krása přijde sama nikdo není dokonalý každý máme své kouzlo a své chyby ale nedokonalost , Uplně jsem obyčejná žena, která umí mít ráda může se vším co k němu patří. Mám ráda společné aktivity (výlety do přírody, po památkách, za kulturou, kolo, zábavu, Sport, zvířata, hudbu, divadlo, kino a tak dále ). A uvidíme, kam až nás to v případě vzájemných sympatií dovede.... Kdo nemyslí přirozením tam dole ale myslí svojí hlavou.

terezicka00, 15. 11. 2018, 13.34

Co se týče seznamek, tak díky srovnávači seznamek https://www.lovino.cz/ jsem se zaregistrovala do seznamky Singles 50. Seznámila jsem, se, tam, s mým bývalým přítelem. Vše klaplo, ale po čtyřech rokách jsme šli od sebe

Nina Červenková, 25. 8. 2020, 20.22

Jojo, tento srovnávač znám. To je podle mě docela užitečná věc. Co vím, tak moje kamarádka se právě díky němu dostala k této seznamce https://www.randino.cz/ Právě na ní se jí také podařilo najít přítele. Teď jsou spolu myslím rok a půl a zatím jim to klape, tak snad to tak vydrží.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 10.17

my se seznámili také přes internet, vzali jsme se po 1.5 roce, máme holčičku a manželé jsme také 1.5 roku

misalla, 11. 2. 2017, 9.55

Náhodné setkání v hospodě Jsme spolu skoro devět let a z toho čtyři roky manželé. A máme dva chlapečky 3 roky a druhý 5 měsíců.

Petra Schoberová, 10. 2. 2017, 14.37

To by bylo tak na román Ja první chodila s jeho bráchou :D.. CCa dva roky po tom co sme se rozešli sme začli spolu pak rozchod a zase spolu .. Pak jsme spolu bydleli tri mesice u nasich, 15.2 mě pozadal o ruku a v breznu uz jsme bydleli ve svem, rok na to v dubnu jsme se vzali

skřítek, 10. 2. 2017, 7.13

V práci. Nastupoval místo mě a cca po roce mě poprosil jestli bych za něj na den nezaskočila, protože se stěhoval od přítelkyně. Pak jsme se začali vídat a bylo....😉 Jsme spolu 5 let, manželé 2 roky...

lazna, 9. 2. 2017, 7.15

Seznámili jsme se v hospodě, kde jsem byla na praxi ze školy. Nikdo nevěřil, že nám to vydrží. Měli jsme hodně překážek. Spolu budeme deset let a z toho čtyři roky jsme manželé.

Aliisha

Aliisha, 8. 2. 2017, 21.04

Ve škole. První láska

benca, 8. 2. 2017, 20.04

my v meste na prechadzke s kamaratkou, ako nikdy nevies kedy kde koho stretnes,normalne som neverila , ze aj na ulici sa da zoznamit

jitkamety

jitkamety, 8. 2. 2017, 16.33

ja jsem se seznamila s pritelem pres kamaracineho pritele

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů